Divi 4.27.7 - en to he translation catalogue (1414 entries)

en:  Enable canonical URL's
he: אפשרו URL's קנונים

en:  Enable custom title
he: אפשרו כותרת מותאמת אישית

en:  Enable meta description
he: אפשרו תיאור תגית מטא

en:  Enable meta keywords
he: אפשר מילות מפתח מטא

en: %1$s Columns
he: %1$s טורים

en: %1$s Images Used From Unsplash
he: %1$s תמונות בשימוש מ-Unsplash

en: %1$s could not be displayed.
he: לא ניתן היה להציג %1$s.

en: %d Item
he: %d פריט

en: %d Items
he: %d פריטים

en: %d Layout
he: פריסה %d

en: %d Layout Pack
he: חבילת פריסה %d

en: %d Layout Packs
he: %d חבילות פריסה

en: %d Layouts
he: %d פריסות

en: %d Module
he: מודול %d

en: %d Modules
he: %d מודולים

en: %d Page
he: עמוד %d

en: %d Pages
he: %d דפים

en: %d Reviews
he: %d ביקורות

en: %d Row
he: %d שורה

en: %d Rows
he: %d שורות

en: %d Sales
he: %d מכירות

en: %d Section
he: קטע %d

en: %d Sections
he: %d קטעים

en: %d Total Layouts
he: %d סה"כ פריסות

en: %s Name
he: שם %s

en: %s Theme Options
he: אפשרויות נושא %s

en: &laquo; Older Entries
he: &laquo; רשומות ישנות

en: + Add One More Tab
he: + הוסף כרטיסיה אחת

en: . Divi 5 represents a significant change, and we always recommend testing major updates on a staging site first.
he: Divi 5 מייצג שינוי משמעותי, ואנחנו תמיד ממליצים לבדוק תחילה עדכונים גדולים באתר staging.

en: 0 Comments
he: אפס תגובות

en: 0 comments
he: אפס תגובות

en: 1 Column
he: טור 1

en: 1 Comment
he: תגובת אחת.

en: 1 comment
he: תגובת אחת.

en: 3D Render
he: עיבוד תלת מימד

en: 404 Not Found
he: 404 לא נמצא

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
he: ‏<div class="עודכן"><p>זוהי התקנה חדשה של %1$s ערכת נושא. אנא אל תשכחו לגשת ל <a href="%2$s">ePanel</a> כדי להגדירה. ההודעה הזו תיעלם כאשר תלחצו על כפתור השמירה שב <a href="%2$s">עמוד אפשרויות ערכת נושא</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
he: <em>לפני שתוכל לקבל עדכוני מוצרים, תחילה עליך לאמת את המנוי Elegant Themes שלך. כדי לעשות זאת, עליך להזין את שם המשתמש Elegant Themes שלך ואת מפתח Elegant Themes API של Elegant Themes ללשונית העדכונים בהגדרות ערכת הנושא והפלאגין שלך. כדי לאתר את מפתח ה-API שלך, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">היכנס</a> לחשבון Elegant Themes שלך ונווט אל הדף <strong>חשבון > מפתח API</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">למידע נוסף כאן</a></em>. אם אתה עדיין מקבל הודעה זו, אנא ודא ששם המשתמש ומפתח ה-API שלך הוזנו כהלכה

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
he: ‏<span class="meta-nav">&larr;</span> תגובות ישנות

en: AI Default
he: AI ברירת מחדל

en: API Key
he: מפתח API.

en: About
he: על אודות

en: About %s seconds remaining
he: נותרו בערך %s שניות

en: About Me
he: אודותיי

en: Abstract Art
he: אמנות מופשטת

en: Access Your %s From Any Website
he: גש %s שלך מכל אתר אינטרנט

en: Activate WooCommerce Plugin
he: הפעל את תוסף WooCommerce

en: Activating WooCommerce
he: הפעלת WooCommerce

en: Active Link Color
he: צבע לינק פעיל

en: Active Primary Menu Link Color
he: תפריט הראשי פעיל צבע קישור

en: Add A Custom Page
he: הוסף דף מותאם אישית

en: Add Author Bio
he: הוסף ביוגרפיה של המחבר

en: Add Background Color
he: הוסף צבע רקע

en: Add Button Icon
he: הוסף אייקון של כפתור

en: Add ET Box
he: הוסף ET Box

en: Add ET Button
he: הוסף כפתור ET

en: Add ET Learn more block
he: הוסף בלוק ET למידע נוסף

en: Add ET Tabs
he: הוסף ET Tabs

en: Add Element
he: הוסף אלמנט

en: Add From Library
he: הוסף מהספרייה

en: Add New Category
he: הוסף קטגוריה חדשה

en: Add New Cloud Category
he: הוסף קטגוריית ענן חדשה

en: Add New Cloud Tag
he: הוסף תג ענן חדש

en: Add New Layout
he: הוסף פריסה חדשה

en: Add New Pack
he: הוסף חבילה חדשה

en: Add New Page
he: הוסף דף חדש

en: Add New Tag
he: הוסף תג חדש

en: Add New Theme Options
he: הוסף אפשרויות עיצוב חדשות

en: Add Theme Options
he: הוסף אפשרויות ערכת נושא

en: Add To Categories
he: הוסף לקטגוריות

en: Add To Divi Cloud
he: הוסף Divi Cloud

en: Add To Favorites
he: הוסף למועדפים

en: Add To Tags
he: הוסף לתגיות

en: Add a Tooltip Text
he: הוסף טקסט סרגל כלים

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
he: הוסיפו קוד < head > (טוב לקודי עקיבה כגון Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
he: הוסיפו קוד < head > לבלוג שלכם

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
he: הוסף קוד לתחתי הפוסטים, לפני התגובות

en: Add code to the top of your posts
he: הוסף קוד לחלק העליון של הפוסט שלכם

en: Added Context
he: הקשר נוסף

en: Adjust Divi AI Default Styles
he: התאם את סגנונות ברירת המחדל Divi AI

en: Adsense
he: ‏Adsense

en: Adsense Code
he: קוד  Adsense

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Advertisement
he: פרסומות

en: Agency About Page
he: דף אודות הסוכנות

en: Agency Blog Page
he: דף הבלוג של הסוכנות

en: Agency Contact Page
he: דף יצירת קשר עם הסוכנות

en: Agency Home Page
he: עמוד הבית של הסוכנות

en: Agency Landing Page
he: דף נחיתה של הסוכנות

en: Agency Portfolio Page
he: דף תיק הסוכנות

en: Agency Pricing Page
he: עמוד תמחור הסוכנות

en: All
he: את כל

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
he: כל משתמשי Divi יכולים לאחסן עד %s פריטים ב- Divi Cloud שלהם בחינם. כדי לשמור פריטים נוספים בענן ולפתוח אחסון בלתי מוגבל, שדרג את החברות שלך ב- Divi Cloud עוד היום. אם אתה בונה אתרי Divi למחייתך, Divi Cloud הוא תוסף מדהים וחוסך זמן מדהים. אתה הולך לאהוב את זה!

en: All Theme Options
he: כל אפשרויות העיצוב

en: Alt
he: אלטרנטיבי

en: Anime
he: אנימה

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
he: כל קוד שתשימו כאן יופיע בחלק הראש של כל עמוד בבלוג שלכם. זה שימושי כאשר צריך להוסיף פיקסל עקיבה למונה מצב כגון Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
he: כל קוד שתשימו כאן יופיע בחלק הראש של כל עמוד בבלוג שלכם. זה שימושי כאשר צריך להוסיף JavaScript או CSS לכל העמודים.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
he: כל קוד שאתה מציב כאן יוצב בתחתית כל ההודעות. זה שימושי אם אתם מחפשים לשלב דברים כגון קישורים סימניות חברתי.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
he: כל קוד שתשימו כאן יופיע בחלק הראש של כל הפוסטים. זה שימושי כאשר רוצים להוסיף דברים כגון לימקים של סימניות חברתיות.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
he: השתמש בפריסה זו

en: Archives
he: ארכיונים

en: Are You Sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Are you sure want to remove this page?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הדף הזה?

en: Aspect Ratio
he: יחס גובה-רוחב

en: At Least
he: לפחות

en: Authentication
he: אימות

en: Authentication Required
he: נדרש אימות

en: Author
he: כותב

en: Author Image URL
he: ‏URL יוצר התמונה

en: Auto
he: אוטומטי

en: Auto Speed
he: מהירות אוטומטית

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
he: מהירות גלילה אוטמטית (עובד רק אם אוטומטי מופעל)

en: Back To Top Button
he: כפתור חזרה למעלה

en: Background
he: רקע

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Fill Description
he: תיאור מילוי רקע

en: Background Image
he: תמונת רקע

en: Background Position
he: מיקום הרקע

en: Background Repeat
he: חזרה על הרקע

en: Background image URL or base64 string is required.
he: נדרשת URL של תמונת רקע או מחרוזת base64.

en: Banner
he: באנר

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
he: לפני יצירת תמונה חדשה, עליך להרחיב את בד התמונה באמצעות העוגנים הניתנים לגרירה.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
he: לפני יצירת תמונה חדשה, עליך לבצע סקיצה גסה של האובייקט שברצונך להוסיף.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
he: לפני יצירת תמונה חדשה, עליך לצבוע את אזור התמונה שברצונך לשנות.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
he: לפני שתוכל להוריד פריסות מוכנות מראש מספריית %1$s עליך לאמת את המנוי שלך %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
he: לפני שתוכל ליצור טקסט באמצעות Divi AI, עליך לאמת את המנוי Elegant Themes שלך.

en: Blog
he: בלוג

en: Blog Post
he: פוסט בבלוג

en: Blog Style Mode
he: מצב בלוג

en: Body Font
he: פונט גוף

en: Body Font Color
he: צבע גופן גוף

en: Body Font Style
he: סגנון הגופן של הגוף

en: Body Font Weight
he: משקל גופן גוף

en: Body Line Height
he: גובה הקו בגוף

en: Body Text Color
he: צבע מלל הגוף

en: Body Text Size
he: גודל מלל הגוף

en: Body/Link Line Height
he: גובה הקו הגוף/הקישור

en: Body/Link Text Size
he: גודל טקסט הגוף/הקישור

en: Bold
he: מודגש

en: Border Color
he: צבע מסגרת

en: Border Radius
he: רדיוס גבול

en: Border Width
he: רוחב מסגרת

en: Bottom
he: למטה

en: Bottom Bar
he: שורה תחתונה

en: Bottom to Top
he: מטה למעלה

en: Browse All Divi Docs
he: עיין בכל המסמכים Divi

en: Browse The Marketplace
he: עיין ב-Marketplace

en: Brush Blur
he: טשטוש מברשת

en: Brush Color
he: צבע מברשת

en: Brush Size
he: גודל מברשת

en: Build Your Page With AI
he: בנה את הדף שלך עם AI

en: Building Your Website
he: בניית האתר שלך

[ctx: Business]
en: Agency
he: סוֹכְנוּת

[ctx: Business]
en: Consultant
he: יוֹעֵץ

en: Button
he: לַחְצָן

en: Button Font Style
he: סגנון גופן הכפתור

en: Buttons
he: כפתורים

en: Buttons Font
he: גופן כפתורים

en: Buttons Hover Style
he: סגנונות כפתורים מסומנים

en: Buttons Style
he: סגנונות כפתורים

en: Buy
he: לִקְנוֹת

en: By %s
he: לפי %s

en: By Elegant Themes
he: לפי Elegant Themes

en: By The Community
he: מאת הקהילה

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
he: כברירת מחדל, תגובות לא מוספות לדפים. אולם, אם אתם רוצים לאפשר לאנשים להגיב לדפים שלכם, אנא סמנו אופציה זו.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
he: כברירת מחדל, עמודים ממוינים לפי שם. אם תרצו לשנות זאת ל ID תוכלו לשנות זאת כאן.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
he: סרגל הניווט נשאר, כברירת מחדל, בקצה העליון של המסך כל הזמן. אנו מציעים לבטל זאת אם עליכם להשתמש בתמונת לוגו גדולה.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
he: באופן ברירת מחדל, ערכת הנושא יוצרת לינק בית שכאשר לוחצים עליו, מוביל חזרה לעמודת הבית של הבלוג. אולם אם כבר יצרתם עמוד בית סטטי משלכם, זה יצור לינק כפול. במקרה זה בטלו אפשרות זו כדי להסיר את הלינק.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא יוצרת כותרות פוסט אשר מבוססות על שם הפוסט ושל הבלוג. אם תרצו שכותרות המטא שלכם תהיינה שונות מהכותרת האמיתית של הפוסט ניתן להגדיר כותרות מותאמות אישית לכל פוסט בעזרת השדות המותאמים אישית. האפשרות הזו חייבת להיו מופעלת לכותרות מואמות אישית כדי לעבוד ועליכם לבחור שם דה מותאם אישית לכותרת שלכם למטה.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא לא מוסיפה מילות מפתח לחלק העילי. רוב מנועי החיםוש כבר לא משתמשים במילות מפתח כדי לדרג אתרים יותר, אך יש אנשים שעדיין מגדירים אותן בכל מקרה. אם תרצו להוסיף מילות מפתח מטא לחלק העילי אנא סמנו אפשרות זו ומלאו את שדה מילות המפתח למטה.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
he: באופן ברירית מחדל, ערכת הנושא חותכת חלקים מהפוסט שלכם אוטומטית כדי ליצור תצוגות מקדימות לפוסט. אם תרצו בכל זאת להראות את כל הפוסט באופן מלא, כמו בבלוגים מסורתיים, אתם יכולים להפעיל את האופציה הזו.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא משתמשת בקומבינציה של שם הבלוג ותיאור הבלוג, כפי שהוגדרו בעת יצירת הבלוג, כדי ליצור את כותרת עמוד הבית. אם אתם רוצים ליצור כברת מותאמת אישית, סמנו אפשרות זו ומלאו את שדה הכותרת למטה.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
he: כברירת מחדל, ערכת הנושא משתמשת בתיאור הבלוג שלכם, כפי שהוגדר בעת יצירת הבלוג, כדי למלא את שדה תיאור המטא. אם תרצו תיאור אחר, אנא סמו אפשרות זו ומלאו את שדה התיאור למטה.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
he: כברירת מחדל, תמונות ממוזערות נוצרות באמצעות שדות מותאמים אישית. עם זאת, אם אתה מעדיף להשתמש בתמונות שכבר נמצאות בפוסט שלך עבור התמונה הממוזערת שלך (ולעקוף באמצעות שדות מותאמים אישית) אתה יכול להפעיל את האפשרות הזו. לאחר הפעלת תמונות ממוזערות יופקו אוטומטית באמצעות התמונה הראשונה בפוסט שלך. התמונה חייבת להתארח בשרת משלך.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
he: כברירת מחדל, תמונות ממוזערות לא ממוקמות על הדפים (משתמשים בהם רק בפוסטים). עם זאת, אם אתה רוצה להשתמש בתמונות ממוזערות בדפים, אתה יכול! פשוט אפשר אפשרות זאת

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
he: באופן ברירת מחדל, סימניות מוספות לפוסטים שלכם בעמודי פוסט יחידים. אם אתם רוצים להסיר את תמונת הסימניה התחילת כדי להימנע מכפולות אנא בטלו אפשרות זו.

en: CSS No Selector
he: CSS ללא בורר

en: CSS Snippet
he: קטע CSS

en: Cancel
he: לְבַטֵל

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
he: קנוניזציה מסייעת למנוע יצירת האינדקס של תוכן כפול על ידי מנועי חיפוש, וכתוצאה מכך, עשוי לסייע במניעת עונשים עקב תוכן כפול ונפילה בדירוג העמוד. ייתכן שלדפים יש URLs שונה אבל כולם מובילים לאותו המקום. לדוגמא  domain.com, domain.com/index.html,ו-  www.domain.com  הם  URLs שונים אבל כולם מובילים מובילים לדף הבית שלך. מנקודת המבט של מנוע חיפוש כURLs כפולים, שלעיתים מופיעים  כקישור קבוע מותאם אישית,  יטופלו באופן אינדיבידואלי ולא כיעד אחד.   הגדרת  URL  קנונית אומרת למנוע חיפוש באיזה URL אתה רוצה  להשתמש באופן רשמי. התמה מבססת את ה- URLs הקנוני שלה מחוץ לקישורים שלך ושם הדומיין מוגדר בכרטיסיית ההגדרות של  wp-admin.

en: Canvas Size
he: גודל קנבס

en: Caption
he: תיאור

en: Caption goes here
he: תיאור הולך לכאן

en: Caption title goes here
he: כותרת תיאור הולכת לכאן

en: Cartoon
he: קָרִיקָטוּרָה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Center
he: מרכז

en: Centered
he: ממורכז

en: Centered Inline Logo
he: לוגו ממורכז

en: Change Image
he: שנה תמונה

en: Change Image Style
he: שנה סגנון תמונה

en: Change Tone
he: שנה טון

en: Characters
he: דמויות

en: Chat With An Expert
he: צ'אט עם מומחה

en: Check for Updates
he: בדוק אם יש עדכונים

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
he: סמנו כאן אם אתם רוצים להציג מטא תיאורים בעמודי הקטגוריות/ארכיון. התיאור מבוסס על תיאור הקטגוריותש אתם בוחרים כאשר יוצאים/עורכים את הקטגוריות שלכם ב wp-admin.

en: Choose A Starter Site
he: בחר אתר למתחילים

en: Choose File
he: בחר קובץ

en: Choose Library
he: בחר ספרייה

en: Choose Style
he: בחר סגנון

en: Choose Type
he: בחר סוג

en: Choose an Image
he: בחר תמונה

en: Choose button color
he: בחר צבע כפתור

en: Choose button type
he: בחר סוג כפתור

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
he: בחר בגודל פי כמה אתה רוצה שתהיה התמונה המשודרגת שלך.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
he: בחר את יחס הגובה-רוחב שישמש עבור התמונה שנוצרה.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
he: בחר את גודל התמונה החדשה שלך. אזורים ריקים של הקנבס מחוץ לגבולות התמונה המקורית שלך ימולאו עם AI.

en: Choose title autogeneration method
he: בחרו שיטת יצירת כותרת

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
he: בחר איזה סגנון תמונה תרצה ליצור. לחלופין, בחר אף אחד ותאר את סגנון התמונה בהנחיה שלך.

en: Choose which items to display in the post info section
he: בחר אילו פריטים להציג בקטע פרטי הפוסט

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
he: בחר אם להפעיל אנימצית גלילה אוטומטית

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
he: שיעורים

en: Click here to learn more
he: לחצו כדי ללמוד עוד

en: Close
he: סגור

en: Close Modal
he: סגור מודאל

en: Cloud
he: ענן

en: Code
he: קוד

en: Code Integration
he: יצירת קוד

en: Code Snippet
he: קטע קוד

en: Code Snippets Library
he: ספריית קטעי קוד

en: Code With AI
he: קוד עם AI

en: Coffee Shop
he: בית קפה

en: Coffee Shop About Page
he: בית קפה דף אודות

en: Coffee Shop Blog Page
he: דף הבלוג של בית קפה

en: Coffee Shop Contact Page
he: דף יצירת קשר של בית קפה

en: Coffee Shop Footer Page
he: דף כותרת תחתונה של בית קפה

en: Coffee Shop Guide Page
he: דף מדריך בתי קפה

en: Coffee Shop Home Page
he: עמוד הבית של בית קפה

en: Coffee Shop Landing Page
he: דף נחיתה של בית קפה

en: Coffee Shop Menu Page
he: עמוד תפריט בית קפה

en: Coffee Shop Shop Page
he: עמוד בית קפה

en: Color
he: צבע

en: Color Pickers Default Palette
he: לוח ברירת המחדל של בחירת צבעים

en: Color Schemes
he: סכמות צבע

en: Column Layout
he: מערך הטור

en: Comic Book
he: ספר קומיקס

en: Comments
he: תגובות

en: Community
he: קהילה

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
he: השלם את הרכישה שלך באמצעות החלון הקופץ כדי לשדרג את Divi Cloud.

en: Concept Art
he: אמנות קונספט

en: Configuring Theme Options
he: הגדרת אפשרויות ערכת נושא

en: Content
he: תוכן

en: Content Length
he: אורך תוכן

en: Content Results
he: תוצאות תוכן

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Content goes here
he: תוכן הול לכאן

en: Content text or html
he: תוכן טקסט או HTML

en: Continue Editing
he: המשך בעריכה

en: Convert Module To Row
he: המר מודול לשורה

en: Convert Module To Section
he: המר מודול למקטע

en: Convert Row To Section
he: המר שורה למקטע

en: Copy
he: עותק

en: Copy To
he: העתק אל

en: Copy To Divi Cloud
he: העתק אל Divi Cloud

en: Copy To Library
he: העתק לספרייה

en: Copywriter
he: קופירייטר

en: Copywriter About Page
he: קופירייטר אודות עמוד

en: Copywriter Blog Page
he: עמוד בלוג קופירייטר

en: Copywriter Contact Page
he: דף יצירת קשר עם קופירייטר

en: Copywriter FAQ Page
he: עמוד שאלות נפוצות של קופירייטר

en: Copywriter Home Page
he: עמוד הבית של קופירייטר

en: Copywriter Landing Page
he: דף נחיתה של קופירייטר

en: Copywriter Portfolio Page
he: עמוד פורטפוליו של קופירייטר

en: Copywriter Pricing Page
he: דף תמחור קופירייטר

en: Copywriter Services Page
he: עמוד שירותי קופירייטר

en: Create New Category/Categories
he: צור קטגוריה/קטגוריות חדשות

en: Create New Tag(s)
he: צור תגים חדשים

en: Create New Tag/Tags
he: צור תג/תגים חדשים

en: Creating %1$s Page
he: יוצר עמוד %1$s

en: Creating Imagery
he: יצירת דימויים

en: Creating Your Menu
he: יצירת התפריט שלך

en: Creative
he: יְצִירָתִי

en: Critical CSS
he: CSS קריטי

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
he: CSS קריטי משפר מאוד את זמני הטעינה של האתר ואת ציוני Google PageSpeed על ידי דחיית סגנונות לא קריטיים וביטול בקשות CSS חוסמות רינדור.

en: Critical Threshold Height
he: גובה סף קריטי

en: Current Color
he: צבע נוכחי

en: Currently viewing archives from %1$s
he: הארכיונים הנצפים כרגע הם מ %1$s

en: Custom
he: המותאם אישית

en: Custom CSS
he: ‏CSS מותאם אישית

en: Custom Size
he: גודל מותאם אישית

en: Custom field Name to be used for description
he: שם שדה מותאם אישית שיושמש כתיאור

en: Custom field Name to be used for keywords
he: שם שדה מותאם אישית שיושמש כמילות מפתח

en: Custom field Name to be used for title
he: שם שדה מותאם אישית שיושמש ככותרת

en: Customize Fonts and Colors
he: התאם אישית גופנים וצבעים

en: Customize Your Website and Select Your Pages
he: התאם אישית את האתר שלך ובחר את הדפים שלך

en: Dark
he: כהה

en: Dashboard
he: לוּחַ מַחווָנִים

en: Dashed
he: מקווקו

en: Date
he: תאריך

en: Date format
he: פורמט תאריכים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Website Template
he: תבנית ברירת מחדל לאתר

en: Defer Additional Third Party Scripts
he: דחה סקריפטים נוספים של צד שלישי

en: Defer Gutenberg Block CSS
he: דחה את Gutenberg בלוק CSS

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
he: דחה את jQuery ו-jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
he: הגדירו תו כדי להפריד את שם האתר מכותרת הפוסט

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
he: הגדר למטה גופנים וצבעים מותאמים אישית או השאר ריק כדי לאפשר לבינה מלאכותית לבחור עבורך

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
he: הגדר כמה השפעה יש לתמונת ההפניה שלך על התמונה שנוצרה. ככל שתיתן פחות השפעה לתמונת ההפניה, כך תהיה לתיאור התמונה שלך השפעה רבה יותר.

en: Define the default color palette for color pickers in the Divi Builder.
he: הגדר את לוח ברירת המחדל לבחירת צבעים ב- Divi Builder

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
he: הגדר את הגופנים והצבעים המוגדרים כברירת מחדל או השאר ריק כדי לאפשר לבינה מלאכותית לבחור עבורך. ההגדרות שתגדיר כאן ישמשו כברירת מחדל בעת יצירת הפריסה הבאה שלך.

en: Delete
he: לִמְחוֹק

en: Delete Page
he: מחק עמוד

en: Delete Permanently
he: מחק לצמיתות

en: Delete Selected Items
he: מחק פריטים נבחרים

en: Demo
he: הַדגָמָה

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
he: תאר את הדף שאתה רוצה Divi AI תיצור

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
he: תאר את הקטע שאתה רוצה ש- Divi AI תיצור

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
he: תאר את הדף שאתה רוצה Divi AI תיצור. אם יש קטעים, צבעים או גופנים ספציפיים שבהם ברצונך להשתמש, הודע זאת! לחלופין, שמור על זה פשוט ותן ל- Divi AI לרוץ איתו.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
he: תאר את הקטע שאתה רוצה ש- Divi AI תיצור. אם יש אלמנטים, צבעים או גופנים ספציפיים שבהם ברצונך להשתמש, הודע לזה! לחלופין, שמור על זה פשוט ותן ל- Divi AI לרוץ איתו.

en: Design Agency
he: סוכנות עיצוב

en: Design Agency About Page
he: עמוד אודות סוכנות עיצוב

en: Design Agency Blog Page
he: עמוד הבלוג של סוכנות העיצוב

en: Design Agency Case Study Page
he: דף תיאור מקרה של סוכנות העיצוב

en: Design Agency Contact Page
he: דף יצירת קשר של משרד העיצוב

en: Design Agency Home Page
he: עמוד הבית של משרד העיצוב

en: Design Agency Landing Page
he: דף נחיתה של סוכנות עיצוב

en: Design Agency Portfolio Page
he: דף תיק עבודות של סוכנות עיצוב

en: Design Agency Project Page 1
he: פרויקט סוכנות עיצוב עמוד 1

en: Design Agency Project Page 2
he: פרויקט סוכנות עיצוב עמוד 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
he: עוצב על ידי %1$s | מונע על ידי %2$s

en: Designing Layout
he: עיצוב פריסה

en: Digital Painting
he: צביעה דיגיטלית

en: Digital Payments
he: תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments About Page
he: עמוד אודות תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Blog Page
he: דף הבלוג של תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Contact Page
he: דף יצירת קשר עם תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Features Page
he: דף תכונות תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Home Page
he: עמוד הבית של תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Landing Page
he: דף נחיתה של תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Pricing Page
he: דף תמחור תשלומים דיגיטליים

en: Digital Payments Sign-Up Page
he: דף הרשמה לתשלומים דיגיטליים

en: Disable Divi 5 Updates
he: השבת עדכוני Divi 5

en: Disable Footer Credits
he: השבתת Footer Credits

en: Disable Translations
he: כבה תרגומים

en: Disable WordPress Emojis
he: השבת את אמוג'י WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
he: השבת אפשרות זו כדי להסיר את Google Fonts מדפי Divi Builder שלך.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
he: השבת אפשרות זו כדי להסיר את הסקריפט של Google Maps API מדפי Divi Builder שלך. זה עשוי לשפר את התאימות עם תוספים של צד שלישי שמעמידים גם את הסקריפט הזה בתור. שימו לב: מודולים המסתמכים על ה- Google Maps API כדי לתפקד כראוי, כגון מודולי מפות ומפות ברוחב מלא, עדיין יהיו זמינים אך לא יפעלו כל עוד אפשרות זו מושבתת (אלא אם כן תוסיפו ידנית את סקריפט Google Maps API).

en: Disable top tier dropdown menu links
he: בטל לינקים מועדפים ביותר בתפריטים נפרשים

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
he: כבה תרגומים אם אינך מעוניין להציג שורות נושא מתורגמות באתרך.

en: Disabled
he: כבה

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: ביטול אפשרות זו יסיר את הקוד הגוף שמוצג למטה מהבלוג שלכם. זה מאפשר לכם להסיר אותו אולם שומר אותו לשימוש עתידי.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: ביטול אפשרות זו יסיר את הקוד העילי שמוצג למטה מהבלוג שלכם. זה מאפשר לכם להסיר אותו אולם שומר אותו לשימוש עתידי.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: ביטול אפשרות זו יסיר את הקוד התחתון היחיד שמוצג למטה מהבלוג שלכם. זה מאפשר לכם להסיר אותו אולם שומר אותו לשימוש עתידי.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
he: ביטול אפשרות זו יסיר את הקוד העליון היחיד שמוצג למטה מהבלוג שלכם. זה מאפשר לכם להסיר אותו אולם שומר אותו לשימוש עתידי.

en: Disabling...
he: משבית...

en: Display Home link
he: הציגו לינק בית

en: Displays About Me Information
he: הצג מידע אודותיי

en: Displays Adsense Ads
he: הצג פרסומת  Adsense

en: Displays Advertisements
he: הצג פרסומות

en: Divi 5's new features
he: התכונות החדשות של Divi 5

en: Divi AI Default
he: Divi AI ברירת מחדל

en: Divi AI Default Styles
he: סגנונות ברירת מחדל Divi AI

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
he: שרת Divi AI עסוק מדי כרגע. אנא נסה שוב בעוד מספר דקות.

en: Divi AI is finalizing your images! Please stand by.
he: Divi AI מסיים את התמונות שלך! אנא המתן.

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
he: Divi AI ימלא את הפריסות שלך בתמונות ותמונות רלוונטיות באופן אוטומטי. שימוש בתמונות מלאי הוא האפשרות המהירה והאמינה ביותר. אתה יכול גם ליצור תמונות ייחודיות לחלוטין באמצעות AI, שלוקח יותר זמן אבל יכול לגרום למגוון רחב יותר של תמונות ייחודיות.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
he: Divi AI ימלא את הדפים שלך בתמונות ותמונות רלוונטיות באופן אוטומטי. שימוש בתמונות מלאי הוא האפשרות המהירה והאמינה ביותר. אתה יכול גם ליצור תמונות ייחודיות לחלוטין באמצעות AI, שלוקח יותר זמן.

en: Divi Cloud Categories
he: Divi Cloud קטגוריות

en: Divi Customizer Settings
he: הגדרות Divi Customizer

en: Divi Library
he: ספריית Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
he: ספריית %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
he: מצב צפייה

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
he: גלוֹבָּלִי

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
he: מַעֲרָך

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
he: מודול

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
he: שׁוּרָה

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
he: סָעִיף

en: Divi Library Snippet Name
he: שם קטע ספריית Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
he: פרטי פריסה

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
he: תצוגת רשת

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
he: תצוגת רשימה

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
he: תצוגת תגים

en: Divi Overview
he: סקירה כללית Divi

en: Divi Page Settings
he: הגדרות דף של Divi

en: Divi Theme Templates
he: תבניות נושא של Divi

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
he: Divi הותקן והופעל. לאחר מכן, עליך להפעיל את הרישיון שלך כדי שהאתר שלך יוכל לקבל עדכונים. לחץ על הלחצן למטה כדי להיכנס לחשבון Elegant Themes שלך ולהפעיל אוטומטית את ההתקנה הזו.

en: Divi is up to date
he: Divi מעודכן

en: Do you want to move selected items to your trash?
he: האם ברצונך להעביר פריטים נבחרים לפח שלך?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
he: האם אתה רוצה למחוק לצמיתות את כל הפריטים באשפה שלך? לא ניתן לבטל פעולה זו ולא ניתן לשחזר את הפריטים.

en: Documentation
he: תיעוד

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
he: תיעוד

en: Dot Navigation
he: ניווט נקודות

en: Dotted
he: מנוקד

en: Double
he: כפול

en: Download Backup Before Importing
he: הורד את הגיבוי לפני הייבוא

en: Download More Layouts From The Marketplace
he: הורד פריסות נוספות מהשוק

en: Drawing
he: צִיוּר

en: Dropdown Menu Animation
he: האנימציה של התפריט המופל

en: Dropdown Menu Background Color
he: צבע הרקע של התפריט המופל

en: Dropdown Menu Line Color
he: צבע הקו של התפריט המופל

en: Dropdown Menu Text Color
he: צבע המלל של התפריט המופל

en: Duplicate
he: לְשַׁכְפֵּל

en: Duplicate Global Item To Cloud
he: שכפל פריט גלובלי לענן

en: Duplicate Locally
he: שכפול מקומי

en: Dynamic CSS
he: CSS דינמי

en: Dynamic CSS greatly reduces CSS file size by dynamically generating only the assets necessary for the features and modules you use. This eliminates all file bloat and greatly improves load times.
he: CSS דינמי מפחית מאוד את גודל קובץ ה-CSS על ידי יצירה דינמית רק של הנכסים הדרושים לתכונות ולמודולים שבהם אתה משתמש. זה מבטל את כל התנפחות הקבצים ומשפר מאוד את זמני הטעינה.

en: Dynamic Icons
he: אייקונים דינמיים

en: Dynamic JavaScript Libraries
he: ספריות JavaScript דינמיות

en: Dynamic Module Framework
he: מסגרת מודול דינמי

en: ET About Me Widget
he: ET אודותיי ווידג'ט

en: ET Adsense Widget
he: יישומון ET Adsense

en: ET Advertisement
he: פרסומת ET

en: Ecommerce
he: מסחר אלקטרוני

en: Edit
he: לַעֲרוֹך

en: Edit Footer Credits
he: ערוך את ה-Footer Credits

en: Edit Image
he: ערוך תמונה

en: Edit Tags & Categories
he: ערוך תגיות וקטגוריות

en: Edit Theme Options
he: ערוך אפשרויות ערכת נושא

en: Edit With Divi
he: ערוך עם Divi

en: Effect
he: אפקט

en: Elegant Themes Account
he: חשבון Elegant Themes

en: Email
he: אימייל

en: Empty Trash
he: רוקנו את האשפה

en: Enable API Key
he: הפעל מפתח API

en: Enable Boxed Layout
he: אפשר מערכי קופסא

en: Enable Divi 5 Updates
he: הפעל עדכוני Divi 5

en: Enable Divi Cloud
he: הפעל Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
he: אפשר גלריית Divi

en: Enable Responsive Images
he: אפשר תמונות רספונסיביות

en: Enable Single Post 468x60 banner
he: אפשר כותרת פוסט יחיד 468x60

en: Enable Vertical Navigation
he: אפשר ניווט אנכי

en: Enable body code
he: אפשר קוד < body >

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
he: אפשר שמירה במטמון של Google Fonts אותם בשורה. זה מפחית בקשות חוסמות רינדור ומשפר את זמני טעינת הדפים.

en: Enable canonical URL's
he: אפשרו URL's קנונים

en: Enable custom description
he: אפשרו תיאור מותאם אישית

en: Enable custom keywords
he: אפשר מילות מפתח מואמות אישית

en: Enable custom titles
he: אשפר כותרות מותאמות אישית

en: Enable header code
he: אפשר קוד עילי

en: Enable meta descriptions
he: אפשרו מטא תיאורים

en: Enable single bottom code
he: אפשר קוד תחתון יחיד

en: Enable single top code
he: אפשר קוד עליון יחיד

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
he: הפעל זאת אם אתה רוצה להחליף את גלריית ברירת המחדל של WordPress בגלריה בסגנון Divi.

en: Enable this option if you are using Divi 4 and want to receive Divi 5 updates instead of Divi 4 updates.
he: הפעל אפשרות זו אם אתה משתמש ב- Divi 4 וברצונך לקבל עדכוני Divi 5 במקום עדכוני Divi 4.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
he: אפשרו אופציה זו כדי להציג כפתור חזרה למעלה כאשר גוללים.

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
he: אפשר אפשרות זו כדי ליצור גודל תמונות מגיב בעת העלאת תמונות והוספת תכונת srcset עבור אלמנט תמונות.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
he: אפשרו אופציה זו כדי להפעיל אפקט גלילה חלקה עם גלגלת העכבר

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
he: סמנו אפשרות זו כדי להציג סימניות בעמודי אינדקס.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
he: הפעל זאת כדי לאפשר ל- Divi Framework לטעון רק את המודולים המשמשים בדף, ולעבד את ההיגיון עבור התכונות בשימוש.

en: Enabled
he: אפשר

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
he: הפעלת האפשרות הזו תוסיף כותרת פרסומת  לתחתית עמודי הפוסטים שלכם מתחת לתוכן הפוסט היחיד. אם מופעל עליכם למלא את מנות הכותרת ואת URL היעד למטה.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
he: הפעלת אפשרות זו תקטין את גודל Google Fonts ותשפר את זמני הטעינה, אולם היא תגביל את התמיכה של Google Fonts בחלק מהדפדפנים הישנים מאוד. אתה יכול לבטל את זה כדי להגביר את התמיכה בדפדפנים ישנים בעלות קלה לביצועים.

en: Enhance
he: להגביר

en: Enhance Image
he: שפר תמונה

en: Enhancement Strength
he: חוזק שיפור

en: Enhancements
he: שיפורים

en: Enqueue Google Maps Script
he: עמיד בתור סקריפט Google Maps

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
he: הצג סקריפט תאימות ל-jQuery

en: Enter new API Key
he: הזן מפתח API חדש

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
he: הכניסו את ה URL לפרופיל ה Facebook שלכם.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
he: הזן את URL של פרופיל Instagram שלך.

en: Enter the URL of your RSS feed.
he: הכניסו את ה URL לפיד ה RSS שלכם

en: Enter the URL of your X Profile.
he: הזן את URL של פרופיל X שלך.

en: Enter which type of page you want.
he: הזן איזה סוג עמוד אתה רוצה.

en: Enter your ET Account API Key.
he: הזן את מפתח ה-API של חשבון ET שלך.

en: Enter your ET Account Username.
he: הזן את שם המשתמש שלך בחשבון ET.

en: Enter your page title
he: הזן את כותרת העמוד שלך

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
he: הזן את שם האתר שלך, שישמש עבור מטא כותרות ובכל תוכן האתר שלך.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
he: הזן את סלוגן האתר שלך, שישמש בתיאורי מטא וכהקשר עבור Divi AI.

en: Error
he: שְׁגִיאָה

[ctx: Event Details Page]
en: Details
he: פרטים

en: Exactly
he: בְּדִיוּק

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
he: דוגמה: צור דף שירותים המתאר את שירותי ההתקנה הסולארית שלנו, כולל המלצות וטופס יצירת קשר לאיסוף לידים

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
he: דוגמה: צור מדור שירותים המתאר את שירותי ההתקנה הסולארית שלנו.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
he: דוגמה: החברה שלנו, Sunset Solar, היא חברה להתקנת פאנלים סולאריים המשרתת את אזור מפרץ סן פרנסיסקו

en: Exclude categories from the navigation bar
he: הספר קטגוריות מסרגל הניווט

en: Exclude pages from the navigation bar
he: הסירו דפים מסרגל הניווט

en: Expand
he: מתרחב

en: Explore Other Modules With Tag
he: חקור מודולים אחרים עם תג

en: Explore Other Rows With Tag
he: חקור שורות אחרות עם תג

en: Explore Other Sections With Tag
he: חקור קטעים אחרים עם תג

en: Export
he: יְצוּא

en: Export %s
he: ייצא %s

en: Export %s Name
he: ייצא את שם %s

en: Export Theme Options
he: ייצוא אפשרויות ערכת נושא

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
he: ייצוא %s שלך ייצור קובץ JSON שניתן לייבא לאזור אחר.

en: Extend
he: לְהַאֲרִיך

en: Extend Image
he: הרחבת תמונה

en: Facebook
he: ‏Facebook

en: Facebook Profile Url
he: URL לפרופיל Facebook

en: Fade
he: מתעמעם

en: Fade In
he: פיד-אין

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
he: טעינת הפריסות הקיימות שלך נכשלה. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: Farmers Market
he: שוק איכרים

en: Farmers Market About Page
he: עמוד אודות שוק האיכרים

en: Farmers Market Blog Page
he: עמוד הבלוג של שוק האיכרים

en: Farmers Market Contact Page
he: עמוד יצירת קשר של שוק האיכרים

en: Farmers Market Donate Page
he: עמוד תרומה של שוק האיכרים

en: Farmers Market Events Page
he: עמוד אירועי שוק האיכרים

en: Farmers Market Home Page
he: עמוד הבית של שוק האיכרים

en: Farmers Market Landing Page
he: דף נחיתה של שוק האיכרים

en: Farmers Market Market Page
he: עמוד שוק האיכרים

en: Fashion About Page
he: אופנה אודות עמוד

en: Fashion Blog Page
he: עמוד בלוג אופנה

en: Fashion Contact Page
he: דף יצירת קשר לאופנה

en: Fashion Designer Page
he: עמוד מעצב אופנה

en: Fashion Gallery Page
he: עמוד גלריית אופנה

en: Fashion Home Page
he: עמוד הבית של אופנה

en: Fashion Landing Page
he: דף נחיתה של אופנה

en: Fashion Shop Page
he: עמוד חנות אופנה

en: Favorites
he: מועדפים

en: Fetching Pages
he: מביא דפים

en: Fetching Pages...
he: מביא דפים...

en: Filter
he: לְסַנֵן

en: Find A Layout
he: מצא פריסה

en: Find A Module
he: מצא מודול

en: Find A Page
he: מצא עמוד

en: Find A Row
he: מצא שורה

en: Find A Section
he: מצא מדור

en: Find More Layouts
he: מצא פריסות נוספות

en: Fixed
he: מתוקן

en: Fixed Menu Height
he: גובה תפריט קבוע

en: Fixed Navigation Bar
he: סרגל ניווט נעול

en: Fixed Navigation Settings
he: הגדרות ניווט מתוקנות

en: Flip
he: מתהפך

en: Florist
he: מוֹכֵר פְּרָחִים

en: Florist About Page
he: דף אודות חנות פרחים

en: Florist Blog Page
he: דף הבלוג של חנות הפרחים

en: Florist Contact Page
he: עמוד יצירת קשר עם חנות פרחים

en: Florist Gallery Page
he: עמוד גלריית פרחים

en: Florist Home Page
he: עמוד הבית של חנות הפרחים

en: Florist Landing Page
he: דף נחיתה של חנות פרחים

en: Florist Shop Page
he: עמוד חנות פרחים

en: Folder
he: תיקייה

en: Font
he: גופן

en: Font Size
he: גודל גופן

en: Font Style
he: סגנון גופן

en: Footer
he: תפריט בתחתית האתר

en: Footer Area
he: איזור תחתון

en: Footer Background Color
he: צבע רקע תחתי

en: Footer Elements
he: מרכיבי התפריט בתחתית האתר

en: Footer Menu
he: תפריט תחתי

en: Footer Menu Active Link Color
he: צבע קישור פעיל בתפריט של התפריט בתחתית האתר

en: Footer Menu Background Color
he: צבע רקע התפריט של התפריט בתחתית האתר

en: Footer Menu Text Color
he: צבע מלל התפריט של התפריט בתחתית האתר

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
he: שכחת את <a href="%1$s" target="_blank">שם משתמש</a> או <a href="%1$s" target="_blank">סיסמה</a> שלך?

en: Formal
he: רִשְׁמִי

en: Free Divi Cloud Limit Reached
he: הושגה מגבלת Divi Cloud בחינם

en: Free Trial
he: ניסיון חינם

en: Freelancer
he: סוֹפֵר בִּלתִי תָלוּי

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Fullwidth
he: רוחב מלא

en: Funny
he: מצחיק

en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Generate
he: לִיצוֹר

en: Generate & Publish My Website
he: צור ופרסם את האתר שלי

en: Generate A New Site
he: צור אתר חדש

en: Generate Code
he: צור קוד

en: Generate Four More
he: צור ארבעה נוספים

en: Generate Image With AI
he: צור תמונה עם AI

en: Generate Images With AI (Slower)
he: צור תמונות עם AI (איטי יותר)

en: Generate Layout
he: צור פריסה

en: Generate Modified Image
he: צור תמונה שונה

en: Generate More Like This One
he: צור עוד כמו זה

en: Generate My Website
he: צור את האתר שלי

en: Generate Page
he: צור עמוד

en: Generate Prompt With AI
he: צור הנחיה עם AI

en: Generate Section
he: צור מדור

en: Generate Section With AI
he: צור מדור עם AI

en: Generate Text
he: צור טקסט

en: Generate Your Site With AI
he: צור את האתר שלך עם AI

en: Generating
he: יוצר

en: Generating %1$s Pages
he: יוצר %1$s דפים

en: Generating Images
he: יצירת תמונות

en: Generating Layout
he: יצירת פריסה

en: Generating Screenshot
he: יצירת צילום מסך

en: Generating Section
he: מדור יצירה

en: Generating Site Outline
he: יצירת מתאר אתר

en: Generating Your %1$s Page
he: יצירת דף %1$s שלך

en: Generating Your Menu
he: יצירת התפריט שלך

en: Generating...
he: יוצר...

en: Get Divi For Life
he: קבלו Divi For Life

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
he: קבל אחסון Divi Cloud ללא הגבלה

en: Get Unlimited Storage
he: קבל אחסון בלתי מוגבל

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
he: קבל גישה למאות מודולי Divi חדשים ואלפי פריסות נוספות וערכות נושא צאצא.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
he: קבל תמיכה בצ'אט חי עם זמני תגובה מתחת ל-30 דקות בתוספת הנחות גדולות יותר ב- Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
he: תן ל- Divi AI מידע כללי על האתר או העסק שלך. ככל שיש לו יותר הקשר לגביך ולמטרותיך, כך הוא ייצור פריסות טובות יותר ויכתוב תוכן רלוונטי יותר.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
he: תן לך ספין ייחודי לתוכן על ידי תגיד ל- Divi AI באיזה גוון קול להשתמש.

en: Global items
he: פריטים גלובליים

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
he: לא ניתן להוסיף פריטים גלובליים ל- Divi Cloud שלך. האם תרצה לשמור גרסה לא גלובלית ב- Divi Cloud שלך? הגרסה באתר זה תישאר מופע גלובלי

en: Google API Key
he: מפתח Google API

en: Google Fonts Subsets
he: קבוצות משנה של Google Fonts

en: Grab the first post image
he: קחו תמונה של הפוסט הראשון

en: Green
he: ירוק

en: Groove
he: חריץ

en: Guide Me
he: תדריך אותי

en: HTML/JS Snippet
he: קטע HTML/JS

en: Harmonize And Remove Artifacts
he: הרמוניזציה והסר חפצים

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
he: רתום את העוצמה של AI ופתח טקסט, תמונה, קוד, פריסה ויצירת אתרים ללא הגבלה.

en: Header & Navigation
he: כותרת וניווט

en: Header Elements
he: מרכיבי כותרת

en: Header Font
he: פונט שוליים

en: Header Font Style
he: סגנון הגופן של הכותרת

en: Header Font Weight
he: משקל גופן כותרת

en: Header Format
he: פורמט כותרת

en: Header Letter Spacing
he: מרווחי התווים בכותרת

en: Header Line Height
he: גובה קו הכותרת

en: Header Style
he: סגנון עילי

en: Header Text Size
he: גודל מלל הכותרת

en: Heading Font
he: גופן כותרת

en: Heading Font Color
he: צבע גופן כותרת

en: Heading Text Color
he: צבע טקסט כותרת

en: Height
he: גוֹבַה

en: Help
he: עזרה

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
he: כאן ניתן להוסיף CSS מותאם אישית כדי לעקוף את סגנון ברירת המחדל.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
he: כאן ניתן לשנות את התו אשר מפריד בין שם הבלוג לשם עמוד האינדקס כאשר משתמשים בכותרות פוסט אוטומטיות. תווים נפוצים הם | או -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
he: כאן ניתן לשנות את התו אשר מפריד בין שם הבלוג לכותרת הפוסט כאשר משתמשים בכותרות פוסט אוטומטיות. תווים נפוצים הם | או -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
he: כאן אתם יכולים לבחור תבניות עמודי קניות וקטגוריות ל WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
he: כאן באפשרותך לבחור פריסת סרגל צדדית המוגדרת כברירת מחדל

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he: כאן ניתן לבחור כיצד נוצרות הכותרות או עמודי האינדקסים. ניתן לבחור באיזה סדר יופיעו כותרת האינדקס ושם הבלוג או שניתן בכלל להסיר את שם הבלוג לחלוטין.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
he: כאן ניתן להציג את אייקון ה Facebook בדף הבית.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
he: כאן אתה יכול לבחור להציג את סמל Instagram בדף הבית שלך.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
he: כאן ניתן להציג את אייקון ה RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
he: כאן תוכל לבחור להציג את סמל ה-X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
he: כאן ניתן לבחור להסיר קטגוריות מתפריט הניווט. קטגוריות שלידן X לא יופיעו בסרגל הניווט.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
he: כאן ניתן לבחור להסיר דפים מתפריט הניווט. דפים שלידם X לא יופיעו בסרגל הניווט.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
he: אן ניתן להפוך את סדר הצגת הלינקים לקטגוריות. האפשרויות הן סדר עולה או יורד.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
he: כאן ניתן להפוך את סדר הצגת הלינקים לעמודים. האפשרויות הן סדר עולה או יורד.

en: Here you can choose to sort your pages links.
he: כאן ניתו לבחור איך למיין את הלינקים לעמודים.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
he: כאן תוכל לבחור אילו פריטים יופיעו בסעיף מידע הפוסטים בדפים. זהו האזור, בדרך כלל מתחת לכותרת הפוסט, המציג מידע בסיסי על הפוסט שלך. הפריטים המודגשים המוצגים להלן יופיעו.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
he: כאן אתה יכול לבחור אילו פריטים יופיעו בקטע מידע פוסטים בדפי פוסט בודדים. זהו האזור, בדרך כלל מתחת לכותרת הפוסט, המציג מידע בסיסי על הפוסט שלך. הפריטים המודגשים המוצגים להלן יופיעו.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן תוכל לציין כמה מוצרי WooCommerce יוצגו בעמוד הארכיון. אפשרות זו פועלת באופן עצמאי דרך הגדרות > אפשרויות קריאה בתוך wp-admin

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן אתם יכולים לציין כמה כתבות אחרונות תוצגנה בעמודים המאוחסנים. האופציה הזו עובדת באופן עצמאי מאופציות הקריאה של wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן אתם יכולים לציין כמה כתבות אחרונות תוצגנה בעמוד הקטגוריה. האופציה הזו עובדת באופן עצמאי מאופציות הקריאה של wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן אתם יכולים לציין כמה כתבות אחרונות תוצגנה בעמודי החיפוש. האופציה הזו עובדת באופן עצמאי מאופציות הקריאה של wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
he: כאן אתם יכולים לציין כמה כתבות אחרונות תוצגנה בעמודים מתויגים. האופציה הזו עובדת באופן עצמאי מאופציות הקריאה של wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
he: כאן אפשר להשבית את הגדלת מגבלת הזיכרון האוטומטית.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
he: כאן ניתן לספק את URL היעד לכותרת 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
he: כאן ניתן לספק URL לתמונת כותרת 468x60

en: Hex Value
he: ערך צבע

en: Hide
he: הסתר

en: Hide Logo Image
he: הסתר תמונת לוגו

en: Hide Nav Before Scroll
he: הסתר כלי ניווט לפני גלילה

en: Hide Navigation Until Scroll
he: הסתר ניווט עד הגלילה

en: Hide empty categories
he: החבא קטגוריות ריקות

en: High
he: גָבוֹהַ

en: Home
he: בית

en: Homepage SEO
he: ‏SEO של עמוד הבית

en: Homepage custom title (if enabled)
he: כותרת עמוד בית מואמת אישית (אם מופעל)

en: Homepage meta description (if enabled)
he: תיאור מטא של עמוד הבית (אם מופעל)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
he: מילות מפתח מטא לעמוד הבית (אם מופעל)

en: How would you like to change the style of this element?
he: איך תרצה לשנות את הסגנון של האלמנט הזה?

en: Humorous
he: הומוריסטי

en: Icon
he: אייקון

en: Icon Color
he: צבע סמל

en: Icon Placement
he: מיקום האייקון

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
he: אם דף נבנה עם Divi Builder, קובץ ה-CSS של בלוק Gutenberg מועבר מהכותרת העליונה לכותרת התחתונה. מכיוון שסביר להניח שלא נעשה שימוש בקובץ, נוכל לטעון אותו מאוחר יותר. זה מסיר בקשה לחסימת רינדור ומשפר את הביצועים.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
he: אם כותרות מותאמות אישית מופעלות, אנא בחרו ביצירה אוטומטית

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he: אם אינכם משתמשים בכותרות פוסט מואמות אישית, אתם עדיין יכולים לשלוט על איך נוצרות הכותרות שלכם. כאן ניתן לבחור באיזה סדר יופיעו כותרת הפוסט ושם הבלוג או שניתן בכלל להסיר את שם הבלוג.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
he: אם אינכם משתמשים בכותרות פוסט מואמות אישית, אתם עדיין יכולים לשלוט על איך נוצרות הכותרות שלכם. כאן ניתן לבחור באיזה סדר יופיעו כותרת הפוסט ושם הבלוג או שניתן בכלל להסיר את שם הבלוג לחלוטין.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
he: אם אתה לא רוצה להציג באנרים- הצג את השדות המתאימים ריקים

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
he: אם הדלקתם כותרות מותאמות אישית אתם יכולים להוסיף אותן כאן. מה שתשימו כאן יושם בין תגיות < title >< /title > ב header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
he: אם הפעלתם תיאורי מטא מותאמים אישית תוכלו להוסיף אותם כאן.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
he: אם הדלקתם מילות מפתח מטא מותאמות אישית אתם יכולים להוסיף אותן כאן. על מילות המפתח להיות מופרדות עם פסיקים. לדוגמא: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
he: אם תרצו להציג בסרגל הניווט קטגוריות שאין בהן פוסטים בטלו אפשרות זו. כברירת מחדל, קטגוריות ריקות מוחבאות.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
he: אם תרצו להוסיף תיאורי מטא לפוסטים שלכם, תוכלו לעשות זאת בעזרת השדות המותאמים אישית. האופציה הזו חייבת להיות מופעלת כדי שהתיאורים יופיעו בעמודי הפוסטים. אתם יכולים להוסיף את תיאור המטא בעזרת השדות המותאמים אישית שמבוססים על שם השדות המותאמים אישית שתגדירו למטה.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
he: אם תרצו להוסיף מילות מפתח מטא לפוסטים שלכם, תוכלו לעשות זאת בעזרת השדות המותאמים אישית. האופציה הזו חייבת להיות מופעלת כדי שמילות המפתח תופענה בעמודי הפוסטים. אתם יכולים להוסיף את מילות מפתח המטא בעזרת השדות המותאמים אישית שמבוססים על שם השדות המותאמים אישית שתגדירו למטה.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
he: אם תרצו להסיר את פרישת התפריטים מסרגל הניווט של הקטגוריות, בטלו את האופציה הזו.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
he: אם תרצו להסיר את פרישת התפריטים מסרגל הניווט של העמודים, בטלו את האופציה הזו.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
he: אם תרצו לשהתמש בתמונת לוגו מואמת אישית, לחצו על כפתור "העלאת תמונה".

en: Image
he: תמונה

en: Image Description
he: תיאור תמונה

en: Image Dimensions
he: מידות תמונה

en: Image Fill Description
he: תיאור מילוי תמונה

en: Image Height
he: גובה תמונה

en: Image Scale
he: סולם תמונה

en: Image Selection
he: בחירת תמונה

en: Image Size
he: גודל תמונה

en: Image Sketch
he: סקיצה תמונה

en: Image Style
he: סגנון תמונה

en: Image Type
he: סוג תמונה

en: Image URL or base64 string is required.
he: נדרשת URL של תמונה או מחרוזת base64.

en: Image Url
he: ‏URL תמונה

en: Image Width
he: רוחב תמונה

en: Image doesn't exist
he: תמונה לא קיימת

en: Images
he: תמונות

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
he: לא ניתן להשתמש בתמונות המאוחסנות באתר אחר כאסמכתא. ניתן לפתור את הבעיה על ידי העלאת התמונה לספריית המדיה WordPress.

en: Import
he: יְבוּא

en: Import %s
he: ייבוא %s

en: Import & Export Customizer
he: ייבוא וייצוא התאמה אישית

en: Import & Export Theme Options
he: אפשרויות ייבוא וייצוא של ערכת נושא

en: Import Theme Options
he: ייבוא אפשרויות ערכת נושא

en: Import These Templates
he: ייבא תבניות אלה

en: Import To Cloud
he: ייבוא לענן

en: Importing %1$s Page
he: מייבא עמוד %1$s

en: Importing Customizer Settings
he: ייבוא הגדרות התאמה אישית

en: Importing Pages
he: ייבוא דפים

en: Importing Presets
he: ייבוא הגדרות קבועות מראש

en: Importing Theme Builder
he: ייבוא בונה Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
he: שפר את טעינת Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
he: שפר את זרימת העבודה שלך בעיצוב אתרים ושתף פעולה יחד בענן.

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
he: במקרים מסוימים משתמשים יירצו ליצור קטגוריות או לינקי על כדי לשמש כקיצורי דרך לקבוצות של לינקים או תת קטגוריות. במקרה זה מומלץ שלינק העל לא יוביל לשום מקום אלא ישמש רק ככלי ארגוני. הפעלת האפשרות הזו תסיר את הלינקים מכל עמודי/קטגוריות העל כדי שלא יובילו לשום מקום.

en: Increase Contrast
he: הגברת ניגודיות

en: Increase Detail
he: הגדל פירוט

en: Increase Saturation
he: הגדל את הרוויה

en: Index Page SEO
he: ‏SEO של עמוד אינדקס

en: Informative
he: אִינפוֹרמָטִיבִי

en: Input 468x60 adsense code
he: הכניסו קוד 468x60 של Google Adsense

en: Input 468x60 advertisement banner image
he: הכנס תמונת פרסומת לכותרת 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
he: הכניסו יעד URL לפרסומת 468x60

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
he: הזן את פרטי האתר שלך ובחר אילו דפים ברצונך שיהיו באתר שלך.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
he: הזן את פרטי האתר שלך וספר ל- Divi AI על האתר או העסק שלך. המידע שתספק ישמש ליצירת תוכן, תמונות וקבלת החלטות עיצוביות.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
he: השתמש בקטע CSS זה

en: Insert Code at Cursor
he: הכנס קוד בסמן

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
he: השתמש בקטע HTML/JS זה

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
he: השתמש במודול זה

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
he: השתמש בדף זה

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
he: השתמש בשורה זו

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
he: השתמש בסעיף זה

en: Inset
he: הגבול יוחל בתוך הרכיב

en: Instagram Profile Url
he: URL האתר של פרופיל Instagram

en: Install WooCommerce Plugin
he: התקן את התוסף WooCommerce

en: Install and Configure WooCommerce
he: התקן והגדר WooCommerce

en: Installing WooCommerce
he: התקנת WooCommerce

en: Interior Design Company
he: חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company About Page
he: חברת עיצוב פנים אודות עמוד

en: Interior Design Company Blog Page
he: דף הבלוג של חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Contact Page
he: דף יצירת קשר לחברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Home Page
he: עמוד הבית של חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Landing Page
he: דף נחיתה של חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Portfolio Page
he: דף תיק עבודות של חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Services Page
he: עמוד שירותי חברת עיצוב פנים

en: Interior Design Company Shop Page
he: דף החנות של חברת עיצוב פנים

en: Invalid API Key or Username
he: מפתח API או שם משתמש לא חוקיים

en: Invalid shortcode string.
he: מחרוזת קוד קצר לא חוקית.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
he: הזמן את חברי הצוות והלקוחות שלך ותן להם גישה מלאה לכל חבילת שירותי Divi שלך.

en: Italic
he: נטוי

en: Join Now
he: הצטרף כעת

en: Just another %s site
he: סתם עוד אתר %s

en: Just another WordPress site
he: סתם עוד אתר WordPress

en: LMS About Page
he: דף אודות LMS

en: LMS Blog Page
he: דף הבלוג של LMS

en: LMS Contact Page
he: דף יצירת קשר של LMS

en: LMS Course Page
he: דף קורס LMS

en: LMS Courses Page
he: עמוד קורסי LMS

en: LMS Home Page
he: דף הבית של LMS

en: LMS Landing Page
he: דף נחיתה של LMS

en: LMS Marketing Page
he: דף שיווק של LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
he: קוּרס

[ctx: LMS Page]
en: Courses
he: קורסים

en: LMS Pricing Page
he: דף תמחור LMS

en: Landscape (8:5)
he: נוף (8:5)

en: Language
he: שפה

en: Language of Prompt
he: שפת הנחיה

en: Language of Website
he: שפת האתר

en: Layout
he: תבנית

[ctx: Layout]
en: Add New
he: הוסף חדש

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
he: נהל קטגוריות

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
he: נהל תגיות

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
he: עיצוב אמנותי

[ctx: Layout Category]
en: Business
he: עֵסֶק

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
he: קהילה וללא מטרות רווח

[ctx: Layout Category]
en: Education
he: חינוך

[ctx: Layout Category]
en: Events
he: אירועים

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
he: אופנה ויופי

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
he: אוכל שתייה

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
he: בריאות וכושר

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
he: חנות מקוונת

[ctx: Layout Category]
en: Services
he: שירותים

[ctx: Layout Category]
en: Technology
he: טֶכנוֹלוֹגִיָה

en: Layout Name
he: שם פריסה

en: Layout Pack
he: חבילת פריסה

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
he: אופנה

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
he: פריסות בחבילה זו

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
he: נהל חבילות

en: Layout Settings
he: הגדרות תבנית

en: Learn About Divi 5
he: למד על Divi 5

en: Learn About Divi AI
he: למד על Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
he: למד על Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
he: למד על Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
he: למד על Divi VIP

en: Learn About VIP Support
he: למד על תמיכת VIP

en: Learn More
he: למד עוד

en: Leave a Reply to %s
he: השאירו תגובה ל %s

en: Left
he: שמאל

en: Left Sidebar
he: סרגל שמאלי

en: Left to Right
he: שמאל לימין

en: Lengthen
he: לְהַאֲרִיך

en: Let AI Choose
he: תן ל-AI לבחור

en: Let AI Choose For Me
he: תן לבינה מלאכותית לבחור בשבילי

en: Letter Spacing
he: מרווח בין התווים

en: Let’s Build Your Divi Website!
he: בואו לבנות את אתר Divi שלכם!

en: Level Up Your Divi Toolkit
he: העלה רמה בערכת הכלים Divi שלך

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
he: שפר את היעילות שלך עם תוכן AI ותמונה בלתי מוגבל.

en: Library
he: סִפְרִיָה

en: Light
he: בהיר

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
he: הגבל את תמיכת Google Fonts עבור דפדפנים מדור קודם

en: Link
he: לינק

en: Link Color
he: צבע קישור

en: Link text
he: טקסט של הלינק

en: List Items
he: רשימת פריטים

en: Live Preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: Load Dynamic Stylesheet In-line
he: טען גיליון סגנונות דינמי בשורה

en: Load From Library
he: טען מהספרייה

en: Locations
he: מיקומים

en: Log In
he: התחברות

en: Log In To Divi Cloud
he: התחבר אל Divi Cloud

en: Login
he: התחבר

en: Login to activate your license
he: התחבר כדי להפעיל את הרישיון שלך

en: Logo
he: לוגו

en: Logo Max Height
he: גובה מקסימאלי לוגו

en: Low
he: נָמוּך

en: Make Full Width
he: הפוך לרוחב מלא

en: Manage Layouts
he: נהל פריסות

en: Manage Pages
he: נהל דפים

en: Manage Posts
he: נהל פוסטים

en: Manage Templates
he: נהל תבניות

en: Manage Theme Templates
he: נהל תבניות ערכות נושא

en: Manage Un-widgetized Advertisements
he: ניהול פרסומות

en: Manage Website Pages
he: ניהול דפי אתר

en: Manage Your Elegant Themes Account
he: נהל את חשבון Elegant Themes שלך

en: Managing Website Styles
he: ניהול סגנונות אתרים

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
he: מוֹכֵר

en: Maximum
he: מַקסִימוּם

en: Maximum canvas size is 8192px
he: גודל הקנבס המרבי הוא 8192 פיקסלים

en: Medium
he: בינוני

en: Member Login
he: כניסת חברים

en: Memory Limit Increase
he: הגדלת מגבלת זיכרון

en: Menu Height
he: גובה תפריט

en: Menu Link Color
he: צבע קישור בתפריט

en: Menu Text Size
he: גודל טקסט התפריט

en: Menu Top Margin
he: שוליים עליונים של התפריט

en: Menu Width
he: רוחב תפריט

en: Meta Font Style
he: סגנון גופן של meta

en: Meta Letter Spacing
he: מרווחי תווים בmeta

en: Meta Line Height
he: גובה שורת meta

en: Meta Text Size
he: גודל מלל meta

en: Mobile Menu
he: תפריט נייד

en: Mobile Styles
he: סגנונות ניידים

en: Modification Strength
he: חוזק שינוי

en: Modification Type
he: סוג שינוי

en: Modify
he: לְשַׁנוֹת

en: Modify Element
he: שנה אלמנט

en: Modify Selected Image
he: שנה תמונה שנבחרה

en: Modify With AI
he: שנה עם AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
he: שנה את תמונת ההפניה עם סקיצה רופפת

en: Module Name
he: שם המודול

en: Module Name Prefix
he: קידומת שם מודול

en: Mood & Lighting
he: מצב רוח ותאורה

en: More Options
he: אפשרויות נוספות

en: Most Used
he: הכי משומש

en: Move
he: מהלך \ לזוז \ לעבור

en: Move To
he: לעבור ל

en: Move To Divi Cloud
he: העבר Divi Cloud

en: Must Use Keywords
he: חובה להשתמש במילות מפתח

en: My Cloud
he: הענן שלי

en: My Divi Cloud
he: Divi Cloud שלי

en: My Library
he: הספריה שלי

en: Name
he: שֵׁם

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
he: זקוק לעזרה בתחילת העבודה עם Divi? צוות התמיכה שלנו זמין מסביב לשעון כדי לעזור לך בכל מה שקשור Divi.

en: New Description
he: תיאור חדש

en: New Theme Options
he: אפשרויות ערכת נושא חדשות

en: New To Old
he: חדש לישן

en: New items are stored into %s library.
he: פריטים חדשים מאוחסנים בספריית %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: תגובות חדשות <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
he: הבא

en: Next Entries &raquo;
he: הרשומות הבאות &raquo;

en: No
he: לא

en: No Animation
he: ללא אנימציה

en: No Context
he: אין הקשר

en: No File Selected
he: אף קובץ לא נבחר

en: No Repeat
he: ללא חזרה

en: No Results
he: אין תוצאות

en: No Results Found
he: לא נמצאו תוצאות

en: No Screenshot
he: אין צילום מסך

en: No Sidebar
he: אין סרגל צדדי

en: No available options.
he: אין אפשרויות זמינות.

en: None
he: אף אחד

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
he: הערה: הגדרות צבע המוגדרות למעלה תהיינה זמינות לסכמת ברירת המחדל של הצבע.

en: Nothing found
he: שום דבר לא נמצא

en: Nothing found in Trash
he: לא נמצא שום דבר באשפה

en: Number of Posts displayed on Archive pages
he: מספר הפוסטים המוצגים בעמודים מאוחסנים

en: Number of Posts displayed on Category page
he: מספר הפוסטים המוצגים בעמוד הקטגוריה

en: Number of Posts displayed on Search pages
he: מספר הפוסטים המוצגים בעמודי החיפוש

en: Number of Posts displayed on Tag pages
he: מספר הפוסטים המוצגים בעמודים מתויגים

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
he: מספר המוצרים המוצגים בעמודי ארכיון של WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
he: מספר חלקי תפריט נפרש המוצגים

en: Off
he: כבוי

en: Old To New
he: ישן לחדש

en: On
he: דולק

en: On Divi Cloud
he: על Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
he: תפריט ראשי לכניסה

en: Only Show
he: רק הצג

en: Only Show Icon on Hover
he: הראה אייקון רק כאשר מסומן

en: Only load external JavaScript libraries when they are needed by a specific Divi modules on the page. This removes unused JavaScript from the main scripts bundle and improves load times.
he: טען ספריות JavaScript חיצוניות רק כאשר הן נחוצות על ידי מודולי Divi ספציפיים בדף. זה מסיר JavaScript שאינו בשימוש מחבילת הסקריפטים הראשית ומשפר את זמני הטעינה.

en: Open in a new window
he: פתח בחלון חדש

en: Open link in new window
he: פתח לינק בחלון חדש

en: Options
he: אפשרויות

en: Orange
he: כתום

en: Order Category Links by Ascending/Descending
he: סדר הצגת לינקים לקטגוריות עולה/יורד

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
he: סדר הצגת לינקים לעמודים עולה/יורד

en: Outset
he: הגבול יוחל מחוץ לרכיב

[ctx: Page]
en: About
he: על אודות

[ctx: Page]
en: Blog
he: בלוג

[ctx: Page]
en: Careers
he: קריירה

[ctx: Page]
en: Case Study
he: מקרה בוחן

[ctx: Page]
en: Categories
he: קטגוריות

[ctx: Page]
en: Contact
he: איש קשר

[ctx: Page]
en: Designer
he: מְעַצֵב

[ctx: Page]
en: Donate
he: לִתְרוֹם

[ctx: Page]
en: Events
he: אירועים

[ctx: Page]
en: FAQ
he: שאלות נפוצות

[ctx: Page]
en: Features
he: תכונות

[ctx: Page]
en: Gallery
he: גלריה

[ctx: Page]
en: Gallery 1
he: גלריה 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
he: גלריה 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
he: גלריה 3

[ctx: Page]
en: Guide
he: להנחות

[ctx: Page]
en: Home
he: בית

[ctx: Page]
en: Landing
he: נְחִיתָה

[ctx: Page]
en: Market
he: שׁוּק

[ctx: Page]
en: Marketing
he: שיווק

[ctx: Page]
en: Portfolio
he: תיק עבודות

[ctx: Page]
en: Pricing
he: תמחור

[ctx: Page]
en: Project 1
he: פרוייקט 1

[ctx: Page]
en: Project 2
he: פרויקט 2

[ctx: Page]
en: Services
he: שירותים

[ctx: Page]
en: Shop
he: לִקְנוֹת

[ctx: Page]
en: Team
he: קְבוּצָה

en: Page Generated Successfully
he: הדף נוצר בהצלחה

en: Page Layout
he: תבנית עמוד

en: Page Name
he: שם עמוד

en: Page Title
he: כותרת העמוד

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
he: צפה בהדגמה חיה

en: Pages
he: דפים

en: Pages Built With Divi
he: דפים שנבנו עם Divi

en: Pages:
he: עמודים:

en: Paint Color
he: צבע צבע

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
he: צייר על אזור התמונה שברצונך לשנות

en: Paintbrush Size
he: גודל מברשת צבע

en: Painting
he: צִיוּר

en: Paragraph
he: פסקה

en: Paragraphs
he: פסקאות

en: Password
he: סיסמא

en: Password Protected
he: סיסמא מוגנת

en: Password:
he: סיסמא‪:‬

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
he: הדבק URL תמונה כאן, אם אתם בוחרים סוג גלילה "images"

en: Performance
he: ביצועים

en: Phone
he: פלאפון

en: Phone Number
he: מספר טלפון

en: Photo
he: תמונה

en: Photo Marketplace
he: שוק התמונות

en: Photo Marketplace About Page
he: דף מידע על שוק התמונות

en: Photo Marketplace Categories Page
he: דף קטגוריות שוק התמונות

en: Photo Marketplace Contact Page
he: דף יצירת קשר של Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Home Page
he: עמוד הבית של Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Landing Page
he: דף הנחיתה של Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Pricing Page
he: דף תמחור Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Seller Page
he: דף המוכר של Photo Marketplace

en: Photographer
he: צַלָם

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
he: בחר צבע עבור הכותרות שלך, או תן ל- Divi AI לבחור אחד עבורך.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
he: בחר צבע לשימוש עבור דברים כמו פסקאות, או תן ל- Divi AI לבחור אחד עבורך.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
he: בחר אתר מתחילים בעבודת יד שנוצר על ידי הצוות שלנו. לאחר מכן, קפוץ לאתר המוגמר שלך והתאם אישית את התוכן.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
he: בחר את אתר ההתחלה המתאים ביותר לאתר שלך. ניתן להשתמש בכל אתר Starter עבור כל סוג של אתר אינטרנט. לאחר יצירת האתר שלך, תוכל להתאים אישית בקלות את התוכן והסגנונות באמצעות Divi Builder.

en: Pink
he: ורוד

en: Place Thumbs on Pages
he: הוסף תמונות סימניה על עמודים.

en: Place Thumbs on Posts
he: הוסף תמונות סימניה על פוסטים

en: Place your adsense code here.
he: הכניסו את קוד הGoogle Adsense כאן.

en: Please Log In Again
he: נא להיכנס שוב

en: Portability
he: הִטַלטְלוּת

en: Portrait (3:4)
he: דיוקן (3:4)

en: Post
he: פרסום

en: Post Title
he: כותרת פרסום

en: Post info section
he: חלק המידע של פוסט

en: Posted on
he: פורסם ב

en: Posts Built With Divi
he: פוסטים שנבנו עם Divi

en: Premade Layouts
he: פריסות מוכנות מראש

en: Preview %1$s
he: תצוגה מקדימה %1$s

en: Previous
he: הקודם

en: Primary Color
he: צבע יסוד

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Primary Menu Background Color
he: צבע הרקע של התפריט הראשי

en: Primary Menu Bar
he: שורת תפריטים עיקרית

en: Primary Menu Link Color
he: תפריט ראשי צבע קישור

en: Processing Imagery
he: עיבוד תמונות

en: Product Content
he: תוכן מוצר

en: Project Navigation
he: ניווט בפרוייקט

en: Published
he: יצא לאור

en: Purchase A Divi AI Membership
he: רכוש חברות בינה מלאכותית Divi

en: Quick Actions
he: פעולות מהירות

en: RSS
he: ‏RSS

en: RSS Icon Url
he: URL לפרופיל RSS

en: Ratings
he: דירוגים

en: Read Divi Documentation
he: קראו מסמכי Divi

en: Red
he: אדום

en: Reference Content
he: תוכן התייחסות

en: Reference Image (Optional)
he: תמונת עזר (אופציונלי)

en: Reference Image Influence
he: הפניה השפעת תמונה

en: Refine Result
he: צמצם את התוצאה

en: Refine your prompt
he: תחדד את ההנחיה שלך

en: Regenerate
he: לְהִתְחַדֵשׁ

en: Remove
he: לְהַסִיר

en: Remove From Cloud
he: הסר מהענן

en: Remove From Favorites
he: הסר מהמועדפים

en: Rename
he: שנה שם

en: Renew Subscription
he: חידוש מנוי

en: Replace Existing Code
he: החלף קוד קיים

en: Replace Existing Content
he: החלף תוכן קיים

en: Reset
he: אתחול

en: Reset to Defaults
he: אתחול לברירת מחחדל

en: Respectful
he: רוֹחֵשׁ כָּבוֹד

en: Restaurant
he: מִסעָדָה

en: Restaurant About Page
he: דף אודות מסעדה

en: Restaurant Blog Page
he: דף הבלוג של המסעדה

en: Restaurant Contact Page
he: דף יצירת קשר עם המסעדה

en: Restaurant Gallery Page
he: עמוד גלריית המסעדה

en: Restaurant Home Page
he: עמוד הבית של המסעדה

en: Restaurant Landing Page
he: דף נחיתה של מסעדה

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
he: תַפרִיט

en: Restaurant Shop Page
he: דף חנות מסעדה

en: Restaurant Team Page
he: עמוד צוות המסעדה

en: Restore
he: לשחזר

en: Results
he: תוצאות

en: Retry
he: נסה שוב

en: Rewrite With AI
he: שכתוב עם AI

en: Rewrite to be more engaging
he: כתוב מחדש כדי להיות מרתק יותר

en: Ridge
he: רכס

en: Right
he: ימין

en: Right Sidebar
he: סרגל ימני

en: Right to Left
he: ימין לשמאל

en: Role Editor
he: עורך התפקיד

en: Row Height
he: גובה השורה

en: Row Name
he: שם שורה

en: Row Name Prefix
he: קידומת שם שורה

en: SaaS Company
he: חברת SaaS

en: SaaS Company About Page
he: עמוד אודות חברת SaaS

en: SaaS Company Careers Page
he: עמוד הקריירה של חברת SaaS

en: SaaS Company Contact Page
he: דף יצירת קשר של חברת SaaS

en: SaaS Company Documentation Page
he: דף תיעוד של חברת SaaS

en: SaaS Company Features Page
he: דף תכונות חברת SaaS

en: SaaS Company Landing Page
he: דף נחיתה של חברת SaaS

en: SaaS Company Pricing Page
he: דף תמחור חברת SaaS

en: Save %s
he: שמור %s

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Save Items To Divi Cloud
he: שמור פריטים ב- Divi Cloud

en: Save Selection Only
he: שמור בחירה בלבד

en: Save Theme Options
he: שמור אפשרויות עיצוב

en: Save To Divi Cloud
he: שמור Divi Cloud

en: Save To Library
he: שמור לספרייה

en: Save as Global
he: שמור כגלובל

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
he: שמור פריטים ב- Divi Cloud לשימוש מאוחר יותר.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
he: שמור את %s זה בספריית Divi לשימוש מאוחר יותר.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
he: שמור פריסות בלתי מוגבלות, תבניות בונה ערכות נושא, קטעי קוד ועוד ב- Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
he: שמור את נכסי Divi שלך בענן וגישה אליהם מכל אתר אינטרנט. שיתוף פעולה עם הצוות שלך בענן.

en: Saving Theme Builder
he: שומר בונה Theme Builder

en: Scroll
he: גלול

en: Search
he: לחפש

en: Search &hellip;
he: &hellip; חיפוש

en: Search Bar Background Color
he: צבע רקע בסרגל חיפוש

en: Search Bar Text Color
he: צבע טקסט בסרגל חיפוש

en: Search Fonts
he: חפש גופנים

en: Search For Categories
he: חפש קטגוריות

en: Search For Layouts
he: חפש פריסות

en: Search For Packs
he: חפש חבילות

en: Search Results for: %s
he: תוצאות חיפוש עבור: %s

en: Search Theme Options
he: חיפוש אפשרויות ערכת נושא

en: Search for:
he: חפש:

en: Search results for "%s"
he: חפש תוצאות עבור "%s"

en: Secondary Color
he: צבע משני

en: Secondary Menu
he: תפריט משני

en: Secondary Menu Background Color
he: צבע הרקע של התפריט המשני

en: Secondary Menu Bar
he: שורת תפריטים משנית

en: Secondary Menu Link Color
he: תפריט המשני צבע קישור

en: Section Height
he: גובה הסעיף

en: Section Name
he: שם המדור

en: Section Name Prefix
he: קידומת שם מדור

en: Select
he: בחר

en: Select All
he: בחר הכל

en: Select Animation Effect
he: בחר אפקט אנימציה

en: Select Font
he: בחר גופן

en: Select Icon
he: בחר אייקון

en: Select Mood
he: בחר מצב רוח

en: Select Page
he: בחרו עמוד

en: Select Slider Type here
he: בחר סוג גלילה

en: Select a Website Template
he: בחר תבנית אתר

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
he: בחר צבע ראשי, או תן ל- Divi AI לבחור צבע נהדר עבורך. הצבע הראשי משמש דרך הפריסה, כגון צבעי רקע, צבעי לחצנים וכו'.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
he: בחר צבע משני, או תן ל- Divi AI לבחור צבע נהדר עבורך. הצבע המשני משמש דרך הפריסה כצבע מבטא משני, כגון עבור צבעי סמלים, הדגשות טקסט וכו'.

en: Select between expanded and closed state
he: בחר בין מצב סגור למצב מורחב

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
he: בחר את הדפים שברצונך להוסיף לאתר שלך. אתה יכול לבחור מתוך דפים מוכנים מראש עם פריסות מותאמות אישית, ולהוסיף דפים משלך שייבנו באמצעות תבנית פשוטה.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
he: בחר באפשרות זו אם אתה מתכנן למכור מוצרים באתר האינטרנט שלך. אנו נתקין WooCommerce ונתקין את העגלה ואת דפי התשלום שלך.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
he: בחר כן אם על הלינק להפתח בחלון חדש

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
he: בחר את השיפורים הרצויים. התמונה שלך תישלח בחזרה דרך Divi AI ותדמיין מחדש כדי להשיג את התוצאה הרצויה.

en: Sentences
he: משפטים

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
he: חבילות

en: Set As Logo
he: קבע כלוגו

en: Set the height of image in pixels.
he: הגדר את גובה התמונה בפיקסלים.

en: Set the width of image in pixels.
he: הגדר את רוחב התמונה בפיקסלים.

en: Share With My Team
he: שתף עם הצוות שלי

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
he: שתף Divi Cloud שלך עם הצוות שלך

en: Shared With Me
he: משותף איתי

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
he: חנות (בחירה בזה תתקין WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
he: תבניות עמודי קניות וקטגוריות ל WooCommerce

en: Shortcodes
he: קודים מקוצרים

en: Shorten
he: לְקַצֵר

en: Show
he: הצג

en: Show Facebook Icon
he: הצג אייקון Facebook

en: Show Instagram Icon
he: הצג את סמל Instagram

en: Show RSS Icon
he: הצג אייקון RSS

en: Show Search Icon
he: הצג אייקוני חיפוש

en: Show Social Icons
he: הראה אייקונים חברתיים

en: Show Thumbs on Index pages
he: הצג תמונות סימניה בעמודי אינדקס

en: Show Top Bar
he: הצג סרגל עליון

en: Show X Icon
he: הצג סמל X

en: Show comments on pages
he: הצג תבוגות בדפים

en: Show comments on posts
he: הצג תגובות בפוסטים

en: Show dropdown menus
he: הראה תפריטים נפרשים

en: Sidebar
he: סרגל צדדי

en: Sidebar Layout
he: פריסת סרגל צדדי

en: Sidebar Width
he: עובי שורת צד

en: Sign In To Divi Cloud
he: היכנס Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
he: צא Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
he: היכנס לחשבון Elegant Themes שלך באמצעות החלון הקופץ כדי להפעיל את Divi Cloud.

en: Simplify
he: לפשט

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
he: כל שעליך לעשות הוא לתאר את האתר שלך, לשבת בחיבוק ידיים, להירגע ואפשר ל- Divi AI ליצור עבורך את כל האתר שלך בפחות מ-2 דקות.

en: Single Page Layout
he: תבנית עמוד יחיד

en: Single Post Layout
he: תבנית פוסט יחיד

en: Single Post Page SEO
he: ‏SEO של עמוד פוסט יחיד

en: Site Identity
he: זהות אתר

en: Site Name
he: שם אתר

en: Site Slogan
he: סיסמת האתר

en: Size
he: גודל

en: Skills
he: כישורים

en: Skip This Step & Build Manually
he: דלג על שלב זה ובנה באופן ידני

en: Slide
he: שקופית

en: Slide In
he: החלק

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
he: אפשרויות כותרת שקופית ומסך מלא

en: Slider Type
he: סוג גלילה

en: Smooth Scrolling
he: גלילה חלקה

en: Social Icon Color
he: צבע אייקון חברתי

en: Social Icon Size
he: גודל אייקון חברתי

en: Social Media Post
he: פוסט במדיה חברתית

en: Solid
he: שלם

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
he: חלק מהסקריפטים של צד שלישי עשויים להיות ממוקמים בצורה שגויה בלי להכריז על jQuery כתלות. אם jQuery נדחה, הסקריפטים האלה עלולים להישבר. אם אתה נתקל בשגיאות קונסולה לאחר הפעלת האפשרות "דחיית jQuery ו-jQuery Migrate", תוכל להפעיל את האפשרות הזו, מה שיטען סקריפט תאימות נוסף שינסה לפתור את הבעיה. אתה יכול לכבות תכונה זו אם הכל עובד כשורה בלעדיה.

en: Something went wrong
he: משהו השתבש

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
he: משהו השתבש. נסה שוב מאוחר יותר או נסה בקשה אחרת.

en: Sort
he: סוג

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
he: מיין קטגוריות לפי קבוצות Name/ID/Slug/Count/Term

en: Sort Pages Links
he: מיון לינקים לעמודים

en: Split Into Modules
he: פיצול למודולים

en: Split Into Rows
he: פיצול לשורות

en: Split Into Sections
he: פיצול למקטעים

en: Split Layout Into Sections
he: פיצול פריסה למקטעים

en: Split Row Into Modules
he: פיצול שורה למודולים

en: Split Section Into Rows
he: פיצול מקטע לשורות

en: Square (1:1)
he: ריבוע (1:1)

en: Start Collaborating!
he: התחל לשתף פעולה!

en: Start Over
he: להתחיל מחדש

en: Start With %1$s
he: התחל עם %1$s

en: State
he: מצב

en: Status
he: סטָטוּס

en: Stretch Background Image
he: מתח תמונת רקע

en: Submit
he: שלח

en: Submit Comment
he: שלחו תגובה

en: Submit a Comment
he: שלחו תגובה

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
he: ספק Divi AI עם תמונת התייחסות. תמונה זו תשולב עם תיאור התמונה שלך כדי ליצור את התמונה הסופית. תמונות עזר הן דרך מצוינת ליידע Divi AI על הרכב או סגנון רצויים תוך שינוי הנושא של תמונת ההפניה באמצעות תיאור התמונה שלך.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
he: ספק Divi AI עם הקשר נוסף. ההקשר הנבחר ישנה את התוצאות ויעזור ל- Divi AI ליצור תוכן רלוונטי.

en: Support
he: תמיכה

en: Switching...
he: מעבר...

en: Tab Content
he: תוכן כרטיסיה

en: Tab Text
he: טקסט כרטיסיה

en: Tablet
he: טאבלט

en: Tag
he: תָג

en: Tags
he: תגים

en: Team Sidebar
he: סרגל הצד של הצוות

en: Tell Divi AI About Your Website
he: ספר ל- Divi AI על האתר שלך

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
he: ספר ל- Divi AI על האתר שלך (אופציונלי)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
he: ספר ל- Divi AI על התוכן שאתה רוצה שהוא יכתוב.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
he: ספר ל- Divi AI על התמונה שתרצה שהיא תיצור.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
he: אמור ל- Divi AI כמה זמן אתה רוצה שהתוכן שהוא מייצר יהיה. הפלט יהיה קרוב לאורך שאתה מגדיר, אך לא בדיוק שווה לו.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
he: ספר ל- Divi AI כיצד תרצה שהוא ימלא את האזור הריק של התמונה המורחבת שלך.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
he: ספר ל- Divi AI כיצד תרצה לשנות את התמונה. השינויים שלך יחולו על האזור שתבחר באמצעות ממשק Image Selection או Image Sketch.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
he: ספר ל- Divi AI איזה סוג תמונה אתה רוצה שהיא תיצור. תהיה תיאורי כמו שאתה רוצה!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
he: ספר ל- Divi AI על מה אתה רוצה שהוא יכתוב. תדבר אליו כמו שאתה מדבר עם בן אדם.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
he: ספר ל- Divi AI מה אתה רוצה להשיג באמצעות קוד מותאם אישית. Divi AI יגיב כראוי בהתבסס על האלמנט ושדה הקוד שאתה עורך.

en: Tell Us About Your Website
he: ספר לנו על האתר שלך

en: Text
he: טקסט

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Text Size
he: גודל מלל

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
he: Divi Marketplace מלא באלפי פריסות נוספות!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
he: גופן הסמל של Divi מחולק לקבוצות משנה שונות. קבוצות משנה אלה נטענות רק בעת הצורך בהתבסס על המודולים והתכונות המשמשים בכל עמוד. אם אתה צריך גישה לכל גופן האייקונים בכל הדפים (לדוגמה, אם אתה משתמש בגופן האייקונים שלנו בעיצוב הילד שלך), אז אתה יכול לבטל אפשרות זו ולטעון את כל ספריית גופני האייקונים בכל הדפים.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
he: מפתח Elegant Themes API שהזנת אינו חוקי. אנא ודא שה-API שלך הוזן כהלכה ושהוא מופעל בחשבונך.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
he: שם המשתמש Elegant Themes שהזנת אינו חוקי. אנא הזן שם משתמש חוקי כדי לקבל עדכוני מוצרים. אם שכחת את שם המשתמש שלך אתה יכול

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
he: לא ניתן היה להוריד את הפריט. אנא נסה לאחר זמן מה.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
he: מודול המפות משתמש Google Maps API ודורש מפתח Google API חוקי כדי לתפקד. לפני השימוש במודול המפה, אנא ודא שהוספת כאן את מפתח ה-API שלך. למידע נוסף על איך ליצור מפתח Google API שלך <a target="_blank" href="%1$s">כאן</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
he: התוסף WooCommerce לא הצליח להתקין במהלך תהליך יצירת האתר. עליך להתקין ולהפעיל את התוסף באופן ידני.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
he: התוסף WooCommerce הותקן אך לא הצליח לפעול במהלך תהליך יצירת האתר. בקר בדף התוספים כדי להפעיל WooCommerce באופן ידני.

en: The action failed in the following clouds.
he: הפעולה נכשלה בעננים הבאים.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
he: גופן הגוף ישמש עבור כל גושי הטקסט לאורך הפריסה. תן לבינה מלאכותית לבחור גופן נהדר עבורך, או בחר אחד בעצמך.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
he: גופן הכותרת ישמש עבור כל הכותרות לאורך הפריסה. תן לבינה מלאכותית לבחור גופן נהדר עבורך, או בחר אחד בעצמך.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
he: ככל שעוצמת השיפור גבוהה יותר, כך ניתן יותר כוח ל- Divi AI כדי לדמיין מחדש את התמונה המקורית. חוזק גבוה יותר יגביר את אפקט השיפור, אך הוא גם יביא לשינויים גדולים יותר בנושא המקורי.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
he: ככל שעוצמת השינוי גבוהה יותר, כך יש יותר כוח להנחיה שלך לשנות את התמונה המקורית. הפחתת החוזק תגרום לשינויים מינימליים יותר.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
he: העמוד שביקשתם לא נמצא. נסו להגדיר טוב יותר את החיפוש, או השתמשו בניווט למעלה כדי למצוא את הפוסט המבוקש.

en: The size of the image must be less than 10MB.
he: גודל התמונה חייב להיות פחות מ-10MB.

en: Theme Customizer
he: התאמה אישית של ערכות נושא

en: Theme Option
he: אפשרות נושא

en: Theme Options
he: אפרויות ערכת נושא

en: Theme Options Library
he: ספריית אפשרויות נושא

en: Theme Templates
he: תבניות נושא

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
he: מילים אלו ייאלצו להופיע בתוכן. זה שימושי עבור SEO בעת אופטימיזציה עבור מילות מפתח ספציפיות, למשל.

en: This Module Content
he: תוכן המודול הזה

en: This Page Content
he: תוכן העמוד הזה

en: This Section Content
he: תוכן הסעיף הזה

en: This Website
he: האתר הזה

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
he: זהו שם המשתמש שבו אתה משתמש כדי לגשת לאזור החברים באתר elegantthemes.com.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
he: אפשרות זו מאפשרת לך לשנות את אופן הצגת התאריכים שלך. למידע נוסף, עיין בקודקס של WordPress כאן: <a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>עיצוב תאריך ושעה</a>

en: This option dequeues the Divi style.css file and prints the contents in-line. This removes a render blocking request and improves the PageSpeed scores of individual pages. However, it also prevents the style.css file from being cached. Since the stylesheet is small, it's recommended to keep this option enabled.
he: אפשרות זו מוציאה בתור את הקובץ Divi style.css ומדפיסה את התוכן בשורה. זה מסיר בקשה לחסימת רינדור ומשפר את ציוני מהירות הדף של דפים בודדים. עם זאת, זה גם מונע מהקובץ style.css להישמר במטמון. מכיוון שגיליון הסגנונות קטן, מומלץ להשאיר אפשרות זו מופעלת.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
he: אפוציה זו בוררת כמה חלקים יוצגו כאשר התפריטים נפרשים. הגדלת המספר תציג יותר חלקים מהתפריט.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
he: הפוסט הזה מוגן בסיסמא. אנא הכניסו את הסיסמא כדי לצפות בתגובות.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
he: אתר זה מקושר למנויי Divi שלך ומוכן לקבל את עדכוני Divi האחרונים.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
he: אופציה זו תאפשר Google Fonts לשפות שאינן אנגלית.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
he: אפשרות זו תאפשר שימוש בתמצות בפוסטים או בעמודים

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
he: פעולה זו תחזיר את כל ההגדרות לאורך דף האפשרויות לערכי ברירת המחדל שלהן. <strong>האם אתה בטוח שברצונך לעשות זאת?</strong>

en: Tile
he: רצף

en: Tile Horizontally
he: רצף אופקית

en: Tile Vertically
he: רצף אנכית

en: Title
he: כותרת

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
he: כדי להפעיל את Divi Cloud באתר זה, היכנס לחשבון Elegant Themes שלך

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
he: כדי לשנות או להוסיף לאלמנט שכבר קיים בתמונה, בחר שנה אלמנט. כדי להוסיף משהו חדש לגמרי ולא קשור לתמונה המקורית, בחר הוסף אלמנט.

en: To view this protected post, enter the password below
he: בכדי לראות את הפוסט המוגן, הכנס את הסיסמא מתחת

en: Tone of Voice
he: טון דיבור

en: Top
he: למעלה

en: Top Bar Text Color
he: צבע טקסט בסרגל העליון

en: Top Bar Text Size
he: גודל טקסט בסרגל העליון

en: Top to Bottom
he: מעלה למטה

en: Trackbacks/Pingbacks
he: טארקבקים/פינגבאקים

en: Translate
he: לתרגם

en: Trash
he: אַשׁפָּה

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
he: אחסון האשפה עבור Divi Cloud מוגבל ל-50 פריטים לחשבונות בחינם. ברגע שהאשפה שלך תעלה על 50 פריטים, הפריטים הישנים ביותר באשפה שלך יימחקו לצמיתות כדי לפנות מקום לפריטים חדשים. רכוש <a href="%s" target="_blank">חברות Divi Cloud</a> לאחסון בלתי מוגבל.

en: Travel Agency
he: סוכנות נסיעות

en: Travel Agency About Page
he: עמוד אודות סוכנות נסיעות

en: Travel Agency Blog Page
he: עמוד הבלוג של סוכנות הנסיעות

en: Travel Agency Contact Page
he: עמוד יצירת קשר של סוכנות נסיעות

en: Travel Agency Home Page
he: עמוד הבית של סוכנות הנסיעות

en: Travel Agency Landing Page
he: דף נחיתה של סוכנות נסיעות

en: Travel Agency Packages Page
he: עמוד חבילות של סוכנות נסיעות

en: Travel Agency Shop Page
he: עמוד חנות סוכנות נסיעות

en: Travel Agency Team Page
he: עמוד צוות סוכנות הנסיעות

en: Tutorials & Documentation
he: הדרכות ותיעוד

en: Tweet
he: צייץ

en: Type
he: סוג

en: Type of the box
he: סוג הקופסא

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: URL
he: ‏URL

en: Uh Oh!
he: או - או!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
he: או - או! משהו השתבש

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
he: או - או! הגעת למכסת Divi Cloud שלך.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
he: לא ניתן ליצור שורטקוד. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: Underline
he: קו תחתון

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
he: פתח אחסון Divi Cloud ללא הגבלה

en: Untagged
he: לא מתויג

en: Update
he: עדכון

en: Updating Website Information
he: עדכון פרטי האתר

en: Upgrade
he: שדרוג

en: Upgrade Your Divi Cloud
he: שדרג את Divi Cloud שלך

en: Upgrade to Divi 5
he: שדרגו ל- Divi 5

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
he: שדרג ל- Divi AI Unlimited

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
he: שדרג לאחסון ענן ללא הגבלה!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
he: שדרג לאחסון Divi Cloud ללא הגבלה!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
he: שדרג את חברות Divi שלך ל-Lifetime והשתמש ב- Divi באתרים ללא הגבלה לנצח.

en: Upload
he: העלה

en: Upload a Reference Image
he: העלה תמונת עזר

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
he: העלה תמונת לוגו שתשמש בכותרת העליונה והתחתונה של האתר שלך.

en: Upload your logo (optional)
he: העלה את הלוגו שלך (אופציונלי)

en: Uppercase
he: אותיות גדולות

en: Upscale
he: יוקרתי

en: Upscale Image
he: תמונה יוקרתית

en: Upscaling Images
he: הגדלה של תמונות

en: Url
he: ‏URL

en: Use Background Color
he: השתמש בצבע רקע

en: Use Custom Sidebar Width
he: להשתמש מותאם אישית Sidebar רוחב

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
he: השתמש ב- Divi Quick Sites כדי ליצור אתר חדש באמצעות Divi AI או אתרי Divi Starter המוכנים מראש. Quick Sites יגדיר את כל האתר שלך כולל דפים מותאמים אישית, פריטי תפריט, תבניות Theme Builder ועוד.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
he: השתמש ב- Divi Quick Sites כדי להגדיר את האתר שלך תוך פחות מ-2 דקות. אנו ניצור דפים ותוכן, נגדיר את פרטי האתר שלך ונגדיר את התפריט, התבניות, הסגנונות וההגדרות הקבועות שלך באופן אוטומטי. אתה יכול לבנות את האתר שלך באמצעות AI, או לבחור מאתרי מתחילים בעבודת יד.

en: Use Google Fonts
he: השתמש Google Fonts

en: Use Placeholder Images
he: השתמש בתמונות מציין מיקום

en: Use Pre-Made Starter Site
he: השתמש באתר מתחילים מוכנים מראש

en: Use Relative Image Paths
he: השתמש בנתיבי תמונה יחסית

en: Use Stock Images (Faster)
he: השתמש בתמונות מלאי (מהיר יותר)

en: Use This Code
he: השתמש בקוד זה

en: Use This Image
he: השתמש בתמונה זו

en: Use This Text
he: השתמש בטקסט זה

en: Use excerpts when defined
he: השתמש בתמצות כאשר זה מוגדר

en: Use resizing
he: השתמש בשינוי גודל

en: Use selection as reference
he: השתמש בבחירה כהפניה

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
he: השתמש בתמונה המקורית שלך כהתייחסות באזור הנבחר. שינויים ישולבו בצורה חלקה יותר בתמונה ששונתה.

en: Used for icon button type
he: משמש לסוג כפתור אייקון

en: Username
he: שם משתמש

en: Username:
he: שם משתמש‪:‬

en: Using Divi AI
he: שימוש ב- Divi AI

en: Using Divi Cloud
he: שימוש ב- Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
he: שימוש ב- Divi Builder

en: Using the Divi Library
he: שימוש בספריית Divi

en: Using the Divi Theme Builder
he: שימוש ב- Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
he: גרפיקה וקטורית

en: Vertical Menu Orientation
he: תפריט מאונך

en: Vertically Centered
he: ממורכז אנכית

en: View Details
he: הצג פרטים

en: View My Site
he: הצג את האתר שלי

en: View Theme Options
he: הצג אפשרויות ערכת נושא

en: View in Divi Marketplace
he: הצג ב- Divi Marketplace

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
he: אזהרה: הדבר עלול לגרום לשגיאות JavaScript במקרים מסוימים ויש להשתמש בו בזהירות. כאשר מופעל, סקריפטים שנרשמו על ידי פלאגינים וערכות נושא יידחו כדי לשפר את הביצועים ו-jQuery תמיד ייטען בגוף.

en: Watch video tutorials
he: צפה בהדרכות וידאו

en: Watercolor
he: צִבעֵי מַיִם

en: We started over and completely reinvented Divi, focusing on performance and advanced design systems. Divi 5 is fast, lean, and packed with modern features to lead the next generation of page builders. If you want to switch to Divi 5, you can click the button below to enable Divi 5 updates. Before you do, we recommend learning about
he: התחלנו מחדש והמצאנו מחדש Divi, תוך התמקדות בביצועים ובמערכות עיצוב מתקדמות. Divi 5 מהיר, רזה ועמוס בתכונות מודרניות כדי להוביל את הדור הבא של בוני דפים. אם ברצונך לעבור ל- Divi 5, תוכל ללחוץ על הכפתור למטה כדי להפעיל עדכוני Divi 5. לפני כן, אנו ממליצים ללמוד על...

en: Web Agency
he: סוכנות אינטרנט

en: Web Agency Careers Page
he: דף קריירה של סוכנות אינטרנט

en: Web Agency Contact Page
he: עמוד יצירת קשר של סוכנות אינטרנט

en: Web Agency Home Page
he: עמוד הבית של סוכנות האינטרנט

en: Web Agency Landing Page
he: דף נחיתה של סוכנות אינטרנט

en: Web Agency Portfolio Page
he: עמוד תיק סוכנות אינטרנט

en: Web Agency Pricing Page
he: עמוד תמחור של סוכנות אינטרנט

en: Web Agency Services Page
he: עמוד שירותי סוכנות אינטרנט

en: Website Build Complete!
he: בניית האתר הושלמה!

en: Website Content Width
he: רוחב תוכן האתר

en: Website Default
he: אתר ברירת מחדל

en: Website Description (Optional)
he: תיאור אתר (אופציונלי)

en: Website Gutter Width
he: מרווחי הטורים באתר

en: Website Pages
he: דפי אתר

en: Wedding
he: חֲתוּנָה

en: Wedding About Page
he: עמוד אודות חתונה

en: Wedding Blog Page
he: דף בלוג חתונה

en: Wedding Contact Page
he: דף יצירת קשר לחתונה

en: Wedding Details Page
he: דף פרטי חתונה

en: Wedding Gallery Page
he: עמוד גלריית חתונה

en: Wedding Home Page
he: עמוד הבית לחתונה

en: Welcome to Divi!
he: ברוכים הבאים ל- Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
he: ברוך הבא ל Divi! לפני שתצלול לערכת הנושא החדשה שלך, אנא בקר בדף <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> כדי לקבל גישה לעשרות מדריכים מעמיקים.

en: What are you writing about?
he: על מה אתה כותב?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
he: באיזו שפה Divi AI צריך לכתוב? Divi AI יכול לכתוב בלמעלה מ-26 שפות!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
he: איזה סוג תוכן אתה כותב? זה יעזור Divi AI להתאים את הפלט לפורמט הרצוי.

en: What would you like to create using custom code?
he: מה תרצה ליצור באמצעות קוד מותאם אישית?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
he: כאשר CSS קריטי מופעל, Divi קובע "מעל סף ההתקפלות" ודוחה את כל הסגנונות עבור רכיבים מתחת לקפל. עם זאת, סף זה הוא רק אומדן ויכול להשתנות במכשירים שונים. הגדלת גובה הסף תגרום להורדה של פחות סגנונות, וכתוצאה מכך זמני טעינה איטיים מעט יותר אך פחות סיכוי להתרחשות שינויי פריסה מצטברים. אם אתה חווה בעיות CLS אתה יכול להגדיל את גובה הסף.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
he: במידת האפשר, jQuery ו-jQuery Migrate יועברו לגוף כדי להאיץ את זמני הטעינה. אם תוסף של צד שלישי רושם את jQuery כתלות, הוא יועבר בחזרה לראש.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
he: אשר אתם מגדירים את מילות המפתח שלכם בעזרת שדות מותאמים אישית עליכם להשתמש בערך זה עבור שם השדות הללו. על ערך השדות המותאמים אישית להיות מילות מפתח המטא המותאמות אישית שבהן תרצו להשתמש, מופרדות בפסיקים.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
he: אשר אתם מגדירים את תיאורי המטא שלכם בעזרת שדות מותאמים אישית עליכם להשתמש בערך זה עבור שם השדות הללו. על ערך השדות המותאמים אישית להיות התיאור המותאם אישית שבו תרצו להשתמש.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
he: כאשר אתם מגדירים את הכותרות שלכם בעזרת שדות מותאמים אישית עליכם להשתמש בערך זה עבור שם השדות הללו. על ערך השדות המותאמים אישית להיות הכותרת המותאמת אישית שבה תרצו להשתמש.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
he: כאשר אתה שומר פריסות ב- Divi Cloud, הן הופכות לזמינות בכל אתר שאתה בונה.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
he: כאשר אתה מסנכרן %s עם Divi Cloud, הם הופכים לזמינים בכל אתר שאתה בונה.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
he: בזמן יצירת האתר שלך, משהו נתקע. לחץ על נסה שוב כדי להמשיך מהמקום שבו הדברים נעצרו, או על ביטול כדי לשחזר את האתר שלך למצבו הקודם.

en: Widget Bullet Color
he: צבע הנקודה בווידג'ט

en: Widget Header Color
he: צבע הכותרת בווידג'ט

en: Widget Link Color
he: צבע הקישור בווידג'ט

en: Widget Text Color
he: צבע המלל בווידג'ט

en: Widgets
he: ווידג'טים

en: Width
he: רוֹחַב

en: WooCommerce Plugin Status
he: סטטוס תוסף WooCommerce

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
he[0]: פריט %1$s
he[1]: פריטים %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
he: WordPress טוענת אימוג'י WordPress משלה. דפדפנים מודרניים תומכים באימוג'ים מקוריים, מה שהופך את האימוג'ים של WordPress למיותר ברוב המקרים. הסרת אימוג'י WordPress מסירה נכסים מיותרים ומשפרת את הביצועים.

en: Words
he: מילים

en: Write %s With AI
he: כתוב %s עם AI

en: Writing Content
he: כתיבת תוכן

en: Writing Text Content
he: כתיבת תוכן טקסט

en: X
he: איקס

en: X Profile Url
he: כתובת URL של פרופיל X

en: Yes
he: כן

en: Yoga Studio
he: סטודיו ליוגה

en: Yoga Studio About Page
he: דף אודות סטודיו ליוגה

en: Yoga Studio Blog Page
he: דף הבלוג של סטודיו יוגה

en: Yoga Studio Classes Page
he: עמוד שיעורי סטודיו ליוגה

en: Yoga Studio Contact Page
he: דף יצירת קשר של סטודיו יוגה

en: Yoga Studio Home Page
he: עמוד הבית של סטודיו ליוגה

en: Yoga Studio Landing Page
he: דף נחיתה של סטודיו ליוגה

en: Yoga Studio Team Page
he: עמוד צוות סטודיו ליוגה

en: You are using outdated version of Divi. New version is
he: אתה משתמש בגרסה מיושנת של Divi. גרסה חדשה היא

en: You are using the latest version of Divi.
he: אתה משתמש בגרסה העדכנית ביותר של Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
he: אתה יכול להמשיך לשנות ולשפר את התוכן שנוצר על ידי מתן הוראות נוספות ל-AI.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
he: ניתן לבטל אפשרות זו אם אתם רוצים להסיר תגובות ואת טופס שליחת תגובה מפוסטים.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
he: אתה יכול למצוא את מפתח ה-API שלך <a href="%s" target="_blank">כאן</a>.

en: You can generate 10 layouts
he: אתה יכול ליצור 10 פריסות

en: You can try out Divi AI 100 times
he: אתה יכול לנסות את Divi AI 100 פעמים

en: You don't have pages
he: אין לכם דפים

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
he: הגעת למגבלה של 500MB שלך. כדי להמשיך לשמור פריטים ב- Divi Cloud שלך, עליך למחוק חלק מהפריטים הקיימים שלך כדי לפנות מקום או לשדרג את אחסון Divi Cloud שלך.

en: You have switched to the Divi 5 upgrade path and are now receiving Divi 5 updates. Visit the WordPress updates page to check for updates.
he: עברת לנתיב השדרוג של Divi 5 וכעת אתה מקבל עדכונים עבור Divi 5. בקר בדף עדכוני WordPress כדי לבדוק אם יש עדכונים.

en: You have to update Divi in order to use AI.
he: עליך לעדכן Divi כדי להשתמש בבינה מלאכותית.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
he: פג תוקף המינוי שלך %1$s. על מנת להוריד פריסות מוכנות מראש מספריית %2$s עליך <a href="%3$s" target="_blank">לחדש את המנוי שלך</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
he: חרגת ממגבלת השימוש שלך Divi AI. שדרג את חברות Divi AI כדי להשתמש ב- Divi AI ללא הגבלה!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
he: Divi Cloud שלך הסתיימה

en: Your Divi Cloud membership has expired
he: פג תוקף החברות שלך ב- Divi Cloud

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
he: פג תוקף החברות שלך ב- Divi Cloud. כדי לגשת לפריטים המאוחסנים בענן שלך, אנא <a href="%s" target="_blank">חדש את החברות שלך ב- Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
he: הפעלת Divi Cloud שלך הסתיימה. אנא נסה להיכנס שוב. אם אתה ממשיך להיתקל בכשלי הרשאה, נסה לסגור את הספרייה ולפתוח אותה שוב כדי שניתן יהיה ליצור מחדש את אסימון ההרשאה שלך.

en: Your Divi is outdated
he: Divi שלך מיושן

en: Your Divi license key has expired
he: פג תוקף מפתח הרישיון Divi שלך

en: Your Divi license key is active
he: מפתח הרישיון Divi שלך פעיל

en: Your Divi license key is invalid
he: מפתח רישיון Divi שלך לא חוקי

en: Your Elegant Themes username is invalid
he: שם המשתמש שלך Elegant Themes אינו חוקי

en: Your Existing Pages
he: הדפים הקיימים שלך

en: Your Saved Layouts
he: הפריסות השמורות שלך

en: Your Site Is Ready!
he: האתר שלך מוכן!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
he: חרגת ממגבלת השימוש החינמית שלך Divi AI. קנה מנוי ל- Divi AI כדי להשתמש ב- Divi AI ללא הגבלה!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
he: התמונה שלך תוגדל לגודל המוגדר כאן.

en: Your license key has expired.
he: פג תוקף מפתח הרישיון שלך.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
he: האתר שלך בבנייה! שבו והירגע בזמן ש- Divi Quick Sites מייצר תוכן ומגדיר את התפריט, התבניות, הסגנונות וההגדרות המוגדרות מראש שלך.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
he: האתר שלך מוכן להפעלה. להלן רשימה של דפים ותבניות שנוצרו. לאחר מכן, בקר באתר האינטרנט שלך וקפוץ אל Divi Builder כדי לערוך את התוכן שלך.

en: and familiarizing yourself with
he: והיכרות עם

[ctx: clear static resources]
en: Clear
he: ברור

en: comments
he: תגובות

[ctx: documentation links]
en: Support
he: תמיכה

en: for free. Upgrade to enjoy
he: בחינם. שדרג כדי ליהנות

[ctx: general options]
en: General
he: כללי

en: hide error message
he: הסתר הודעת שגיאה

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
he: שילוב

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
he: ניווט

[ctx: page/post]
en: Layout
he: פריסה

en: request it here
he: לבקש זאת כאן

en: settings reset.
he: ההגדרות אופסו.

en: settings saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: show error message
he: הצג הודעת שגיאה

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
he: מודעות

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
he: צביעה

en: the migration process
he: תהליך ההגירה

[ctx: theme updates]
en: Updates
he: עדכונים

en: unlimited usage.
he: שימוש בלתי מוגבל.

en: uploaded logo
he: לוגו שהועלה

en: you don't have sufficient permissions to access this page
he: אין לך הרשאות מספיקות כדי לגשת לדף זה
