Divi 4.27.7 - en to bg translation catalogue (1410 entries)

en:  Enable canonical URL's
bg: Активиране на канонични URL

en:  Enable custom title
bg: Активиране на персонализирано заглавие

en:  Enable meta description
bg: Разрешаване на описание на мета тагове

en:  Enable meta keywords
bg: Активиране на мета ключови думи

en: %1$s Columns
bg: %1$s в колони

en: %1$s Images Used From Unsplash
bg: %1$s изображения, използвани от Unsplash

en: %1$s could not be displayed.
bg: %1$s не можа да се покаже.

en: %d Item
bg: %d елемент

en: %d Items
bg: %d елемента

en: %d Layout
bg: %d оформление

en: %d Layout Pack
bg: %d пакет за оформление

en: %d Layout Packs
bg: %d пакети за оформление

en: %d Layouts
bg: %d оформления

en: %d Module
bg: %d модул

en: %d Modules
bg: %d модула

en: %d Page
bg: %d страница

en: %d Pages
bg: %d страници

en: %d Reviews
bg: %d отзива

en: %d Row
bg: %d ред

en: %d Rows
bg: %d реда

en: %d Sales
bg: %d продажби

en: %d Section
bg: %d раздел

en: %d Sections
bg: %d секции

en: %d Total Layouts
bg: Общо %d оформления

en: %s Name
bg: %s Име

en: %s Theme Options
bg: %s опции на темата

en: &laquo; Older Entries
bg: &laquo; По-стари записи

en: + Add One More Tab
bg: + Добавяне на още един раздел

en: . Divi 5 represents a significant change, and we always recommend testing major updates on a staging site first.
bg: Divi 5 представлява значителна промяна и винаги препоръчваме първо да тествате основните актуализации на тестов сайт.

en: 0 Comments
bg: 0 Коментари

en: 0 comments
bg: 0 коментари

en: 1 Column
bg: 1 колона

en: 1 Comment
bg: 1 Коментар

en: 1 comment
bg: 1 коментар

en: 3D Render
bg: 3D визуализация

en: 404 Not Found
bg: 404 не е намерено

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
bg: <div class="updated"><p>Това е нова инсталация на темата %1$s. Не забравяйте да отидете на <a href="%2$s">ePanel</a>, за да направите настройката. Това съобщение ще изчезне, след като сте кликнали върху бутона Запиши на <a href="%2$s">страницата с опции за темата</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
bg: <em>Преди да можете да получавате актуализации на продукта, първо трябва да удостоверите своя абонамент за Elegant Themes. За да направите това, трябва да въведете както вашето потребителско име на Elegant Themes, така и вашия Elegant Themes API в раздела Актуализации в настройките на вашата тема и плъгин. За да намерите своя API ключ, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">влезте в</a> акаунта си в Elegant Themes и отидете на страницата <strong>Account > API Key</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Научете повече тук</a></em>. Ако все още получавате това съобщение, моля, уверете се, че вашето потребителско име и API ключ са въведени правилно

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
bg: <span class="meta-nav">&larr;</span> По-стари коментари

en: AI Default
bg: AI по подразбиране

en: API Key
bg: API ключ

en: About
bg: относно

en: About %s seconds remaining
bg: Остават около %s секунди

en: About Me
bg: За мен

en: Abstract Art
bg: Абстрактно изкуство

en: Access Your %s From Any Website
bg: Достъп до вашия %s от всеки уебсайт

en: Activate WooCommerce Plugin
bg: Активирайте плъгина WooCommerce

en: Activating WooCommerce
bg: Активиране WooCommerce

en: Active Link Color
bg: Цвят На Активни Връзки

en: Active Primary Menu Link Color
bg: Активни Основните Менюта Цвят На Връзки

en: Add A Custom Page
bg: Добавете персонализирана страница

en: Add Author Bio
bg: Добави биография на автора

en: Add Background Color
bg: Добавяне на фонов цвят

en: Add Button Icon
bg: Добавяне На Иконата На Бутона

en: Add ET Box
bg: Добавете ET кутия

en: Add ET Button
bg: Добавяне на бутон ET

en: Add ET Learn more block
bg: Добавяне на блок ET Научете повече

en: Add ET Tabs
bg: Добавете ET Tabs

en: Add Element
bg: Добавяне на елемент

en: Add From Library
bg: Добавяне от библиотека

en: Add New Category
bg: Добавяне на нова категория

en: Add New Cloud Category
bg: Добавяне на нова категория облак

en: Add New Cloud Tag
bg: Добавете нов облачен маркер

en: Add New Layout
bg: Добавяне на ново оформление

en: Add New Pack
bg: Добавете нов пакет

en: Add New Page
bg: Добавяне на нова страница

en: Add New Tag
bg: Добавяне на нов маркер

en: Add New Theme Options
bg: Добавете нови опции за тема

en: Add Theme Options
bg: Добавете опции за тема

en: Add To Categories
bg: Добавяне към категории

en: Add To Divi Cloud
bg: Добавяне към Divi Cloud

en: Add To Favorites
bg: Добави към любими

en: Add To Tags
bg: Добавяне към етикети

en: Add a Tooltip Text
bg: Добави текст за пояснение

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
bg: Добавяне на код към <body > (полезно при проследяване кодове като Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
bg: Добавяне на код към < head > на вашия блог

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
bg: Добавяне на код към долната част на вашите публикации, преди коментарите

en: Add code to the top of your posts
bg: Добавяне на код към горната част на вашите публикации

en: Added Context
bg: Добавен контекст

en: Adjust Divi AI Default Styles
bg: Настройте стиловете по подразбиране Divi AI

en: Adsense Code
bg: Adsense код

en: Advanced Settings
bg: Разширени настройки

en: Advertisement
bg: Рекламиране

en: Agency About Page
bg: Страница за информация на агенцията

en: Agency Blog Page
bg: Блог на агенцията

en: Agency Contact Page
bg: Страница за контакт с агенцията

en: Agency Home Page
bg: Начална страница на агенцията

en: Agency Landing Page
bg: Целева страница на агенцията

en: Agency Portfolio Page
bg: Страница с портфолио на агенцията

en: Agency Pricing Page
bg: Страница за ценообразуване на агенцията

en: All
bg: всичко

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
bg: Всички потребители на Divi могат да съхраняват безплатно до %s артикула в своя Divi Cloud. За да запазите повече елементи във вашия облак и да отключите неограничено хранилище, надстройте членството си в Divi Cloud днес. Ако създавате уебсайтове на Divi за прехраната си, Divi Cloud е страхотна добавка и невероятно спестява време. Ще ви хареса!

en: All Theme Options
bg: Всички опции за тема

en: Alt
bg: Aлт..

en: Anime
bg: Аниме

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
bg: Всеки код, който поставите тук, ще се появи в раздела с основния текст на всички страници на вашия блог. Това е полезно, ако трябва да въведете проследяващ пиксел за брояч като Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
bg: Всеки код, който поставите тук, ще се появи в заглавния раздела на всяка страница на вашия блог. Това е полезно, когато трябва да добавите JavaScript или CSS във всички страници.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
bg: Всеки код, който поставите тук, ще бъде поставен на дъното на всички единични публикации. Това е полезно, ако искате да интегрирате неща като връзки за социални отметки.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
bg: Всеки код, който поставите тук, ще бъде поставен в горната част на всички публикации. Това е полезно, ако желаете да интегрирате неща, като например линкове за социално маркиране.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
bg: Използвайте това оформление

en: Archives
bg: Архив

en: Are You Sure?
bg: Сигурен ли си?

en: Are you sure want to remove this page?
bg: Наистина ли искате да премахнете тази страница?

en: Aspect Ratio
bg: Съотношение

en: At Least
bg: Поне

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Authentication Required
bg: Изисква се удостоверяване

en: Author
bg: Автор

en: Author Image URL
bg: URL на авторско изображение

en: Auto
bg: Автоматична

en: Auto Speed
bg: Автоматична скорост

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
bg: Автоматична скорост на плъзгач (работи само ако Автоматично е настроено на „Да“)

en: Back To Top Button
bg: Бутон „Обратно към началото“

en: Background
bg: Фон

en: Background Color
bg: Фонов цвят

en: Background Fill Description
bg: Описание на запълване на фона

en: Background Image
bg: Фоново изображение:

en: Background Position
bg: Фон Позиция

en: Background Repeat
bg: Повторение На Фона

en: Background image URL or base64 string is required.
bg: Изисква се URL на фоново изображение или низ base64.

en: Banner
bg: Банер

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
bg: Преди да генерирате ново изображение, трябва да разширите платното на изображението с помощта на плъзгащи се котви.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
bg: Преди да генерирате ново изображение, трябва да направите груба скица на обекта, който искате да добавите.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
bg: Преди да генерирате ново изображение, трябва да рисувате областта от изображението, която искате да промените.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
bg: Преди да можете да изтеглите Premade Layouts от библиотеката %1$s, трябва да удостоверите своя абонамент за %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
bg: Преди да можете да генерирате текст с помощта на Divi AI, трябва да удостоверите своя абонамент Elegant Themes.

en: Blog
bg: Блог

en: Blog Post
bg: Блог пост

en: Blog Style Mode
bg: Режим на стил на блог

en: Body Font
bg: Шрифт на основния текст

en: Body Font Color
bg: Цвят на основния шрифт

en: Body Font Style
bg: Тялото На Стил На Шрифта

en: Body Font Weight
bg: Тегло на основния шрифт

en: Body Line Height
bg: Линия На Тялото Височина

en: Body Text Color
bg: Тялото На Цвета На Текста

en: Body Text Size
bg: Тялото Размер На Текста

en: Body/Link Line Height
bg: Тяло/Височина На Реда На Връзката

en: Body/Link Text Size
bg: Тяло/Текст На Връзката Размер

en: Bold
bg: Смели

en: Border Color
bg: Цвят На Рамката

en: Border Radius
bg: Радиус На Границата

en: Border Width
bg: Широчина На Рамката

en: Bottom
bg: Долу

en: Bottom Bar
bg: На Долния Бар

en: Bottom to Top
bg: Отдолу нагоре

en: Browse All Divi Docs
bg: Разгледайте всички документи Divi

en: Browse The Marketplace
bg: Разгледайте пазара

en: Brush Blur
bg: Размазване с четка

en: Brush Color
bg: Цвят на четката

en: Brush Size
bg: Размер на четка

en: Build Your Page With AI
bg: Създайте страницата си с AI

en: Building Your Website
bg: Изграждане на вашия уебсайт

[ctx: Business]
en: Agency
bg: агенция

[ctx: Business]
en: Consultant
bg: Консултант

en: Button
bg: Бутон

en: Button Font Style
bg: Бутон Стила На Шрифта

en: Buttons
bg: Бутони

en: Buttons Font
bg: Бутони На Шрифта

en: Buttons Hover Style
bg: Стил Бутон На Мишката

en: Buttons Style
bg: Стил На Бутоните

en: Buy
bg: Купува

en: By %s
bg: От %s

en: By Elegant Themes
bg: От Elegant Themes

en: By The Community
bg: От Общността

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
bg: По подразбиране коментарите не се поставят на страниците, обаче, ако искате да дадете възможност на хората да коментират на вашите страници, просто разрешете тази опция.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
bg: По подразбиране страниците са подредени по име. Въпреки това, ако сте по-скоро бихте ги подредили по ID, можете да коригирате тази настройка.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
bg: По подразбиране лентата за навигация винаги остава на върха на екрана. Ние предлагаме да изключите тази опция, ако искате да използвате голямо изображение на лого.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
bg: По подразбиране темата създава линк към началната страница и кликването върху този линк води обратно към началната страница на вашия блог . Ако, обаче, използвате статична начална страница и вече сте създали страница, наречена Начална страница, която да използвате, това ще доведе до дублиращ се линк. В този случай трябва да изключите тази функция, за да се премахнете линка.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
bg: По подразбиране темата създава заглавия на публикации, базирани върху заглавието на вашата публикацията и името на вашия блог. Ако искате да направите вашето мета заглавие различно от действителната си публикация, можете да дефинирате потребителско заглавие за всяка публикация, като използвате потребителски полета. Тази опция трябва да бъде разрешена, за да могат потребителските заглавия да работят, и трябва да изберете име на потребителско поле за вашето заглавие по-долу.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
bg: По подразбиране темата не добавя ключови думи към вашия горен колонтитул. Повечето търсачки не използват ключови думи, за да класират вашия сайт, но някои хора ги дефинират така или иначе за всеки случай. Ако искате да добавите мета ключови думи към горния си колонтитул, разрешете тази опция и попълнете полето за потребителските ключови думи по-долу.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
bg: По подразбиране темата съкращава публикациите ви автоматично, за да създаде прегледи на публикациите. Ако предпочитате да покажете вашите публикации изцяло като традиционен блог, можете да активирате тази функция.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
bg: По подразбиране темата използва комбинация от името и описанието на вашия блог, както е определено при създаването на вашия блог, за да създадете заглавията на своята начална страница . Все пак, ако искате да създадете потребителско заглавие, просто разрешете тази опция и попълнете полето за потребителското заглавие по-долу.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
bg: По подразбиране темата използва описанието на вашия блог, както е определено при създаването на вашия блог, за да попълните полето за мета описанието. Ако искате да използвате различно описание, разрешете тази опция и попълнете полето за потребителското описание по-долу.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
bg: По подразбиране миниатюрните изображения се създават с помощта на персонализирани полета. Въпреки това, ако предпочитате да използвате изображенията, които вече са във вашата публикация, за вашата миниатюра (и заобикаляте с помощта на персонализирани полета), можете да активирате тази опция. Веднъж активирани миниатюрни изображения ще бъдат генерирани автоматично с помощта на първото изображение във вашата публикация. Изображението трябва да бъде хоствано на вашия собствен сървър.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
bg: По подразбиране миниатюрите не се поставят на страници (използват се само за публикации). Все пак, ако искате да използвате миниатюри на страниците, можете да го направите! Просто активирайте тази опция.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
bg: По подразбиране миниатюрите са поставени в началото на вашата публикация  на страниците за единична публикация. Ако желаете да премахнете тази първоначална миниатюра, за да избегнете повторение, просто деактивирайте тази опция.

en: CSS No Selector
bg: CSS без селектор

en: CSS Snippet
bg: CSS фрагмент

en: Cancel
bg: Отмяна

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
bg: Канонизацията помага за предотвратяване на индексирането на дублиране на съдържанието от търсачките, както и в резултат на това може да помогне да се избегнат санкции за дублиращо се съдържание и влошаване на ранга на страницата. Някои страници могат да има различни URLs, като всички водят до едно и също място. Например, domain.com, domain.com/index.html  и www.domain.com са различни URLs, които водят към началната страница. От гледна точка на търсачката тези дублиращи се URLs, които също се срещат често поради персонализирани линкове, могат да се разглеждат индивидуално, а не като отделна дестинация. Определяне на каноничен URL показва на търсачката кое URL бихте искали да използвате официално. Темата основава своите канонични URLs на базата на вашите линкове и името на домейна, определено в раздела настройки на wp-admin.

en: Canvas Size
bg: Размер на платното за рисуване

en: Caption
bg: Надпис

en: Caption goes here
bg: Надписът ще е тук

en: Caption title goes here
bg: Заглавието на надписа ще е тук

en: Cartoon
bg: Карикатура

en: Categories
bg: Категории

en: Category
bg: Категория

en: Center
bg: Център

en: Centered
bg: Центрирано

en: Centered Inline Logo
bg: В Центъра Вграден Лого

en: Change Image
bg: Промяна на изображението

en: Change Image Style
bg: Промяна на стила на изображението

en: Change Tone
bg: Промяна на тона

en: Characters
bg: герои

en: Chat With An Expert
bg: Чат с експерт

en: Check for Updates
bg: Проверка за актуализации

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
bg: Маркирайте тази отметка, ако искате да покажете мета описанията на страници за категория/архив. Описанието се основава на описанието на категорията, което изберете, когато създавате/редактирате вашата категория в wp-admin.

en: Choose A Starter Site
bg: Изберете сайт за начинаещи

en: Choose File
bg: Изберете файл

en: Choose Library
bg: Изберете Библиотека

en: Choose Style
bg: Изберете стил

en: Choose Type
bg: Изберете Тип

en: Choose an Image
bg: Изберете изображение

en: Choose button color
bg: Изберете цвят на бутона

en: Choose button type
bg: Изберете типа бутон

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
bg: Изберете колко пъти по-голямо искате да бъде увеличеното ви изображение.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
bg: Изберете съотношението, което ще се използва за генерираното изображение.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
bg: Изберете размера на вашето ново изображение. Празните области на платното извън границите на вашето оригинално изображение ще бъдат запълнени с AI.

en: Choose title autogeneration method
bg: Изберете метод за генериране на заглавие

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
bg: Изберете какъв стил на изображение искате да създадете. Или изберете нито един и опишете стила на изображението във вашата подкана.

en: Choose which items to display in the post info section
bg: Изберете кои елементи да се показват в секцията с информация за публикацията

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
bg: Изберете Да, ако желаете да разрешите автоматична анимация на плъзгач

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
bg: Класове

en: Click here to learn more
bg: Кликнете тук, за да научите повече

en: Close
bg: Близо

en: Close Modal
bg: Затворете Modal

en: Cloud
bg: Облак

en: Code
bg: Код

en: Code Integration
bg: Интеграция на код

en: Code Snippet
bg: Кодов фрагмент

en: Code Snippets Library
bg: Библиотека с кодови фрагменти

en: Code With AI
bg: Код с AI

en: Coffee Shop
bg: Кафене

en: Coffee Shop About Page
bg: Страница за информация за кафене

en: Coffee Shop Blog Page
bg: Страница в блога на Coffee Shop

en: Coffee Shop Contact Page
bg: Страница за контакт с кафене

en: Coffee Shop Footer Page
bg: Долен колонтитул на Coffee Shop

en: Coffee Shop Guide Page
bg: Страница с ръководство за кафенета

en: Coffee Shop Home Page
bg: Начална страница на Coffee Shop

en: Coffee Shop Landing Page
bg: Целева страница на кафене

en: Coffee Shop Menu Page
bg: Страница с меню на кафене

en: Coffee Shop Shop Page
bg: Страница за кафене

en: Color
bg: Цвят

en: Color Pickers Default Palette
bg: Палитра по подразбиране за избор на цвят

en: Color Schemes
bg: Цветови схеми

en: Column Layout
bg: Колона

en: Comic Book
bg: Комикс

en: Comments
bg: Коментари

en: Community
bg: общност

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
bg: Завършете покупката си, като използвате изскачащия прозорец, за да надстроите Divi Cloud.

en: Concept Art
bg: Концептуално изкуство

en: Configuring Theme Options
bg: Конфигуриране на опциите на темата

en: Content
bg: Съдържание

en: Content Length
bg: Дължина на съдържанието

en: Content Results
bg: Съдържание на резултатите

en: Content Type
bg: Тип съдържание

en: Content goes here
bg: Съдържанието трябва да е тук

en: Content text or html
bg: Текст на съдържанието или HTML

en: Continue Editing
bg: Продължете с редактирането

en: Convert Module To Row
bg: Преобразуване на модул в ред

en: Convert Module To Section
bg: Преобразуване на модул в секция

en: Convert Row To Section
bg: Преобразуване на ред в секция

en: Copy
bg: копие

en: Copy To
bg: Копирай в

en: Copy To Divi Cloud
bg: Копиране в Divi Cloud

en: Copy To Library
bg: Копиране в библиотеката

en: Copywriter
bg: Копирайтър

en: Copywriter About Page
bg: Копирайтър за страницата

en: Copywriter Blog Page
bg: Копирайтър блог страница

en: Copywriter Contact Page
bg: Страница за контакт с копирайтър

en: Copywriter FAQ Page
bg: Страница с често задавани въпроси за копирайтър

en: Copywriter Home Page
bg: Начална страница на копирайтъра

en: Copywriter Landing Page
bg: Целева страница на копирайтъра

en: Copywriter Portfolio Page
bg: Страница с портфолио на копирайтъра

en: Copywriter Pricing Page
bg: Страница с цени за копирайтър

en: Copywriter Services Page
bg: Страница за услуги за копирайтър

en: Create New Category/Categories
bg: Създаване на нова категория/категории

en: Create New Tag(s)
bg: Създаване на нов етикет(и)

en: Create New Tag/Tags
bg: Създайте нов маркер/тагове

en: Creating %1$s Page
bg: Създава се страница %1$s

en: Creating Imagery
bg: Създаване на изображения

en: Creating Your Menu
bg: Създаване на вашето меню

en: Creative
bg: Творчески

en: Critical CSS
bg: Критичен CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
bg: Критичният CSS значително подобрява времето за зареждане на уебсайта и резултатите от Google PageSpeed, като отлага некритичните стилове и елиминира блокиращи изобразяването CSS заявки.

en: Critical Threshold Height
bg: Височина на критичния праг

en: Current Color
bg: Текущ цвят

en: Currently viewing archives from %1$s
bg: В момента разглеждате архивите от %1$s

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Custom CSS
bg: CSS по избор

en: Custom Size
bg: Персонализиран размер

en: Custom field Name to be used for description
bg: Потребителското заглавие „Име“ да се използва за описание

en: Custom field Name to be used for keywords
bg: Името на потребителското поле да се използва за ключови думи

en: Custom field Name to be used for title
bg: Име на потребителско поле, което да се използва за заглавие

en: Customize Fonts and Colors
bg: Персонализиране на шрифтове и цветове

en: Customize Your Website and Select Your Pages
bg: Персонализирайте вашия уебсайт и изберете вашите страници

en: Dark
bg: Тъмно

en: Dashboard
bg: Табло

en: Dashed
bg: Пунктирана

en: Date
bg: Дата

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Default
bg: По подразбиране

en: Default Website Template
bg: Шаблон за уебсайт по подразбиране

en: Defer Additional Third Party Scripts
bg: Отлагане на допълнителни скриптове на трети страни

en: Defer Gutenberg Block CSS
bg: Отложете Gutenberg Block CSS

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
bg: Отлагане на jQuery и jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
bg: Определете един символ, който да отделя името на уебсайта и заглавието за публикуване

en: Define custom fonts and colors below or leave empty to let AI choose for you
bg: Определете персонализирани шрифтове и цветове по-долу или оставете празно, за да позволите на AI да избере вместо вас

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
bg: Определете колко влияние има вашето референтно изображение върху генерираното изображение. Колкото по-малко влияние оказвате на референтното изображение, толкова по-голямо въздействие ще има описанието на изображението.

en: Define the default color palette for color pickers in the Divi Builder.
bg: Дефинирайте цветовата палитра по подразбиране за избор на цветове в Divi Builder.

en: Define your default fonts and colors or leave empty to let AI choose for you. The settings you define here will be used by default when you generate your next layout.
bg: Определете вашите шрифтове и цветове по подразбиране или оставете празно, за да позволите на AI да избере вместо вас. Настройките, които дефинирате тук, ще се използват по подразбиране, когато генерирате следващото си оформление.

en: Delete
bg: Изтрий

en: Delete Page
bg: Изтриване на страница

en: Delete Permanently
bg: Изтрийте за постоянно

en: Delete Selected Items
bg: Изтриване на избраните елементи

en: Demo
bg: Демонстрация

en: Describe The Page You Want Divi AI To Create
bg: Опишете страницата, която искате Divi AI да създаде

en: Describe The Section You Want Divi AI To Create
bg: Опишете секцията, която искате Divi AI да създаде

en: Describe the page you want Divi AI to create. If there are specific sections, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
bg: Опишете страницата, която искате Divi AI да създаде. Ако искате да използвате конкретни секции, цветове или шрифтове, уведомете ги! Или го опростете и оставете Divi AI да работи с него.

en: Describe the section you want Divi AI to create. If there are specific elements, colors or fonts you want to use, let it know! Or, keep it simple and let Divi AI run with it.
bg: Опишете секцията, която искате Divi AI да създаде. Ако има конкретни елементи, цветове или шрифтове, които искате да използвате, уведомете ги! Или го опростете и оставете Divi AI да работи с него.

en: Design Agency
bg: Проектантска агенция

en: Design Agency About Page
bg: Страница за информация на дизайнерската агенция

en: Design Agency Blog Page
bg: Блог страница на дизайнерската агенция

en: Design Agency Case Study Page
bg: Страница с казус от проектантска агенция

en: Design Agency Contact Page
bg: Страница за контакт с дизайнерска агенция

en: Design Agency Home Page
bg: Начална страница на дизайнерската агенция

en: Design Agency Landing Page
bg: Целева страница на дизайнерската агенция

en: Design Agency Portfolio Page
bg: Страница с портфолио на дизайнерската агенция

en: Design Agency Project Page 1
bg: Проектна агенция Проект Страница 1

en: Design Agency Project Page 2
bg: Проектна агенция Проект Страница 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
bg: Проектиран от  %1$s | Изпълняван от %2$s

en: Designing Layout
bg: Проектиране на оформление

en: Digital Painting
bg: Дигитално рисуване

en: Digital Payments
bg: Дигитални плащания

en: Digital Payments About Page
bg: Страница за цифрови плащания

en: Digital Payments Blog Page
bg: Страница в блога за цифрови плащания

en: Digital Payments Contact Page
bg: Страница за контакт с цифрови плащания

en: Digital Payments Features Page
bg: Страница с функции за цифрови плащания

en: Digital Payments Home Page
bg: Начална страница за цифрови плащания

en: Digital Payments Landing Page
bg: Целева страница за цифрови плащания

en: Digital Payments Pricing Page
bg: Ценова страница за цифрови плащания

en: Digital Payments Sign-Up Page
bg: Страница за регистрация за цифрови плащания

en: Disable Divi 5 Updates
bg: Деактивирайте актуализациите Divi 5

en: Disable Footer Credits
bg: Деактивиране на заслугите в долния колонтитул

en: Disable Translations
bg: Забраняване на преводи

en: Disable WordPress Emojis
bg: Деактивирайте емоджита на WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
bg: Деактивирайте тази опция, за да премахнете Google Fonts от вашите страници в Divi Builder.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
bg: Деактивирайте тази опция, за да премахнете скрипта на Google Maps API от вашите страници в Divi Builder. Това може да подобри съвместимостта с плъгини на трети страни, които също поставят в опашката този скрипт. Моля, обърнете внимание: Модулите, които разчитат на Google Maps API, за да функционират правилно, като модулите Maps и Fullwidth Maps, все още ще бъдат налични, но няма да функционират, докато тази опция е деактивирана (освен ако не добавите ръчно скрипт Google Maps API).

en: Disable top tier dropdown menu links
bg: Деактивирайте челните линковете на падащото меню

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
bg: Забранете преводите, ако не искате преведените низове на темата да се показват на сайта ви.

en: Disabled
bg: Забраняване

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg: Забраняването на тази опция ще премахне кода на основния текст по-долу от вашия блог. Това ви позволява да премахнете кода, като го запазите за по-нататъшно използване.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg: Забраняването на тази опция ще премахне от вашия блог кода на горния колонтитул по-долу. Това ви позволява да премахнете кода, като го запазите за по-нататъшно използване.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg: Забраняването на тази опция ще премахне единичния код в дъното от вашия блог. Това ви позволява да премахнете кода, като го запазите за по-нататъшно използване.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
bg: Забраняването на тази опция ще премахне единичния топ код по-долу от вашия блог. Това ви позволява да премахнете кода, като го запазите за по-нататъшно използване.

en: Disabling...
bg: Деактивиране...

en: Display Home link
bg: Линк за показване на началната страница

en: Displays About Me Information
bg: Показва информация за мен

en: Displays Adsense Ads
bg: Показва Adsense реклами

en: Displays Advertisements
bg: Показва реклами

en: Divi 5's new features
bg: Новите функции на Divi 5

en: Divi AI Default
bg: Divi AI по подразбиране

en: Divi AI Default Styles
bg: Divi AI стилове по подразбиране

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
bg: Divi AI Server е твърде зает в момента. Моля опитайте отново след няколко минути.

en: Divi AI is finalizing your images! Please stand by.
bg: Divi AI финализира вашите изображения! Моля изчакайте.

en: Divi AI will fill your layouts with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer but can result in a wider variety of unique images.
bg: Divi AI автоматично ще запълни вашите оформления с подходящи снимки и изображения. Използването на стокови снимки е най-бързият и надежден вариант. Можете също така да генерирате напълно уникални изображения с помощта на AI, което отнема повече време, но може да доведе до по-голямо разнообразие от уникални изображения.

en: Divi AI will fill your pages with relevant photos and images automatically. Using stock photos is the fastest and most reliable option. You can also generate completely unique images using AI, which takes longer.
bg: Divi AI автоматично ще запълни вашите страници с подходящи снимки и изображения. Използването на стокови снимки е най-бързият и надежден вариант. Можете също така да генерирате напълно уникални изображения с помощта на AI, което отнема повече време.

en: Divi Cloud Categories
bg: Категории Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
bg: Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
bg: Настройки на персонализирането на Divi

en: Divi Library
bg: Библиотека Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
bg: Библиотека %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
bg: Режим на преглед

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
bg: Глобални

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
bg: Оформление

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
bg: модул

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
bg: Ред

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
bg: Раздел

en: Divi Library Snippet Name
bg: Име на фрагмент от библиотека Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
bg: Подробности за оформлението

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
bg: Изглед на мрежа

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
bg: Изглед на списък

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
bg: Изглед на етикети

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
bg: Изглед на пакета

en: Divi Overview
bg: Преглед Divi

en: Divi Page Settings
bg: Настройки на страницата Divi

en: Divi Quick Sites
bg: Бързи сайтове Divi

en: Divi Teams
bg: Екипи Divi

en: Divi Theme Templates
bg: Тематични шаблони Divi

en: Divi has been installed and activated. Next, you must activate your license so that your website can receive updates. Click the button below to log in to your Elegant Themes account and automatically activate this installation.
bg: Divi е инсталиран и активиран. След това трябва да активирате лиценза си, за да може уебсайтът ви да получава актуализации. Щракнете върху бутона по-долу, за да влезете във вашия акаунт в Elegant Themes и автоматично да активирате тази инсталация.

en: Divi is up to date
bg: Divi е актуален

en: Do you want to move selected items to your trash?
bg: Искате ли да преместите избраните елементи в кошчето си?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
bg: Искате ли да изтриете за постоянно всички елементи в кошчето си? Това действие не може да бъде отменено и елементите не могат да бъдат възстановени.

en: Documentation
bg: Документация

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
bg: Документация

en: Dot Navigation
bg: Точка Навигация

en: Dotted
bg: Пунктирана

en: Double
bg: Двойна

en: Download Backup Before Importing
bg: Изтеглете резервно копие преди импортиране

en: Download More Layouts From The Marketplace
bg: Изтеглете още оформления от пазара

en: Drawing
bg: рисуване

en: Dropdown Menu Animation
bg: Падащото Меню, Анимация

en: Dropdown Menu Background Color
bg: Падащото Меню Цвят На Фона

en: Dropdown Menu Line Color
bg: Падащото Меню Цвят На Линията

en: Dropdown Menu Text Color
bg: Падащото Меню Цвят На Текста

en: Duplicate
bg: Дублиране

en: Duplicate Global Item To Cloud
bg: Дублиран глобален елемент в облак

en: Duplicate Locally
bg: Дублирайте локално

en: Dynamic CSS
bg: Динамичен CSS

en: Dynamic CSS greatly reduces CSS file size by dynamically generating only the assets necessary for the features and modules you use. This eliminates all file bloat and greatly improves load times.
bg: Динамичният CSS значително намалява размера на CSS файла, като генерира динамично само активите, необходими за функциите и модулите, които използвате. Това елиминира цялото раздуване на файлове и значително подобрява времето за зареждане.

en: Dynamic Icons
bg: Динамични икони

en: Dynamic JavaScript Libraries
bg: Динамични JavaScript библиотеки

en: Dynamic Module Framework
bg: Динамична модулна рамка

en: ET About Me Widget
bg: ET За мен Widget

en: ET Advertisement
bg: ET Реклама

en: Ecommerce
bg: Е-търговия

en: Edit
bg: редактиране

en: Edit Footer Credits
bg: Редактиране на заслугите в долния колонтитул

en: Edit Image
bg: Редактиране на изображение

en: Edit Tags & Categories
bg: Редактиране на етикети и категории

en: Edit Theme Options
bg: Редактиране на опции за тема

en: Edit With Divi
bg: Редактиране с Divi

en: Effect
bg: Ефект

en: Elegant Themes Account
bg: Elegant Themes акаунт

en: Email
bg: Имейл

en: Empty Trash
bg: Празен боклук

en: Enable API Key
bg: Активиране на API ключ

en: Enable Boxed Layout
bg: Включи Се В Опаковка Оформление

en: Enable Divi 5 Updates
bg: Активиране на актуализациите Divi 5

en: Enable Divi Cloud
bg: Активирайте Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
bg: Разрешаване на Divi Галерия

en: Enable Responsive Images
bg: Активиране на отзивчиви изображения

en: Enable Single Post 468x60 banner
bg: Разрешаване на 468x60 банер за единична публикация

en: Enable Vertical Navigation
bg: Включването На Вертикална Навигация

en: Enable body code
bg: Разрешаване на < body > код

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
bg: Активирайте кеширането на Google Fonts и ги заредете на линия. Това намалява заявките за блокиране на изобразяването и подобрява времето за зареждане на страницата.

en: Enable canonical URL's
bg: Активиране на канонични URL

en: Enable custom description
bg: Разрешаване на потребителско описание

en: Enable custom keywords
bg: Разрешаване на потребителски ключови думи

en: Enable custom titles
bg: Разрешаване на потребителски заглавия

en: Enable header code
bg: Разрешаване на код на горен колонтитул

en: Enable meta descriptions
bg: Активиране на мета описания

en: Enable single bottom code
bg: Разрешаване на единичен код в долната част

en: Enable single top code
bg: Разрешаване на единичен код в горната част

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
bg: Разрешете това, ако искате да смените галерията по подразбиране на WordPress с галерия в Divi стил.

en: Enable this option if you are using Divi 4 and want to receive Divi 5 updates instead of Divi 4 updates.
bg: Активирайте тази опция, ако използвате Divi 4 и искате да получавате актуализации Divi 5 вместо за Divi 4.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
bg: Разрешете тази опция за показване на бутона „Обратно към горната част“, докато превъртате

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
bg: Активирайте тази опция, за да получите размер на отзивчиви изображения, генерирани при качване на изображения и добавяне на атрибут srcset за елемент от изображения.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
bg: Разрешете тази опция, за да получите ефекта за гладко скролиране с колелцето на мишката

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
bg: Разрешете тази опция за показване на миниатюри на индексните страници.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
bg: Активирайте това, за да позволите на Divi Framework да зарежда само модулите, които се използват на страницата, и да обработва логиката за използваните функции.

en: Enabled
bg: Разрешаване

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
bg: Разрешаването на тази опция ще покаже 468x60 рекламен банер в долната част на вашите страници с публикации под единствено съдържание на публикация. Ако е разрешено, трябва да въведете изображението на банера и дестинационния URL адрес по-долу.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
bg: Активирането на тази опция ще намали размера на Google Fonts и ще подобри времето за зареждане, но ще ограничи поддръжката на Google Fonts в някои много стари браузъри. Можете да изключите това, за да увеличите поддръжката за по-стари браузъри с лека цена за производителността.

en: Enhance
bg: Подобрете

en: Enhance Image
bg: Подобрете изображението

en: Enhancement Strength
bg: Подобряване на силата

en: Enhancements
bg: Подобрения

en: Enqueue Google Maps Script
bg: Подредете скрипта Google Maps

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
bg: Поставете скрипт за съвместимост с jQuery

en: Enter new API Key
bg: Въведете нов API ключ

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
bg: Въведете URL на вашия Facebook профил.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
bg: Въведете URL адреса на потребителския си профил в Instagram.

en: Enter the URL of your RSS feed.
bg: Въведете URL на вашата RSS емисия.

en: Enter the URL of your X Profile.
bg: Въведете URL на вашия X профил.

en: Enter which type of page you want.
bg: Въведете какъв тип страница искате.

en: Enter your ET Account API Key.
bg: Въведете вашия ET акаунт API ключ.

en: Enter your ET Account Username.
bg: Въведете потребителското си име ET акаунта.

en: Enter your page title
bg: Въведете заглавието на вашата страница

en: Enter your website name, which will be used for meta titles and throughout your website content.
bg: Въведете името на уебсайта си, което ще се използва за мета заглавия и цялото съдържание на уебсайта ви.

en: Enter your website slogan, which will be used in meta descriptions and as context for Divi AI.
bg: Въведете лозунга на уебсайта си, който ще се използва в мета описанията и като контекст за Divi AI.

en: Error
bg: Грешка

[ctx: Event Details Page]
en: Details
bg: Подробности

en: Exactly
bg: Точно

en: Example: Create a services page that describes our solar installation services, including testimonials and a contact form to collect leads
bg: Пример: Създайте страница за услуги, която описва нашите услуги за соларни инсталации, включително препоръки и формуляр за контакт за събиране на потенциални клиенти

en: Example: Create a services section that describes our solar installation services.
bg: Пример: Създайте раздел за услуги, който описва нашите услуги за соларни инсталации.

en: Example: Our company, Sunset Solar, is a solar panel installation company serving the San Francisco Bay Area
bg: Пример: Нашата компания, Sunset Solar, е компания за инсталиране на соларни панели, обслужваща района на залива на Сан Франциско

en: Exclude categories from the navigation bar
bg: Изключване на категории от лентата за навигация

en: Exclude pages from the navigation bar
bg: Изключване на страници от лентата за навигация

en: Expand
bg: Разширяване

en: Explore Other Modules With Tag
bg: Разгледайте други модули с етикет

en: Explore Other Rows With Tag
bg: Разгледайте други редове с етикет

en: Explore Other Sections With Tag
bg: Разгледайте други раздели с етикет

en: Export
bg: Експортиране

en: Export %s
bg: Експортиране %s

en: Export %s Name
bg: Експортиране %s име

en: Export Theme Options
bg: Експортиране на опции за тема

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
bg: Експортирането на вашия %s ще създаде JSON файл, който може да бъде импортиран в друга област.

en: Extend
bg: Разшири

en: Extend Image
bg: Разширете изображението

en: Facebook Profile Url
bg: URL за Facebook профил

en: Fade
bg: Избледнява

en: Fade In
bg: Преход

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
bg: Зареждането на съществуващите ви оформления не бе успешно. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Farmers Market
bg: Фермерски пазар

en: Farmers Market About Page
bg: Страница за информация за фермерския пазар

en: Farmers Market Blog Page
bg: Страница в блога на фермерския пазар

en: Farmers Market Contact Page
bg: Страница за контакт с фермерския пазар

en: Farmers Market Donate Page
bg: Страница за дарения на фермерския пазар

en: Farmers Market Events Page
bg: Страница със събития на фермерския пазар

en: Farmers Market Home Page
bg: Начална страница на фермерския пазар

en: Farmers Market Landing Page
bg: Целева страница на фермерския пазар

en: Farmers Market Market Page
bg: Страница на фермерския пазар

en: Fashion About Page
bg: Страница за модата

en: Fashion Blog Page
bg: Страница за моден блог

en: Fashion Contact Page
bg: Модна страница за контакт

en: Fashion Designer Page
bg: Страница на модния дизайнер

en: Fashion Gallery Page
bg: Страница на модната галерия

en: Fashion Home Page
bg: Модна начална страница

en: Fashion Landing Page
bg: Модна целева страница

en: Fashion Shop Page
bg: Страница на модния магазин

en: Favorites
bg: Любими

en: Fetching Pages
bg: Извличане на страници

en: Fetching Pages...
bg: Извличане на страници...

en: Filter
bg: Филтрирайте

en: Find A Layout
bg: Намерете оформление

en: Find A Module
bg: Намерете модул

en: Find A Page
bg: Намерете страница

en: Find A Row
bg: Намерете ред

en: Find A Section
bg: Намерете раздел

en: Find More Layouts
bg: Намерете още оформления

en: Fixed
bg: Фиксирана

en: Fixed Menu Height
bg: Меню С Фиксирана Височина

en: Fixed Navigation Bar
bg: Фиксирана лента за навигация

en: Fixed Navigation Settings
bg: Фиксирани Настройки Навигация

en: Flip
bg: Флип

en: Florist
bg: Цветар

en: Florist About Page
bg: Страница за цветар

en: Florist Blog Page
bg: Страница в блога на цветарите

en: Florist Contact Page
bg: Страница за контакт с цветар

en: Florist Gallery Page
bg: Страница с галерия на цветарите

en: Florist Home Page
bg: Начална страница на цветар

en: Florist Landing Page
bg: Целева страница на цветар

en: Florist Shop Page
bg: Страница на магазин за цветя

en: Folder
bg: Папка

en: Font
bg: Шрифт

en: Font Size
bg: Размер На Шрифта

en: Font Style
bg: Стил На Шрифта

en: Footer
bg: Долен колонтитул

en: Footer Area
bg: Област за долен колонтитул

en: Footer Background Color
bg: Фонов цвят на долния колонтитул

en: Footer Elements
bg: Елементи На Долния Колонтитул

en: Footer Menu
bg: Меню в долен колонтитул

en: Footer Menu Active Link Color
bg: Подходящото Меню (Футер) Цвят Активни Връзки

en: Footer Menu Background Color
bg: Долу Менюто Цвета На Фона

en: Footer Menu Text Color
bg: Подходящото Меню Цвят На Текста

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
bg: Забравихте вашето <a href="%1$s" target="_blank">Потребителско име</a> или <a href="%1$s" target="_blank">парола</a>?

en: Formal
bg: Официално

en: Free Divi Cloud Limit Reached
bg: Достигнат лимитът на безплатния Divi Cloud

en: Free Trial
bg: Безплатен пробен период

en: Freelancer
bg: На свободна практика

en: Fullscreen
bg: Цял екран

en: Fullwidth
bg: Пълна ширина

en: Funny
bg: Забавен

en: General
bg: Общи

en: General Settings
bg: Общи настройки

en: Generate
bg: Генерирай

en: Generate & Publish My Website
bg: Генериране и публикуване на моя уебсайт

en: Generate A New Site
bg: Създаване на нов сайт

en: Generate Code
bg: Генериране на код

en: Generate Four More
bg: Генерирайте още четири

en: Generate Image With AI
bg: Генерирайте изображение с AI

en: Generate Images With AI (Slower)
bg: Генериране на изображения с AI (по-бавно)

en: Generate Layout
bg: Генериране на оформление

en: Generate Modified Image
bg: Генериране на модифицирано изображение

en: Generate More Like This One
bg: Генерирайте повече като този

en: Generate My Website
bg: Генериране на моя уебсайт

en: Generate Page
bg: Генериране на страница

en: Generate Prompt With AI
bg: Генериране на подкана с AI

en: Generate Section
bg: Генериране на раздел

en: Generate Section With AI
bg: Генериране на раздел с AI

en: Generate Text
bg: Генериране на текст

en: Generate Your Site With AI
bg: Създайте своя сайт с AI

en: Generating
bg: Генериране

en: Generating %1$s Pages
bg: Генериране %1$s страници

en: Generating Images
bg: Генериране на изображения

en: Generating Layout
bg: Генериране на оформление

en: Generating Screenshot
bg: Генериране на екранна снимка

en: Generating Section
bg: Секция за генериране

en: Generating Site Outline
bg: Генериране на структура на сайта

en: Generating Your %1$s Page
bg: Вашата страница %1$s се генерира

en: Generating Your Menu
bg: Генериране на вашето меню

en: Generating...
bg: Генериране...

en: Get Divi For Life
bg: Вземете Divi For Life

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
bg: Вземете неограничено хранилище Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
bg: Вземете неограничено място за съхранение

en: Get access to hundreds of new Divi modules and thousands of additional layouts and child themes.
bg: Получете достъп до стотици нови модули Divi и хиляди допълнителни оформления и дъщерни теми.

en: Get live chat support with response times under 30 minutes plus bigger discounts in the Divi Marketplace.
bg: Получете поддръжка чрез чат на живо с време за реакция под 30 минути плюс по-големи отстъпки в Divi Marketplace.

en: Give Divi AI general information about your website or business. The more context it has about you and your goals, the better layouts it will create and the more relevant content it will write.
bg: Дайте на Divi AI обща информация за вашия уебсайт или бизнес. Колкото повече контекст има за вас и вашите цели, толкова по-добри оформления ще създаде и толкова по-подходящо съдържание ще напише.

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
bg: Дайте на съдържанието уникално завъртане, като кажете на Divi AI какъв тон на гласа да използва.

en: Global items
bg: Глобални елементи

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
bg: Глобалните елементи не могат да се добавят към вашия Divi Cloud. Искате ли да запазите неглобална версия във вашия Divi Cloud? Версията на този уебсайт ще остане глобален екземпляр

en: Google API Key
bg: Google API ключ

en: Google Fonts Subsets
bg: Подмножества Google Fonts

en: Grab the first post image
bg: Вземи първото следващо изображение

en: Green
bg: Зелено

en: Groove
bg: GROOVE

en: Guide Me
bg: Води ме

en: HTML/JS Snippet
bg: HTML/JS фрагмент

en: Harmonize And Remove Artifacts
bg: Хармонизиране и премахване на артефакти

en: Harness the power of AI and unlock unlimited text, image, code, layout and website generation.
bg: Впрегнете силата на AI и отключете неограничено генериране на текст, изображения, код, оформление и уебсайт.

en: Header & Navigation
bg: Хедър И Навигация

en: Header Elements
bg: Заглавие Елементи

en: Header Font
bg: Шрифт на заглавен ред

en: Header Font Style
bg: Стила На Шрифта На Заглавието

en: Header Font Weight
bg: Тегло на шрифта на заглавния колонтитул

en: Header Format
bg: Формат На Заглавната Част

en: Header Letter Spacing
bg: Заглавие Межбуквенное

en: Header Line Height
bg: Височина На Ред На Заглавието

en: Header Style
bg: Стил на горния колонтитул

en: Header Text Size
bg: Размер На Текста На Заглавието

en: Heading Font
bg: Шрифт на заглавието

en: Heading Font Color
bg: Цвят на шрифта на заглавието

en: Heading Text Color
bg: Цвят на текста на заглавието

en: Height
bg: Височина

en: Help
bg: Помощ

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
bg: Тук можете да добавяте CSS по избор, за да замените или да удължите стиловете по подразбиране.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
bg: Тук можете да изберете кой символ разделя заглавието на блога ви  и името на индексната страницата, когато използвате автоматично генерирани заглавия на публикации. Често срещани стойности са | или -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
bg: Тук можете да промените кой символ разделя заглавието на блога ви и името на публикацията при използване на автоматично генерирани заглавия на публикации. Често срещани стойности са | или -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
bg: Тук можете да изберете оформление на страница за пазаруване и страница за категории за WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
bg: Тук можете да изберете оформлението на страничната лента по подразбиране

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
bg: Тук можете да изберете как се генерират вашите заглавия на индексни страници. Можете да промените реда, в който се появява името на блога ви и заглавието на индекса, или можете напълно да премахнете името на блога от заглавието.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
bg: Тук можете да изберете да покажете икона на Facebook на началната си страница.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
bg: Тук можете да изберете да покажете иконата на Instagram на началната си страница.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
bg: Тук можете да изберете да покажете RSS икона.

en: Here you can choose to display the X Icon.
bg: Тук можете да изберете да покажете иконата X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
bg: Тук можете да изберете да премахнете някои категории от навигационното меню. Всички категории, отбелязани с X, няма да се показват в лентата за навигация.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
bg: Тук можете да изберете да премахнете някои страници от навигационното меню. Всички страници, маркирани с X, няма да се показват в лентата за навигация.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
bg: Тук можете да изберете да обърнете реда, по който се показват вашите категории линкове. .Можете да избирате между възходящ и низходящ.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
bg: Тук можете да изберете да промените реда, по който се показват линковете за вашите страници. .Можете да избирате между възходящ и низходящ.

en: Here you can choose to sort your pages links.
bg: Тук можете да изберете как да подредите линовете за вашите страници.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
bg: Тук можете да изберете кои елементи да се показват в секцията с информация за публикациите на страниците. Това е областта, обикновено под заглавието на публикацията, която показва основна информация за публикацията ви. Ще се появят маркираните елементи, показани по-долу.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
bg: Тук можете да изберете кои елементи да се показват в секцията с информация за публикацията на страниците с отделни публикации. Това е областта, обикновено под заглавието на публикацията, която показва основна информация за публикацията ви. Ще се появят маркираните елементи, показани по-долу.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да определите колко продукти на WooCommerce да се показват на архивната страница. Тази опция действа независимо от Настройки > Опции за четене в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да определите колко скорошни статии се показват на страниците на архива. Тази опция работи независимо от опциите за четене в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да определите колко скорошни статии се показват на страницата Категория. Тази опция работи независимо от опциите за четене в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да определите колко скорошни статии се показват на страниците с резултати от търсенето. Тази опция работи независимо от опциите за четене в wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
bg: Тук можете да определите колко скорошни статии се показват на страниците с етикети. Тази опция работи независимо от опциите за четене в wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
bg: Тук можете да забраните автоматично увеличаване на лимита на паметта.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
bg: Тук можете да предоставите 468x60 URL за дестинация на реклама

en: Here you can provide 468x60 banner image url
bg: Тук можете да предоставите 468x60 URL на банерно изображение

en: Hex Value
bg: Стойност на цвят

en: Hide
bg: Скрий

en: Hide Logo Image
bg: Скриване На Изображението На Лого

en: Hide Nav Before Scroll
bg: Скрий Напрез Преди Свитък

en: Hide Navigation Until Scroll
bg: Скриване На Навигация, Докато Превъртане

en: Hide empty categories
bg: Скриване на празни категории

en: High
bg: Високо

en: Home
bg: Начална страница

en: Homepage SEO
bg: SEO за начална страница

en: Homepage custom title (if enabled)
bg: Потребителско заглавие на начална страница (ако е разрешено)

en: Homepage meta description (if enabled)
bg: Мета описание на началната страница (ако е активирано)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
bg: Мета ключови думи на началната страница (ако е активирано)

en: How would you like to change the style of this element?
bg: Как бихте искали да промените стила на този елемент?

en: Humorous
bg: Хумористичен

en: Icon
bg: Икона

en: Icon Color
bg: Цвят на иконата

en: Icon Placement
bg: Икона На Настаняване

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
bg: Ако страница е изградена с Divi Builder, CSS файлът на Gutenberg блок се премества от заглавката в долния колонтитул. Тъй като най-вероятно файлът не се използва, можем да го заредим по-късно. Това премахва заявка за блокиране на изобразяване и подобрява производителността.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
bg: Ако потребителските заглавия не са разрешени, изберете метод за автоматично генериране

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
bg: Ако не използвате потребителски заглавия за публикации,  все още можете да има контрол върху това как се генерират заглавията ви. Тук можете да изберете в какъв ред бихте искали да бъде показано заглавието на публикацията и името на блога, или можете напълно да премахнете името на блога от заглавието.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
bg: Ако не използвате потребителски заглавия за публикации,  все още можете да има контрол върху това как се генерират заглавията ви. Тук можете да изберете в какъв ред бихте искали да бъде показано заглавието на публикацията и името на блога, или можете напълно да премахнете името на блога от заглавието.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
bg: Ако не искате да показвате някои банери - оставете съответните полета празни

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
bg: Ако сте разрешили потребителски заглавия, можете да добавите вашето потребителско заглавие тук. Каквото и да напишете тук, ще бъде поставени между < title >< /title > tags in header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
bg: Ако сте активирали мета описания, можете да добавите вашето персонализирано описание тук.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
bg: Ако сте разрешили мета ключови думи, можете да добавите свои персонализирани ключови думи тук. Ключовите думи трябва да бъдат разделени със запетаи. Например: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
bg: Ако в лентата за навигация искате да бъдат показвани категории, които нямата  никакви публикации в тях, изключете тази опция. По подразбиране празните категории са скрити.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
bg: Ако желаете да добавите мета описание към публикацията си, можете да го направите с помощта на потребителски полета. Тази опция трябва да бъде разрешена, за да може описанията да бъдат показани на страниците с публикациите. Можете да добавите вашето мета описание, като използвате потребителски полета на базата на името на потребителското поле, което дефинирате по-долу.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
bg: Ако желаете да добавите мета ключови думи към публикацията си, можете да го направите с помощта на потребителски полета. Тази опция трябва да бъде разрешена, за да може ключовите думи да бъдат показани на публикувани страници. Можете да добавите вашите мета ключови думи, като използвате потребителски полета на базата на името на потребителското поле, което дефинирате по-долу.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
bg: Ако желаете да премахнете падащите менюта от лентата за навигация на категории, изключете тази функция.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
bg: Ако желаете да премахнете падащите менюта от лентата за навигация в страници, изключете тази функция.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
bg: Ако искате да използвате свое собствено персонализирано лого, кликнете върху бутона "Качване на изображението".

en: Image
bg: Изображение

en: Image Description
bg: Описание на изображението

en: Image Dimensions
bg: Размери на изображението

en: Image Fill Description
bg: Описание за запълване на изображението

en: Image Height
bg: Височина на изображението

en: Image Scale
bg: Мащаб на изображението

en: Image Selection
bg: Избор на изображение

en: Image Size
bg: Размер на изображението

en: Image Sketch
bg: Скица на изображението

en: Image Style
bg: Стил на изображението

en: Image Type
bg: Тип изображение

en: Image URL or base64 string is required.
bg: Изисква се URL на изображение или низ base64.

en: Image Url
bg: URL на изображението

en: Image Width
bg: Ширина на изображението

en: Image doesn't exist
bg: Изображението не съществува

en: Images
bg: Изображения

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
bg: Изображения, съхранени на друг уебсайт, не могат да се използват като референтни. Проблемът може да бъде разрешен чрез качване на изображението в медийната библиотека WordPress.

en: Import
bg: Импортиране

en: Import %s
bg: Импортиране %s

en: Import & Export Customizer
bg: Персонализатор за импортиране и експортиране

en: Import & Export Theme Options
bg: Опции за тема за импортиране и експортиране

en: Import Theme Options
bg: Опции за импортиране на тема

en: Import These Templates
bg: Импортирайте тези шаблони

en: Import To Cloud
bg: Импортиране в облак

en: Importing %1$s Page
bg: Импортира се страница %1$s

en: Importing Customizer Settings
bg: Импортиране на настройки за персонализиране

en: Importing Pages
bg: Импортиране на страници

en: Importing Presets
bg: Импортиране на предварително зададени настройки

en: Importing Theme Builder
bg: Импортиране на Theme Builder

en: Improve Google Fonts Loading
bg: Подобрете зареждането Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
bg: Подобрете своя работен процес за уеб дизайн и си сътрудничете в облака.

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
bg: В някои случаи потребителите ще искат да създадат родителски категории или линкове като контейнери за съхранение на списък с дъщерни линкове или категории. В този случай не е желателно родителските линкове да водят където и да е, а вместо това само да имат организационна функция. Разрешаването на тази опция ще премахне линковете от всички родителски страници/категории, така че те да не водят никъде при кликване върху тях.

en: Increase Contrast
bg: Увеличи контраста

en: Increase Detail
bg: Увеличаване на детайлите

en: Increase Saturation
bg: Увеличете наситеността

en: Index Page SEO
bg: SEO за индексна страница

en: Informative
bg: Информативен

en: Input 468x60 adsense code
bg: Въведете 468x60 код на Google Adsense

en: Input 468x60 advertisement banner image
bg: Въвеждане на 468x60 банерно изображение на реклама

en: Input 468x60 advertisement destination url
bg: Въвеждане на 468x60 URL за дестинация на реклама

en: Input your website information and select which pages you want to have on your website.
bg: Въведете информацията за уебсайта си и изберете кои страници искате да имате на уебсайта си.

en: Input your website information and tell Divi AI about your website or business. The information you provide will be used to generate content, images and make design decisions.
bg: Въведете информацията за вашия уебсайт и кажете на Divi AI за вашия уебсайт или бизнес. Предоставената от вас информация ще бъде използвана за генериране на съдържание, изображения и вземане на дизайнерски решения.

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
bg: Използвайте този CSS фрагмент

en: Insert Code at Cursor
bg: Вмъкване на код в курсора

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
bg: Използвайте този HTML/JS фрагмент

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
bg: Използвайте този модул

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
bg: Използвайте тази страница

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
bg: Използвайте този ред

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
bg: Използвайте този раздел

en: Inset
bg: Поставяне

en: Instagram Profile Url
bg: URL адрес на профила в Instagram

en: Install WooCommerce Plugin
bg: Инсталирайте приставката WooCommerce

en: Install and Configure WooCommerce
bg: Инсталирайте и конфигурирайте WooCommerce

en: Installing WooCommerce
bg: Инсталиране WooCommerce

en: Interior Design Company
bg: Фирма за интериорен дизайн

en: Interior Design Company About Page
bg: Фирма за интериорен дизайн Страница за информация

en: Interior Design Company Blog Page
bg: Блог на компанията за интериорен дизайн

en: Interior Design Company Contact Page
bg: Страница за контакт на фирма за интериорен дизайн

en: Interior Design Company Home Page
bg: Начална страница на фирма за интериорен дизайн

en: Interior Design Company Landing Page
bg: Целева страница на фирма за интериорен дизайн

en: Interior Design Company Portfolio Page
bg: Страница с портфолио на фирма за интериорен дизайн

en: Interior Design Company Services Page
bg: Страница за фирмени услуги за интериорен дизайн

en: Interior Design Company Shop Page
bg: Страница за магазин на фирма за интериорен дизайн

en: Invalid API Key or Username
bg: Невалиден API ключ или потребителско име

en: Invalid shortcode string.
bg: Невалиден низ за кратък код.

en: Invite your team members and clients and give them full access to your entire suite of Divi services.
bg: Поканете членовете на екипа и клиентите си и им дайте пълен достъп до целия си пакет от услуги на Divi.

en: Italic
bg: Курсив

en: Join Now
bg: Присъединете се сега!

en: Just another %s site
bg: Просто още един сайт %s

en: Just another WordPress site
bg: Просто още един WordPress сайт

en: LMS About Page
bg: Страница за информация за LMS

en: LMS Blog Page
bg: Страница в блога на LMS

en: LMS Contact Page
bg: Страница за контакт с LMS

en: LMS Course Page
bg: Курсова страница на LMS

en: LMS Courses Page
bg: Страница с курсове за LMS

en: LMS Home Page
bg: Начална страница на LMS

en: LMS Landing Page
bg: LMS целева страница

en: LMS Marketing Page
bg: Маркетингова страница на LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
bg: Разбира се

[ctx: LMS Page]
en: Courses
bg: Курсове

en: LMS Pricing Page
bg: Страница за ценообразуване на LMS

en: Landscape (8:5)
bg: Пейзаж (8:5)

en: Language
bg: език

en: Language of Prompt
bg: Език на подсказките

en: Language of Website
bg: Език на уебсайта

en: Layout
bg: Оформление

[ctx: Layout]
en: Add New
bg: Добави нов

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
bg: Управление на категории

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
bg: Управление на етикети

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
bg: Изкуство и дизайн

[ctx: Layout Category]
en: Business
bg: Бизнес

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
bg: Общност и нестопанска цел

[ctx: Layout Category]
en: Education
bg: Образование

[ctx: Layout Category]
en: Events
bg: Събития

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
bg: Мода и красота

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
bg: Храна напитка

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
bg: Здраве и фитнес

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
bg: Онлайн магазин

[ctx: Layout Category]
en: Services
bg: Услуги

[ctx: Layout Category]
en: Technology
bg: технология

en: Layout Name
bg: Име на оформлението

en: Layout Pack
bg: Пакет за оформление

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
bg: мода

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
bg: Оформления в този пакет

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
bg: Управление на пакети

en: Layout Settings
bg: Настройки на оформлението

en: Learn About Divi 5
bg: Научете за Divi 5

en: Learn About Divi AI
bg: Научете за Divi AI

en: Learn About Divi Cloud
bg: Научете за Divi Cloud

en: Learn About Divi Teams
bg: Научете за Divi Teams

en: Learn About Divi VIP
bg: Научете за Divi VIP

en: Learn About VIP Support
bg: Научете за VIP поддръжката

en: Learn More
bg: Научете повече

en: Leave a Reply to %s
bg: Отговорете на %s

en: Left
bg: Ляво

en: Left Sidebar
bg: Лява странична лента

en: Left to Right
bg: От ляво на дясно

en: Lengthen
bg: Удължете

en: Let AI Choose
bg: Нека AI избира

en: Let AI Choose For Me
bg: Нека AI избира вместо мен

en: Letter Spacing
bg: Межбуквенное

en: Let’s Build Your Divi Website!
bg: Нека изградим вашия уебсайт Divi!

en: Level Up Your Divi Toolkit
bg: Повишете нивото на своя Divi Toolkit

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
bg: Повишете ефективността си с неограничено AI съдържание и заявки за изображения.

en: Library
bg: Библиотека

en: Light
bg: Светло

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
bg: Ограничете поддръжката на Google Fonts за наследени браузъри

en: Link
bg: Линк

en: Link Color
bg: Цвят на връзката

en: Link text
bg: Текст на линк

en: List Items
bg: Списък с елементи

en: Live Preview
bg: Преглед на живо

en: Load Dynamic Stylesheet In-line
bg: Заредете динамична таблица със стилове на линия

en: Load From Library
bg: Зареждане от библиотека

en: Locations
bg: Местоположения

en: Log In
bg: Влизам

en: Log In To Divi Cloud
bg: Влезте в Divi Cloud

en: Login
bg: Вход

en: Login to activate your license
bg: Влезте, за да активирате вашия лиценз

en: Logo
bg: Лого

en: Logo Max Height
bg: Максимална Височина На Лого

en: Low
bg: Ниска

en: Make Full Width
bg: Да Се Направи Пълна Ширина

en: Manage Layouts
bg: Управление на оформления

en: Manage Pages
bg: Управление на страници

en: Manage Posts
bg: Управление на публикации

en: Manage Templates
bg: Управление на шаблони

en: Manage Theme Templates
bg: Управление на шаблони за теми

en: Manage Un-widgetized Advertisements
bg: Управление на рекламите

en: Manage Website Pages
bg: Управление на страниците на уебсайта

en: Manage Your Elegant Themes Account
bg: Управлявайте своя акаунт в Elegant Themes

en: Managing Website Styles
bg: Управление на стилове на уебсайтове

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
bg: Продавач

en: Maximum
bg: Максимум

en: Maximum canvas size is 8192px
bg: Максималният размер на платното е 8192px

en: Medium
bg: Среден

en: Member Login
bg: Вход за членове

en: Memory Limit Increase
bg: Увеличаване лимита на паметта

en: Menu Height
bg: Височина Меню

en: Menu Link Color
bg: Цвят на връзката на менюто

en: Menu Text Size
bg: Размер на текста на менюто

en: Menu Top Margin
bg: Горно поле на менюто

en: Menu Width
bg: Широчина на менюто

en: Meta Font Style
bg: Мета-Стил На Шрифта

en: Meta Letter Spacing
bg: Мета Межбуквенное

en: Meta Line Height
bg: Мета-Висок Ред

en: Meta Text Size
bg: Мета-Размер На Текста

en: Mobile Menu
bg: Мобилно Меню

en: Mobile Styles
bg: Мобилни Стилове

en: Modification Strength
bg: Сила на модификация

en: Modification Type
bg: Тип модификация

en: Modify
bg: Променете

en: Modify Element
bg: Промяна на елемент

en: Modify Selected Image
bg: Промяна на избраното изображение

en: Modify With AI
bg: Модифициране с AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
bg: Променете референтното изображение с разхлабена скица

en: Module Name
bg: Име на модула

en: Module Name Prefix
bg: Префикс на името на модула

en: Mood & Lighting
bg: Настроение и осветление

en: More Options
bg: Повече опций

en: Most Used
bg: Най-използван

en: Move
bg: Ход

en: Move To
bg: Преместване към

en: Move To Divi Cloud
bg: Преместете се в Divi Cloud

en: Must Use Keywords
bg: Трябва да използвате ключови думи

en: My Cloud
bg: Моят облак

en: My Divi Cloud
bg: Моят Divi Cloud

en: My Library
bg: Моята библиотека

en: Name
bg: име

en: Need help getting started with Divi? Our support team is available around the clock to help you with anything and everything Divi related.
bg: Нуждаете се от помощ, за да започнете с Divi? Нашият екип за поддръжка е на разположение денонощно, за да ви помогне с всичко, свързано с Divi.

en: New Description
bg: Ново описание

en: New Theme Options
bg: Нови опции за тема

en: New To Old
bg: Ново към старо

en: New items are stored into %s library.
bg: Новите елементи се съхраняват в библиотека %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: По-нови коментари <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
bg: Следващ

en: Next Entries &raquo;
bg: Следващи записи &raquo;

en: No Animation
bg: Без анимация

en: No Context
bg: Без контекст

en: No File Selected
bg: Не е избран файл

en: No Repeat
bg: Без Повторение

en: No Results
bg: Няма резултати

en: No Results Found
bg: Няма намерени резултати

en: No Screenshot
bg: Няма екранна снимка

en: No Sidebar
bg: Няма странична лента

en: No available options.
bg: Няма налични опции.

en: None
bg: Нито един

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
bg: Забележка: Зададените по-горе настройки на цветовете трябва да се прилагат към схемата за цвят по подразбиране.

en: Nothing found
bg: Нищо не е намерено

en: Nothing found in Trash
bg: Нищо не е намерено в кошчето

en: Number of Posts displayed on Archive pages
bg: Брой публикации, показани на страниците на архива

en: Number of Posts displayed on Category page
bg: Брой публикации, показани на страницата Категория

en: Number of Posts displayed on Search pages
bg: Брой публикации, показани на страниците за търсене

en: Number of Posts displayed on Tag pages
bg: Брой публикации, показани на страниците с етикети

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
bg: Брой продукти, показани на страниците на архива на WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
bg: Броят на нивата на падащо меню е показан

en: Off
bg: Изкл.

en: Old To New
bg: От старо към ново

en: On
bg: Вкл.

en: On Divi Cloud
bg: На Divi Cloud

en: Onboarding Primary Menu
bg: Основно меню за включване

en: Only Show
bg: Само Покажи

en: Only Show Icon on Hover
bg: Само да се показва, когато курсорът

en: Only load external JavaScript libraries when they are needed by a specific Divi modules on the page. This removes unused JavaScript from the main scripts bundle and improves load times.
bg: Зареждайте външни JavaScript библиотеки само когато са необходими от конкретни модули Divi на страницата. Това премахва неизползвания JavaScript от основния пакет скриптове и подобрява времето за зареждане.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
bg: на

en: Open in a new window
bg: Отвори в нов прозорец

en: Open link in new window
bg: Отваряне на линка в нов прозорец

en: Options
bg: Опции

en: Orange
bg: Оранжево

en: Order Category Links by Ascending/Descending
bg: Подреждане на категориите на линковете по възходящ или низходящ ред

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
bg: Подреждане на линковете за страници по възходящ/низходящ ред

en: Outset
bg: Началото

[ctx: Page]
en: About
bg: относно

[ctx: Page]
en: Blog
bg: Блог

[ctx: Page]
en: Careers
bg: Кариери

[ctx: Page]
en: Case Study
bg: Казус

[ctx: Page]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: Page]
en: Contact
bg: Контакт

[ctx: Page]
en: Designer
bg: Дизайнер

[ctx: Page]
en: Donate
bg: Дарете

[ctx: Page]
en: Events
bg: Събития

[ctx: Page]
en: FAQ
bg: ЧЗВ

[ctx: Page]
en: Features
bg: Характеристика

[ctx: Page]
en: Gallery
bg: Галерия

[ctx: Page]
en: Gallery 1
bg: Галерия 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
bg: Галерия 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
bg: Галерия 3

[ctx: Page]
en: Guide
bg: Ръководство

[ctx: Page]
en: Home
bg: У дома

[ctx: Page]
en: Landing
bg: Кацане

[ctx: Page]
en: Market
bg: пазар

[ctx: Page]
en: Marketing
bg: Маркетинг

[ctx: Page]
en: Portfolio
bg: Портфолио

[ctx: Page]
en: Pricing
bg: Ценообразуване

[ctx: Page]
en: Project 1
bg: Проект 1

[ctx: Page]
en: Project 2
bg: Проект 2

[ctx: Page]
en: Services
bg: Услуги

[ctx: Page]
en: Shop
bg: Пазарувайте

[ctx: Page]
en: Team
bg: Екип

en: Page Generated Successfully
bg: Страницата е генерирана успешно

en: Page Layout
bg: Оформление на страница

en: Page Name
bg: Име на страницата

en: Page Title
bg: Заглавие на страница

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
bg: Вижте Демо на живо

en: Pages
bg: Страници

en: Pages Built With Divi
bg: Страници, създадени с Divi

en: Pages:
bg: Страници:

en: Paint Color
bg: Цвят на боята

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
bg: Рисувайте върху областта от изображението, която искате да промените

en: Paintbrush Size
bg: Размер на четката

en: Painting
bg: Рисуване

en: Paragraph
bg: Параграф

en: Paragraphs
bg: Параграфи

en: Password
bg: Парола

en: Password Protected
bg: Защита с парола

en: Password:
bg: Парола:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
bg: Поставете изображението на URL адреса тук, ако сте избрали тип плъзгач "images"

en: Performance
bg: производителност

en: Phone
bg: Телефон

en: Phone Number
bg: Телефонен номер

en: Photo
bg: снимка

en: Photo Marketplace
bg: Пазар за снимки

en: Photo Marketplace About Page
bg: Пазар за снимки Страница за информация

en: Photo Marketplace Categories Page
bg: Страница с категории на Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Contact Page
bg: Страница за контакт с Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Home Page
bg: Начална страница на Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Landing Page
bg: Целева страница на Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Pricing Page
bg: Страница с цени на Photo Marketplace

en: Photo Marketplace Seller Page
bg: Страница на продавача на Photo Marketplace

en: Photographer
bg: Фотограф

en: Pick a color for your headings, or let Divi AI choose one for you.
bg: Изберете цвят за вашите заглавия или оставете Divi AI да избере един за вас.

en: Pick a color to use for things like paragraphs, or let Divi AI choose one for you.
bg: Изберете цвят, който да използвате за неща като параграфи, или оставете Divi AI да избере един за вас.

en: Pick a handcrafted Starter Site created by our team. Then, jump into your finished website and customize the content.
bg: Изберете ръчно изработен начален сайт, създаден от нашия екип. След това преминете към готовия си уебсайт и персонализирайте съдържанието.

en: Pick the starter site that best suits your website. Every Starter Site can be used for any type of website. Once your website is generated, you can easily customize the content and styles using the Divi Builder.
bg: Изберете началния сайт, който най-добре подхожда на вашия уебсайт. Всеки сайт за начинаещи може да се използва за всеки тип уебсайт. След като вашият уебсайт бъде генериран, можете лесно да персонализирате съдържанието и стиловете с помощта на Divi Builder.

en: Pink
bg: Розово

en: Place Thumbs on Pages
bg: Поставете изображения на миниатюри на страниците

en: Place Thumbs on Posts
bg: Поставете изображения на миниатюри в публикациите

en: Place your adsense code here.
bg: Поставете вашия Google Adsense код тук.

en: Please Log In Again
bg: Моля, влезте отново

en: Portability
bg: Преносимост

en: Portrait (3:4)
bg: Портрет (3:4)

en: Post
bg: Пост

en: Post Title
bg: Длъжност

en: Post info section
bg: Раздел за публикуване на информация

en: Posted on
bg: Публикувано на

en: Posts Built With Divi
bg: Публикации, създадени с Divi

en: Premade Layouts
bg: Предварително изработени оформления

en: Preview %1$s
bg: Визуализация %1$s

en: Previous
bg: Предишен

en: Primary Color
bg: Основен цвят

en: Primary Menu
bg: Основно меню

en: Primary Menu Background Color
bg: Начално Меню Цвят На Фона

en: Primary Menu Bar
bg: Начално Меню

en: Primary Menu Link Color
bg: Начално Меню Цвят На Връзки

en: Processing Imagery
bg: Обработка на изображения

en: Product Content
bg: Съдържание на продукта

en: Project Navigation
bg: Навигация на проект

en: Published
bg: Публикувано

en: Purchase A Divi AI Membership
bg: Купете членство Divi AI

en: Quick Actions
bg: Бързи действия

en: RSS Icon Url
bg: URL на RSS икона

en: Ratings
bg: Оценки

en: Read Divi Documentation
bg: Прочетете Divi документацията

en: Red
bg: Червено

en: Reference Content
bg: Референтно съдържание

en: Reference Image (Optional)
bg: Референтно изображение (по избор)

en: Reference Image Influence
bg: Влияние на референтното изображение

en: Refine Result
bg: Прецизиране на резултата

en: Refine your prompt
bg: Прецизирайте подканата си

en: Regenerate
bg: Регенерирайте

en: Remove
bg: Премахване

en: Remove From Cloud
bg: Премахване от облака

en: Remove From Favorites
bg: Премахване от Любими

en: Rename
bg: Преименувайте

en: Renew Subscription
bg: Подновете абонамента

en: Replace Existing Code
bg: Замяна на съществуващия код

en: Replace Existing Content
bg: Заменете съществуващото съдържание

en: Reset
bg: Възстановяване

en: Reset to Defaults
bg: Връщане към настройки по подразбиране

en: Respectful
bg: Почтителен

en: Restaurant
bg: Ресторант

en: Restaurant About Page
bg: Страница за ресторанта

en: Restaurant Blog Page
bg: Ресторант блог страница

en: Restaurant Contact Page
bg: Страница за контакт с ресторант

en: Restaurant Gallery Page
bg: Страница с галерия на ресторанта

en: Restaurant Home Page
bg: Начална страница на ресторанта

en: Restaurant Landing Page
bg: Целева страница на ресторанта

[ctx: Restaurant Page]
en: Menu
bg: Меню

en: Restaurant Shop Page
bg: Страница за магазин за ресторанти

en: Restaurant Team Page
bg: Екипна страница на ресторанта

en: Restore
bg: Възстанови

en: Results
bg: Резултати

en: Retry
bg: Опитайте отново

en: Rewrite With AI
bg: Пренапишете с AI

en: Rewrite to be more engaging
bg: Пренапишете, за да бъдете по-ангажиращи

en: Right
bg: Дясно

en: Right Sidebar
bg: Дясна странична лента

en: Right to Left
bg: От дясно на ляво

en: Role Editor
bg: Ролята На Редактора

en: Row Height
bg: Височината На Редове

en: Row Name
bg: Име на ред

en: Row Name Prefix
bg: Префикс на име на ред

en: SaaS Company
bg: SaaS компания

en: SaaS Company About Page
bg: Страница за информация на SaaS компания

en: SaaS Company Careers Page
bg: Страница за кариери на SaaS компания

en: SaaS Company Contact Page
bg: Страница за контакт на SaaS компания

en: SaaS Company Documentation Page
bg: Страница с фирмена документация на SaaS

en: SaaS Company Features Page
bg: Страница с характеристики на компанията SaaS

en: SaaS Company Landing Page
bg: Целева страница на SaaS компания

en: SaaS Company Pricing Page
bg: Страница за ценообразуване на SaaS компания

en: Save %s
bg: Запазване на %s

en: Save Changes
bg: Запазване на промените

en: Save Items To Divi Cloud
bg: Запазване на елементи в Divi Cloud

en: Save Selection Only
bg: Запазване само на селекцията

en: Save Theme Options
bg: Опции за запазване на темата

en: Save To Divi Cloud
bg: Запазване в Divi Cloud

en: Save To Library
bg: Запазване в библиотеката

en: Save as Global
bg: Запазване като глобално

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
bg: Запазете елементи в Divi Cloud за по-късна употреба.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
bg: Запазете този %s в библиотеката Divi за по-късна употреба.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
bg: Запазете неограничен брой оформления, шаблони за създаване на теми, кодови фрагменти и други в Divi Cloud.

en: Save your Divi assets to the cloud and access them from any website. Collaborate with your team in the cloud.
bg: Запазете вашите Divi активи в облака и достъп до тях от всеки уебсайт. Сътрудничете с вашия екип в облака.

en: Saving Theme Builder
bg: Запазване на Theme Builder

en: Scroll
bg: Свитък

en: Search
bg: Търсене

en: Search &hellip;
bg: Търсене &hellip;

en: Search Bar Background Color
bg: Цвят на фона на лентата за търсене

en: Search Bar Text Color
bg: Цвят на текста на лентата за търсене

en: Search Fonts
bg: Шрифтове за търсене

en: Search For Categories
bg: Търсене на категории

en: Search For Layouts
bg: Търсене на оформления

en: Search For Packs
bg: Търсене на пакети

en: Search Results for: %s
bg: Резултати от търсене за: %s

en: Search Theme Options
bg: Опции за тема за търсене

en: Search for:
bg: Търсене за:

en: Search results for "%s"
bg: Резултати от търсенето за "%s"

en: Secondary Color
bg: Вторичен цвят

en: Secondary Menu
bg: Допълнително меню

en: Secondary Menu Background Color
bg: Средно Меню Цвят На Фона

en: Secondary Menu Bar
bg: Средно Меню

en: Secondary Menu Link Color
bg: Средно Меню Цвят На Връзки

en: Section Height
bg: Височина На Напречното Сечение

en: Section Name
bg: Име на раздел

en: Section Name Prefix
bg: Префикс на име на раздел

en: Select
bg: Изберете

en: Select All
bg: Избери всички

en: Select Animation Effect
bg: Изберете анимация

en: Select Font
bg: Изберете Шрифт

en: Select Icon
bg: Изберете Икона

en: Select Mood
bg: Изберете Настроение

en: Select Page
bg: Изберете страница

en: Select Slider Type here
bg: Изберете типа плъзгач тук

en: Select a Website Template
bg: Изберете шаблон на уебсайт

en: Select a primary color, or let Divi AI choose a great color for you. The primary color is used through the layout, such as background colors, button colors, etc.
bg: Изберете основен цвят или оставете Divi AI да избере страхотен цвят за вас. Основният цвят се използва чрез оформлението, като цветове на фона, цветове на бутони и т.н.

en: Select a secondary color, or let Divi AI choose a great color for you. The secondary color is used through the layout as a secondary accent color, such as for icon colors, text highlights, etc.
bg: Изберете вторичен цвят или оставете Divi AI да избере страхотен цвят за вас. Вторичният цвят се използва чрез оформлението като вторичен цвят за акцент, като например за цветове на икони, подчертаване на текст и т.н.

en: Select between expanded and closed state
bg: Изберете между разширено и затворено положение

en: Select the pages that you want to add to your website. You can select from pre-build pages with custom layouts, and add your own pages that will be built using a simple template.
bg: Изберете страниците, които искате да добавите към уебсайта си. Можете да изберете от предварително изградени страници с персонализирани оформления и да добавите свои собствени страници, които ще бъдат изградени с помощта на прост шаблон.

en: Select this option if you plan to sell products on your website. We will install WooCommerce and configure your cart and checkout pages.
bg: Изберете тази опция, ако планирате да продавате продукти на уебсайта си. Ние ще инсталираме WooCommerce и ще конфигурираме вашата кошница и страници за плащане.

en: Select yes if the link should be opened in a new window
bg: Изберете Да, ако линкът трябва да се отваря в нов прозорец

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
bg: Изберете желаните подобрения. Вашето изображение ще бъде изпратено обратно чрез Divi AI и преосмислено, за да постигнете желания резултат.

en: Sentences
bg: Изречения

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
bg: Пакети

en: Set As Logo
bg: Задай като лого

en: Set the height of image in pixels.
bg: Задайте височината на изображението в пиксели.

en: Set the width of image in pixels.
bg: Задайте ширината на изображението в пиксели.

en: Share With My Team
bg: Споделете с моя екип

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
bg: Споделете вашия Divi Cloud с вашия екип

en: Shared With Me
bg: Споделено с мен

en: Shop (selecting this will install WooCommerce)
bg: Пазаруване (избирането на това ще инсталира WooCommerce)

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
bg: Оформление на страница за пазаруване и страница за категории за WooCommerce

en: Shortcodes
bg: Кратки кодове

en: Shorten
bg: Съкратете

en: Show
bg: Покажи

en: Show Facebook Icon
bg: Показване на икона на Facebook

en: Show Instagram Icon
bg: Покажи иконата на Instagram

en: Show RSS Icon
bg: Показване на RSS икона

en: Show Search Icon
bg: Покажи иконата за търсене

en: Show Social Icons
bg: Покажи Социални Икони

en: Show Thumbs on Index pages
bg: Показване на изображения на миниатюри на индексните страници

en: Show Top Bar
bg: Показване на горната лента

en: Show X Icon
bg: Показване на икона X

en: Show comments on pages
bg: Показване на коментари на страниците

en: Show comments on posts
bg: Показване на коментари върху публикации

en: Show dropdown menus
bg: Показване на падащи менюта

en: Sidebar
bg: Странична лента

en: Sidebar Layout
bg: Оформление в страничната лента

en: Sidebar Width
bg: Ширина На Страничната Лента

en: Sign In To Divi Cloud
bg: Влезте в Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
bg: Излезте от Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
bg: Влезте в акаунта си в Elegant Themes, като използвате изскачащия прозорец, за да активирате Divi Cloud.

en: Simplify
bg: Опростете

en: Simply describe your website, sit back, relax, and let Divi AI create your entire website for you in less than 2 minutes.
bg: Просто опишете уебсайта си, облегнете се, отпуснете се и оставете Divi AI да създаде целия ви уебсайт за по-малко от 2 минути.

en: Single Page Layout
bg: Оформление на една страница

en: Single Post Layout
bg: Оформление на една публикация

en: Single Post Page SEO
bg: SEO за единична страница за публикации

en: Site Identity
bg: Сайт На Лични

en: Site Name
bg: Име на сайта

en: Site Slogan
bg: Слоган на сайта

en: Size
bg: Размер

en: Skills
bg: Умения

en: Skip This Step & Build Manually
bg: Пропуснете тази стъпка и изградете ръчно

en: Slide
bg: Слайд

en: Slide In
bg: Плъзгане

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
bg: Настройки за плъзгане & цял екран

en: Slider Type
bg: Тип плъзгач

en: Smooth Scrolling
bg: Плавно превъртане

en: Social Icon Color
bg: Социална Икона Цвят

en: Social Icon Size
bg: Социална Икона Размер

en: Social Media Post
bg: Публикация в социалните медии

en: Solid
bg: Твърди

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
bg: Някои скриптове на трети страни може да са неправилно поставени в опашката, без да се декларира jQuery като зависимост. Ако jQuery бъде отложен, тези скриптове могат да се счупят. Ако срещате грешки в конзолата след активиране на опцията „Отлагане на jQuery и jQuery Migrate“, можете да активирате тази опция, която ще зареди допълнителен скрипт за съвместимост, който ще се опита да реши проблема. Можете да изключите тази функция, ако всичко работи добре без нея.

en: Something went wrong
bg: Нещо се обърка

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
bg: Нещо се обърка. Моля, опитайте отново по-късно или опитайте друга заявка.

en: Sort
bg: Вид

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
bg: Подреждане на категории на линкове по Name/ID/Slug/Count/Term група

en: Sort Pages Links
bg: Подреждане на линкове за страници

en: Split Into Modules
bg: Разделяне на модули

en: Split Into Rows
bg: Разделяне на редове

en: Split Into Sections
bg: Разделяне на секции

en: Split Layout Into Sections
bg: Разделете оформлението на секции

en: Split Row Into Modules
bg: Разделете реда на модули

en: Split Section Into Rows
bg: Разделете раздела на редове

en: Square (1:1)
bg: Квадрат (1:1)

en: Start Collaborating!
bg: Започнете да си сътрудничите!

en: Start Over
bg: Започни отначало

en: Start With %1$s
bg: Започнете с %1$s

en: State
bg: Щат

en: Status
bg: Състояние

en: Stretch Background Image
bg: Разтягане на фоново изображение

en: Submit
bg: Изпращане

en: Submit Comment
bg: Изпращане на коментар

en: Submit a Comment
bg: Изпращане на коментар

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
bg: Доставете на Divi AI референтно изображение. Това изображение ще бъде комбинирано с описанието на вашето изображение, за да се създаде крайното изображение. Референтните изображения са чудесен начин да информирате Divi AI за желаната композиция или стил, докато променяте темата на референтното изображение, като използвате описанието на вашето изображение.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
bg: Доставете Divi AI с допълнителен контекст. Избраният контекст ще промени резултатите и ще помогне на Divi AI да създаде подходящо съдържание.

en: Support
bg: поддържа

en: Switching...
bg: Превключване...

en: Tab Content
bg: Съдържание в раздела

en: Tab Text
bg: Текст в раздела

en: Tablet
bg: Таблет

en: Tag
bg: Етикет

en: Tags
bg: Етикети

en: Team Sidebar
bg: Странична лента на екипа

en: Tell Divi AI About Your Website
bg: Кажете на Divi AI за вашия уебсайт

en: Tell Divi AI About Your Website (Optional)
bg: Кажете Divi AI за вашия уебсайт (по избор)

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
bg: Кажете на Divi AI за съдържанието, което искате да напише.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
bg: Кажете на Divi AI за изображението, което бихте искали да създаде.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
bg: Кажете Divi AI колко дълго искате да бъде съдържанието, което генерира. Резултатът ще бъде близък до, но не точно равен на дължината, която дефинирате.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
bg: Кажете на Divi AI как искате да запълни празната област на вашето разширено изображение.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
bg: Кажете на Divi AI как искате да промените изображението. Вашите промени ще бъдат приложени към зоната, която изберете с помощта на интерфейса за избор на изображение или скица на изображение.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
bg: Кажете на Divi AI какъв вид изображение искате да създаде. Бъдете толкова описателни, колкото искате!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
bg: Кажете на Divi AI за какво искате да пише. Говорете с него като с човек.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
bg: Кажете на Divi AI какво искате да постигнете с персонализиран код. Divi AI ще реагира по подходящ начин въз основа на елемента и кодовото поле, което редактирате.

en: Tell Us About Your Website
bg: Разкажете ни за вашия уебсайт

en: Text
bg: Текст

en: Text Color
bg: Цвят на текста

en: Text Size
bg: Размер На Текста

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
bg: Divi Marketplace е пълен с хиляди допълнителни оформления!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
bg: Шрифтът на иконите Divi е разделен на различни подмножества. Тези подмножества се зареждат само когато е необходимо въз основа на модулите и функциите, използвани на всяка страница. Ако имате нужда от достъп до целия шрифт на икони на всички страници (например, ако използвате нашия шрифт за икони във вашата детска тема), тогава можете да деактивирате тази опция и да заредите цялата библиотека с шрифтове за икони на всички страници.

en: The Elegant Themes API key you entered is invalid. Please make sure that your API has been entered correctly and that it is enabled in your account.
bg: Въведеният от вас Elegant Themes API е невалиден. Моля, уверете се, че вашият API е въведен правилно и че е активиран във вашия акаунт.

en: The Elegant Themes username you entered is invalid. Please enter a valid username to receive product updates. If you forgot your username you can
bg: Въведеното от вас потребителско име за Elegant Themes е невалидно. Моля, въведете валидно потребителско име, за да получавате актуализации на продукта. Ако сте забравили потребителското си име, можете

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
bg: Елементът не можа да бъде изтеглен. Моля, опитайте след известно време.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
bg: Модулът Maps използва Google Maps API и изисква валиден ключ за Google API, за да функционира. Преди да използвате модула за карта, моля, уверете се, че сте добавили своя API ключ тук. Научете повече за това как да създадете своя Google API ключ <a target="_blank" href="%1$s">тук</a>.

en: The WooCommerce plugin failed to install during the website generation process. You must install and activate the plugin manually.
bg: Плъгинът WooCommerce не успя да се инсталира по време на процеса на генериране на уебсайт. Трябва да инсталирате и активирате плъгина ръчно.

en: The WooCommerce plugin was installed but failed to activate during the website generation process. Visit the Plugins page to activate WooCommerce manually.
bg: Плъгинът WooCommerce беше инсталиран, но не успя да се активира по време на процеса на генериране на уебсайта. Посетете страницата Plugins, за да активирате WooCommerce ръчно.

en: The action failed in the following clouds.
bg: Действието е неуспешно в следните облаци.

en: The body font will be used for all text blocks throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
bg: Основният шрифт ще се използва за всички текстови блокове в цялото оформление. Оставете AI да избере страхотен шрифт за вас или изберете такъв сами.

en: The heading font will be used for all headings throughout the layout. Let AI pick a great font for you, or choose one yourself.
bg: Шрифтът на заглавието ще се използва за всички заглавия в цялото оформление. Оставете AI да избере страхотен шрифт за вас или изберете такъв сами.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
bg: Колкото по-висока е силата на подобрение, толкова повече мощност се дава на Divi AI, за да преосмисли оригиналното изображение. По-високата сила ще увеличи ефекта на подобрение, но също така ще доведе до по-големи промени в оригиналния обект.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
bg: Колкото по-висока е силата на модификация, толкова повече мощност има вашата подкана, за да промени оригиналното изображение. Намаляването на силата ще доведе до по-минимални промени.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
bg: Страницата, която търсите, не може да бъде намерена. Опитайте прецизиране на търсенето или използвайте навигацията по-горе, за да намерите публикацията.

en: The size of the image must be less than 10MB.
bg: Размерът на изображението трябва да е по-малък от 10 MB.

en: Theme Customizer
bg: Тема Настройщика

en: Theme Option
bg: Опция за тема

en: Theme Options
bg: Опции на Темата

en: Theme Options Library
bg: Библиотека с опции за теми

en: Theme Templates
bg: Тематични шаблони

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
bg: Тези думи ще бъдат принудени да се появят в съдържанието. Това е полезно за SEO, когато оптимизирате за конкретни ключови думи, например.

en: This Module Content
bg: Съдържанието на този модул

en: This Page Content
bg: Съдържанието на тази страница

en: This Section Content
bg: Съдържанието на този раздел

en: This Website
bg: Този уебсайт

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
bg: Това е потребителското име, което използвате за достъп до зоната за членове на elegantthemes.com.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
bg: Тази опция ви позволява да промените как да се показват вашите дати. За повече информация, моля, вижте кодекса на WordPress тук:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Дата и час на форматиране</a>

en: This option dequeues the Divi style.css file and prints the contents in-line. This removes a render blocking request and improves the PageSpeed scores of individual pages. However, it also prevents the style.css file from being cached. Since the stylesheet is small, it's recommended to keep this option enabled.
bg: Тази опция деактивира файла Divi style.css и отпечатва съдържанието на линия. Това премахва заявка за блокиране на изобразяване и подобрява резултатите от PageSpeed на отделните страници. Въпреки това, той също така предотвратява кеширането на файла style.css. Тъй като таблицата със стилове е малка, се препоръчва да запазите тази опция активирана.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
bg: Тази опция ви позволява да контролирате колко нива има падащото меню на вашите страници. Увеличаването на броя позволява да бъдат показани допълнителни опции в менюто.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
bg: Тази публикация е защитена с парола. Въведете паролата, за да видите коментарите.

en: This website is linked to your Divi subscriptions and ready to receive the latest Divi updates.
bg: Този уебсайт е свързан с вашите абонаменти Divi и е готов да получава най-новите актуализации Divi.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
bg: Това ще активира Google Fonts за езици, различни от английски.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
bg: Това ще разреши използването на откъси в публикации или страници.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
bg: Това ще върне всички настройки в страницата с опции към техните стойности по подразбиране. <strong>Наистина ли искате да направите това?</strong>

en: Tile
bg: Плочки

en: Tile Horizontally
bg: Плочки Хоризонтално

en: Tile Vertically
bg: Плочки Вертикално

en: Title
bg: Заглавие

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
bg: За да активирате Divi Cloud на този уебсайт, влезте в акаунта си в Elegant Themes

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
bg: За да промените или добавите към елемент, който вече съществува в изображението, изберете Промяна на елемент. За да добавите нещо съвсем ново и несвързано с оригиналното изображение, изберете Добавяне на елемент.

en: To view this protected post, enter the password below
bg: За да видите тази защитена публикация, въведете паролата по-долу

en: Tone of Voice
bg: Тон на гласа

en: Top
bg: Горе

en: Top Bar Text Color
bg: Цвят на текста на горната лента

en: Top Bar Text Size
bg: Размер на текста на горната лента

en: Top to Bottom
bg: Отгоре надолу

en: Trackbacks/Pingbacks
bg: Тракбек/пингбек

en: Translate
bg: Превеждай

en: Trash
bg: Кошче

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
bg: Съхранението за боклук за Divi Cloud е ограничено до 50 елемента за безплатни акаунти. След като кошчето ви надхвърли 50 елемента, най-старите елементи в кошчето ви ще бъдат изтрити за постоянно, за да се освободи място за нови елементи. Закупете <a href="%s" target="_blank">членство в Divi Cloud</a> за неограничено съхранение.

en: Travel Agency
bg: Туристическа агенция

en: Travel Agency About Page
bg: Страница за информация на туристическа агенция

en: Travel Agency Blog Page
bg: Блог Страница на туристическа агенция

en: Travel Agency Contact Page
bg: Страница за контакт с туристическа агенция

en: Travel Agency Home Page
bg: Начална страница на туристическа агенция

en: Travel Agency Landing Page
bg: Целева страница на туристическа агенция

en: Travel Agency Packages Page
bg: Страница с пакети за туристически агенции

en: Travel Agency Shop Page
bg: Страница на магазин за туристическа агенция

en: Travel Agency Team Page
bg: Страница на екипа на туристическа агенция

en: Tutorials & Documentation
bg: Уроци и документация

en: Type
bg: Тип

en: Type of the box
bg: Тип на кутията

en: Typography
bg: Типография

en: Uh Oh!
bg: Ооо!

en: Uh Oh! Something Went Wrong
bg: Ъъъ О! Нещо се обърка

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
bg: Ооо! Достигнахте квотата си за Divi Cloud.

en: Unable to generate shortcode. Please try again later.
bg: Не може да се генерира кратък код. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Underline
bg: Подчертаване

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
bg: Отключете неограничено Divi Cloud Storage

en: Untagged
bg: Немаркиран

en: Update
bg: Актуализация

en: Updating Website Information
bg: Актуализиране на информацията за уебсайта

en: Upgrade
bg: Подобряване на

en: Upgrade Your Divi Cloud
bg: Надстройте своя Divi Cloud

en: Upgrade to Divi 5
bg: Надстройте до Divi 5

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
bg: Надстройте до Divi AI Unlimited

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
bg: Надстройте до неограничено облачно хранилище!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
bg: Надстройте до неограничено Divi Cloud Storage!

en: Upgrade your Divi membership to Lifetime and use Divi on unlimited websites forever.
bg: Надстройте членството си Divi до Lifetime и използвайте Divi на неограничени уебсайтове завинаги.

en: Upload
bg: Качи

en: Upload a Reference Image
bg: Качете референтно изображение

en: Upload a logo image to be used in your website header and footer.
bg: Качете изображение на лого, което да се използва в горния и долния колонтитул на вашия уебсайт.

en: Upload your logo (optional)
bg: Качете вашето лого (по избор)

en: Uppercase
bg: Главни

en: Upscale
bg: Превъзходен клас

en: Upscale Image
bg: Висококачествено изображение

en: Upscaling Images
bg: Увеличаване на изображенията

en: Url
bg: URL

en: Use Background Color
bg: Използване на фонов цвят

en: Use Custom Sidebar Width
bg: Използвайте Персонализирана Лента С Широчина

en: Use Divi Quick Sites to generate a new website using Divi AI or premade Divi Starter Sites. Quick Sites will set up your entire site including custom pages, menu items, Theme Builder templates and more.
bg: Използвайте Divi Quick Sites, за да генерирате нов уебсайт с помощта на Divi AI или предварително създадени Divi Starter Sites. Бързите сайтове ще настроят целия ви сайт, включително персонализирани страници, елементи от менюто, шаблони Theme Builder и други.

en: Use Divi Quick Sites to set up your site in less than 2 minutes. We will generate pages and content, set up your website info, and configure your menu, templates, styles and presets automatically. You can build your website using AI, or pick from handcrafted Starter Sites.
bg: Използвайте Divi Quick Sites, за да настроите сайта си за по-малко от 2 минути. Ние ще генерираме страници и съдържание, ще настроим информацията за вашия уебсайт и автоматично ще конфигурираме вашето меню, шаблони, стилове и предварително зададени настройки. Можете да създадете уебсайта си с помощта на AI или да изберете от ръчно изработени сайтове за начинаещи.

en: Use Google Fonts
bg: Използвайте Google Fonts

en: Use Placeholder Images
bg: Използвайте заместващи изображения

en: Use Pre-Made Starter Site
bg: Използвайте предварително създаден стартов сайт

en: Use Relative Image Paths
bg: Използвай относително пътища за изображение

en: Use Stock Images (Faster)
bg: Използване на стокови изображения (по-бързо)

en: Use This Code
bg: Използвайте този код

en: Use This Image
bg: Използвайте това изображение

en: Use This Text
bg: Използвайте този текст

en: Use excerpts when defined
bg: Използвайте откъси, когато е дефинирано

en: Use resizing
bg: Използвайте преоразмеряване

en: Use selection as reference
bg: Използвайте селекцията като справка

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
bg: Използвайте оригиналното си изображение като справка в избраната област. Промените ще бъдат по-безпроблемно интегрирани в модифицираното изображение.

en: Used for icon button type
bg: Използва се за типа икона за бутон

en: Username
bg: Потребител

en: Username:
bg: Потребителско име:

en: Using Divi AI
bg: Използване на Divi AI

en: Using Divi Cloud
bg: Използване на Divi Cloud

en: Using the Divi Builder
bg: Използване на Divi Builder

en: Using the Divi Library
bg: Използване на библиотеката Divi

en: Using the Divi Theme Builder
bg: Използване на Divi Theme Builder

en: Vector Graphic
bg: Векторна графика

en: Vertical Menu Orientation
bg: Вертикално ориентиране на менюто

en: Vertically Centered
bg: Вертикално Центриране

en: View Details
bg: Виж детайлите

en: View My Site
bg: Вижте моя сайт

en: View Theme Options
bg: Вижте опциите на темата

en: View in Divi Marketplace
bg: Вижте в Divi Marketplace

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
bg: Предупреждение: Това може да причини грешки в JavaScript в някои случаи и трябва да се използва внимателно. Когато са активирани, скриптовете, регистрирани от плъгини и теми, ще бъдат отложени за подобряване на производителността и jQuery винаги ще се зарежда в тялото.

en: Watch video tutorials
bg: Вижте видео уроците

en: Watercolor
bg: Акварел

en: We started over and completely reinvented Divi, focusing on performance and advanced design systems. Divi 5 is fast, lean, and packed with modern features to lead the next generation of page builders. If you want to switch to Divi 5, you can click the button below to enable Divi 5 updates. Before you do, we recommend learning about
bg: Започнахме отначало и напълно преоткрихме Divi, фокусирайки се върху производителността и усъвършенстваните дизайнерски системи. Divi 5 е бърз, елегантен и пълен с модерни функции, за да е водеща платформа за създаване на страници от следващото поколение. Ако искате да преминете към Divi 5, можете да кликнете върху бутона по-долу, за да активирате актуализациите Divi 5. Преди да го направите, препоръчваме да научите за...

en: Web Agency
bg: Уеб агенция

en: Web Agency Careers Page
bg: Страница за кариера в уеб агенцията

en: Web Agency Contact Page
bg: Страница за връзка с уеб агенция

en: Web Agency Home Page
bg: Начална страница на уеб агенцията

en: Web Agency Landing Page
bg: Целева страница на уеб агенцията

en: Web Agency Portfolio Page
bg: Страница с портфолио на уеб агенция

en: Web Agency Pricing Page
bg: Страница с цени на уеб агенция

en: Web Agency Services Page
bg: Страница за услуги на уеб агенции

en: Website Build Complete!
bg: Изграждането на уебсайта е завършено!

en: Website Content Width
bg: Съдържанието На Уеб Сайта Ширина

en: Website Default
bg: Уебсайт по подразбиране

en: Website Description (Optional)
bg: Описание на уебсайта (по избор)

en: Website Gutter Width
bg: Сайт Отделение Ширина

en: Website Pages
bg: Страници на уебсайтове

en: Wedding
bg: Сватба

en: Wedding About Page
bg: Страница за сватбата

en: Wedding Blog Page
bg: Страница за сватбен блог

en: Wedding Contact Page
bg: Сватбена страница за контакт

en: Wedding Details Page
bg: Страница с подробности за сватбата

en: Wedding Gallery Page
bg: Страница за сватбена галерия

en: Wedding Home Page
bg: Сватбена начална страница

en: Welcome to Divi!
bg: Добре дошли в Divi!

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
bg: Добре дошли в Divi! Преди гмуркане в новата тема, моля посетете <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> страница за достъп до десетки по-задълбочени уроци.

en: What are you writing about?
bg: за какво пишеш

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
bg: На какъв език трябва да пише Divi AI? Divi AI може да пише на над 26 езика!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
bg: Какъв тип съдържание пишете? Това ще помогне Divi AI да приспособи изхода към желания от вас формат.

en: What would you like to create using custom code?
bg: Какво бихте искали да създадете с персонализиран код?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
bg: Когато Критичният CSS е активиран, Divi определя „прага над сгъването“ и отлага всички стилове за елементи под сгъвката. Този праг обаче е само приблизителна и може да варира при различните устройства. Увеличаването на височината на прага ще отложи по-малко стилове, което ще доведе до малко по-бавно време за зареждане, но по-малък шанс за възникване на кумулативни смени на оформлението. Ако имате проблеми с CLS, можете да увеличите височината на прага.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
bg: Когато е възможно, jQuery и jQuery Migrate ще бъдат преместени в тялото, за да се ускори времето за зареждане. Ако плъгин на трета страна регистрира jQuery като зависимост, той ще бъде преместен обратно в главата.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
bg: Когато дефинирате ключовите си думи с помощта на потребителски полета, трябва да използвате тази стойност за име на потребителското поле. Стойността на вашето потребителско поле трябва да бъде мета ключовите думи, които бихте искали да използвате, разделени със запетая.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
bg: Когато дефинирате вашето мета описание, като използвате потребителски полета, трябва да използвате тази стойност като име за потребителското полето . Стойността на вашето потребителско поле трябва да бъде потребителското описание, което искате да използвате.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
bg: Когато определяте вашето заглавие, като използвате потребителски полета, трябва да използвате тази стойност за име на потребителското поле. Стойността на вашето потребителско поле трябва да бъде потребителското заглавие, което бихте искали да използвате.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
bg: Когато запазите оформления в Divi Cloud, те стават достъпни на всеки уебсайт, който създавате.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
bg: Когато синхронизирате %s с Divi Cloud, те стават достъпни на всеки уебсайт, който създавате.

en: While creating your site, something got hung up. Click Retry to resume where things left off, or Cancel to restore your site to its previous state.
bg: При създаването на вашия сайт нещо закъса. Щракнете върху Повторен опит, за да възобновите оттам, откъдето са спрели, или Отказ, за да възстановите сайта си до предишното му състояние.

en: Widget Bullet Color
bg: Джаджа Куршуми Цвят

en: Widget Header Color
bg: Цвят На Заглавието Джаджа

en: Widget Link Color
bg: Джаджа Цвят На Връзки

en: Widget Text Color
bg: Цвят На Текста Джаджа

en: Widgets
bg: Джаджи

en: Width
bg: ширина

en: WooCommerce Plugin Status
bg: Състояние на приставката WooCommerce

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
bg[0]: %1$s елемент
bg[1]: %1$s елемента

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
bg: WordPress зарежда свои собствени емоджи на WordPress. Съвременните браузъри поддържат естествени емоджита, което прави емоджита на WordPress ненужни в повечето случаи. Премахването на емоджи на WordPress премахва ненужните активи и подобрява производителността.

en: Words
bg: Думи

en: Write %s With AI
bg: Напишете %s с AI

en: Writing Content
bg: Писане на съдържание

en: Writing Text Content
bg: Писане на текстово съдържание

en: X
bg: х

en: X Profile Url
bg: URL на X профил

en: Yes
bg: Si

en: Yoga Studio
bg: Йога студио

en: Yoga Studio About Page
bg: Страница за информация за йога студио

en: Yoga Studio Blog Page
bg: Блог Страница на йога студио

en: Yoga Studio Classes Page
bg: Страница за занятия в йога студио

en: Yoga Studio Contact Page
bg: Страница за контакт с йога студио

en: Yoga Studio Home Page
bg: Начална страница на йога студио

en: Yoga Studio Landing Page
bg: Целева страница на йога студио

en: Yoga Studio Team Page
bg: Екипна страница на йога студио

en: You are using outdated version of Divi. New version is
bg: Използвате остаряла версия на Divi. Нова версия е

en: You are using the latest version of Divi.
bg: Вие използвате най-новата версия на Divi.

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
bg: Можете да продължите да променяте и подобрявате съдържанието, което е генерирано, като давате допълнителни инструкции на AI.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
bg: Можете да изключите тази опция, ако искате да премахнете коментарите и формата за коментари от публикациите.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
bg: Можете да намерите своя API ключ <a href="%s" target="_blank">тук</a>.

en: You can generate 10 layouts
bg: Можете да генерирате 10 оформления

en: You can try out Divi AI 100 times
bg: Можете да изпробвате Divi AI 100 пъти

en: You don't have pages
bg: Нямате никакви страници

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
bg: Достигнахте своя лимит от 500 MB. За да продължите да запазвате елементи във вашия Divi Cloud, трябва да изтриете някои от съществуващите си елементи, за да освободите място или да надстроите хранилището си в Divi Cloud.

en: You have switched to the Divi 5 upgrade path and are now receiving Divi 5 updates. Visit the WordPress updates page to check for updates.
bg: Преминахте към пътя за надграждане до Divi 5 и вече получавате актуализации Divi 5. Посетете страницата за актуализации WordPress, за да проверите за актуализации.

en: You have to update Divi in order to use AI.
bg: Трябва да актуализирате Divi, за да използвате AI.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
bg: Вашият абонамент за %1$s е изтекъл. За да изтеглите Premade Layouts от библиотеката %2$s, трябва да <a href="%3$s" target="_blank">подновете абонамента си</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
bg: Вашият лимит за използване на Divi AI е надвишен. Надстройте членството Divi AI, за да използвате Divi AI без никакви ограничения!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
bg: Вашата сесия Divi Cloud приключи

en: Your Divi Cloud membership has expired
bg: Вашето членство в Divi Cloud е изтекло

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
bg: Вашето членство в Divi Cloud е изтекло. За достъп до елементи, съхранявани във вашия облак, моля, <a href="%s" target="_blank">подновете членството си в Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
bg: Вашата сесия Divi Cloud приключи. Моля, опитайте да влезете отново. Ако продължавате да изпитвате неуспехи в упълномощаването, опитайте да затворите модалната библиотека и да я отворите отново, за да може вашият токен за оторизация да бъде регенериран.

en: Your Divi is outdated
bg: Вашият Divi е остарял

en: Your Divi license key has expired
bg: Вашият лицензен ключ Divi е изтекъл

en: Your Divi license key is active
bg: Вашият лицензен ключ Divi е активен

en: Your Divi license key is invalid
bg: Вашият лицензен ключ Divi е невалиден

en: Your Elegant Themes username is invalid
bg: Вашето потребителско име за Elegant Themes е невалидно

en: Your Existing Pages
bg: Вашите съществуващи страници

en: Your Saved Layouts
bg: Вашите запазени оформления

en: Your Site Is Ready!
bg: Вашият сайт е готов!

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
bg: Вашият безплатен лимит за използване на Divi AI е надвишен. Купете членство Divi AI, за да използвате Divi AI без никакви ограничения!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
bg: Вашето изображение ще бъде увеличено до определения тук размер.

en: Your license key has expired.
bg: Вашият лицензен ключ е изтекъл.

en: Your website is being created! Sit back and relax while Divi Quick Sites generates content and configures your menu, templates, styles and presets.
bg: Вашият сайт се създава! Седнете и се отпуснете, докато Divi Quick Sites генерира съдържание и конфигурира вашето меню, шаблони, стилове и предварително зададени настройки.

en: Your website is ready to go. Below is a list of pages and templates that were created. Next, visit your website and jump into the Divi Builder to edit your content.
bg: Вашият уебсайт е готов за работа. По-долу е даден списък на създадените страници и шаблони. След това посетете уебсайта си и преминете към Divi Builder за да редактирате съдържанието си.

en: and familiarizing yourself with
bg: и запознаване с

[ctx: clear static resources]
en: Clear
bg: ясно

en: comments
bg: коментари

[ctx: documentation links]
en: Support
bg: поддържа

en: for free. Upgrade to enjoy
bg: безплатно. Надстройте, за да се наслаждавате

[ctx: general options]
en: General
bg: Общ

en: hide error message
bg: скрий съобщението за грешка

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
bg: интеграция

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
bg: навигация

[ctx: page/post]
en: Layout
bg: оформление

en: request it here
bg: поискайте го тук

en: settings reset.
bg: настройките са нулирани.

en: settings saved.
bg: настройките са записани.

en: show error message
bg: покажете съобщение за грешка

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
bg: Обяви

en: the migration process
bg: процесът на миграция

[ctx: theme updates]
en: Updates
bg: Актуализациите

en: unlimited usage.
bg: неограничена употреба.

en: uploaded logo
bg: качено лого

en: you don't have sufficient permissions to access this page
bg: вие нямате достатъчно права за достъп до тази страница
